www.sudzibas.lv Venipak kurjers nesaprot ne vārda valsts valodā

Venipak - kurjers nesaprot ne vārda valsts valodā

15.09. Venipak kurjers nespēja piegādāt paku, jo 1) nespēja uzdrukātā adresē izlasīt mājas nosaukumu; 2) nebija kartes; 3) nesaprata neko, ko viņam lēni un skaidri latviski sacīju; 4) kategoriski pieprasīja ar viņu runāt krieviski; 5) mēģināja, nesaskaņojot ar mani atstāt paku 3 km attālā veikalā; 6) uz jebko, ko sacīju, atbildēja ar 2 standartfrāzēm "Vi Negovoritje Po Latišski, Vi Govoritje Po Latgalski"(kaut gan lēni runāju skaidrā un literāri pareizā valsts valodā) un "Ja Iz Daugavpilsa". Venipak, kā jūs to paskaidrosiet?

S sandis 17.09.2018

Valsts valodas inspekcijā iesniegums un viss. Pietiek auklēties ar tādiem - 25 gadi pagāja, nevari iemācīties valsts valodu, nemokies te - brauc prom!

B Besii Meesli 17.09.2018

Nupat tika izdarīts :) Gadiem ilgi cietos, jo vienmēr bija žēl žēl konkrēto kurjeru, kuri tomēr centās, par grašiem vergodami, un vismaz bija pieklājīgi. Bet nu šis atsaldenis beidzot izbesīja...