Venden ūdens

Patiesībā esmu šokēta, jo neko tādu no tā ūdens piegādātāju kantora negaidīju! Nu interesants viņiem tas tiešais marketings jeb veids kā piesaistīt jaunos klientus! Ieradās mums te šodien kantorī dīvaina paskata vīrs (bez priekšējiem zobiem, nekoptu bārdu, "old sčool" tērpā ar vēl dīvaināku krāsainu kakla saiti u. Tt) un neuzskatot par nepieciešamu pieklājīgi stādīties priekšā, bez ievada ne īpaši draudzīgā tonī jautāja vai mums nevajagot ūdeni (!) tikai tad paziņoja, ka esot no venden. Kad paskaidrojām, ka mums jau ir savs ūdens piegadātājs, vīrietis izskatījās aizvainots un teica, ka droši vien tas nēsot venden un vai mēs vispār zinot, ka viņu konkurenti, piemēram, skeptiski skatoties uz ūdens piegādi privātpersonām. Mēs paskaidrojām, ka nēsam privātpersona (kaut gan tas jau tāpat bija skaidrs - jo esam ofisu ēkā un uz durvīm rakstīts sia) , vīrietis vērsās tieši pie manis - bet kas jums piegādā ūdeni mājās? Mani kolēghi jau sākā vīpsnāt, taču vīrietis kļuva vēl nepieklājīgāks un teica, ka mums nēsot ne mazākās nojausmas, ka viņi ūdeni pildot no avota dzīlēm gaujas nacionālajā parkā"! Kad atkārtoti reizi paskaidroju, ka mums jau ir savs ūdens piegādātājs un nēsam ieinteresēti citos piedāvājumos, dīvainais vīrs neatvadoties strauji pagriezās un skaļā aizvainotā balsī noteica - "nu, kā gribiet! "protams, šāds teatrāls izgājiens mums ofisā izraisīja vispārēju jautrību, taču "venden" vajadzētu padomāt par savu tiešu pārdošanu un cilvēkiem, kuri prezentē viņu firmu:)

D Denis 20.01.2011

Idioti vini. Venden voobshe voda govno!

H H3O4 06.03.2011

Tur darbinieki nav vainīgi.Kāda ir uzņēmuma īpasnieku politika, tādi ir darbinieki.Darbinieks nav vainīgs, ja ar viņu nestrādā un neiegulda nevienu santīmu apmācībai.īpašnieki domā tikai par savu peļņu.

T Terens 06.03.2011

VENDEN zem visas kritikas. Atbalstiet kompāniju EDEN.Tai vismaz darbinieki ir kulturālaki.

P Pipars 06.03.2011

Pilnīgs bulšits! Darbiniecei bija noteikti gļuki! Vendenā neviens menedžeris nav vīrietis! Klausiet, ko vēl jums stāsta un nepārbaudiet informāciju! Maciņi pēc tam nebija pazuduši? :D:D:D

U Udens 06.03.2011

EDEN ir krāna ūdens! Pasmeliet tad labāk no Daugavas! :)

K Kristīne 09.06.2011

Jā un venden ir zaļš avota ūdens, tieši no paša avotiņa smelts, , , tjipa dzīvs, nu ar nekaitīgām zaļām aļģēm - SMIEKLĪGI!!!:D

Pat sertifikātus ar kuriem katra kompānija lepotos nevar dabūt, āber loģiski - ar to "tarhūnu" jau nekādus atzinumus neviens neizsniegs! :D

Un runājot par Eden es pati to visu esmu redzējusi kā tur kas notiek, biju ekskursijā un iesako to arī citiem!!!
Manā acu priekšā bija arī analīzes, , , sertifikāti...un pieredzējis cilvēks, kurš man izstāstija visu sīkumos.

Tā ka esmu kļuvusi tagad Eden kliente esmu ar visu apmierināta, avota ūdenim garša laba, krāsa arī :D un ir reāli pierādijumi kvalitātei!

Par citām kompānijām arī esmu interesējusies, bet nu tur garšs stāsts!

T ToKristīne 09.06.2011

Visi šie ūdeņi, kas iepildīti traukos ir īstākie mīzali. Vai nav vienalga, no kura dīķa tie pasmelti?

S SalesLv 20.03.2013

Pie mums offisa stāv venden, pie musu Jurista offisa stāv EDEN, kad Jurists atnak pie mums tad Jūt atšķirību starp venden avotu un eden kanalizaciju. Tāpēc arī atteicās no eden un pārnāca uz venden :)