www.sudzibas.lv Venipak Slikts serviss

Venipak - Slikts serviss

Pasūtījums no rieksti.lv ar venipak netiek piegādāts jau otro vakaru. Aizpildot pasūtījumu, norādīju, ka piegāde adresē no plkst.19.00. Pirmdien man zvans ap 15.00... Otrdien ap 12.30... Abas reizes Sola nodot sūtījumu "vakara" maiņai... Faktiski tas nenotiek - šovakar plkst. 19.25 sūtījums vietā saņèmu sms, ka piegāde notiks rìt! Protams, ka rīt atkal sāksies viss no gala - zvanìs pa dienu, solīs piegādāt vakarā, bet vakarā saņemšu sms, ka es it kā neesot mājās! Murgs! Papildus uz numuru (20386120) , no kura man sūta sms, ka neesmu biJusi sastopama un piegāde notiks nākamā dienā, vaIrākas reizes sūtīju sms, ka uz sūtijuma ir norāde par piegādi pēc plkst.19.00. Venipak to ignorē - klientu norādes pie vienas vietas, sms nelasa... Jā un uz telefona numuru piezvanīt nav iespējams - tas visu laiku ir aizņemts. Savukārt, venipak mājas lapā norādītais klientu numurs ir maksas numurs (ne mobilais un ne lattelecom) .

11.02.2020

I inaida 29.01.2021

Pasūtīju apģērbu no Lietuvas veikala SIMKA ,paka atnāca pēc divām dienām.Viss kārtībā un tikai 4€.