Vēlējos īrēt dzīvokli. - Nauda izput gaisā...

Varbūt kādam šis stāsts liks saldi pasmieties, bet es nespēju smaidīt par savu lētticību un uzticēšanos cilvēkiem.
Vēlējos īrēt dzīvokli.Naukšēnos, internetā bīja skaists sludinājums izīrē 3 istabu dzīvokli.Sazinājos ar īpašnieku, lai uzzinātu ko vairāk.Izrādās ka viņam ir pilnvarota persona kam man būs jāmaksā par visu, tikai lai slēgtu ar mani īres līgumu man jāiemaksā 200.Ls drošības nauda.Es kā muļķe samaksāju, jo ļoti vajadzēja jumtu uz galvas man un maniem 4 bērniem.Tad kad samaksāšu tā sieviete pateiks viņam un slēgs līgumu.Nākošā dienā braucu lai apskatītos ko un kā tur izskatās un ko darīt, atslēgas man arī bija, aizbraucu a tur priekšā viņa sieva ar bērniem dzīvo.Paliku idiotes lomā, jo pirms tam kad gāju tur pat, nebija aizdoma ka kāds dzīvotu..Griezos pie īpašnieka ar zvaniem, kas tā par problēmu, viņš tikai skaidroja ka ar sievu šķīries viņai tur nav nekādu tiesību atrasties un tā tālāk.Cīnījos ar viņu 2 mēnešus, bet tā arī paliku bez 200.Ls un dzīvokļa...Kad cilvēcīgi pajautāju vai varu atgūt savu naudiņu atpakaļ, atbildēja ka tas esot bijis parāds par komunāliem...Viņš lika man pašai cīnīties par dzīvokli ar viņa bijušo sievu, bet es tādās cūcībās neielaižos...Viņi arī ir cilvēki, un es viņus saprotu, ka bijušais ar viņiem arī spēlējās.Rakstu tāpēc ka biju par to jau aizmirsusi, bet tagad atradu kases ieņēmu orderi kur esmu samaksājusi tos 200.Ls.Vai ir iespēja kādā citā ceļā atgriezt to naudu, jo ar policijas starpniecību to nevarēju panākt...

R

J Ju 13.09.2010

"...jo ļoti vajadzēja jumtu uz galvas..." to tev tik tieshaam vajadzeeja...briiziem ir veerts sho jumtu uz galvas patureet, lai zinaatu kaa riikoties shaadaas situaaccijaas, vienmer taados gadiijumos vajag formeet rakstisku abpuseejo vienoshanos, lai veelaak var ar sho faktisko papiiru griezties kaut vai tiesaa!!! bet cilveeks jau ir paaraak naivs. man liekas, ka shaadi gadiijumi nekad cilveekus nepaarmaaciis :/ zeel.

E Eseseseseseseseses 13.09.2010

kur ir iziireetaaja vaards, uzvaards, iziireejamaa dziivoklja adrese? ja vins to vienreiz ir izdariijis un vinjam tas ir 'nogaajis no rokaam', tad dariis veel un veel...
un par drosiibas naudu vismaz ar roku rakstiitu kviiti vareeji no vinja panemt, tur nu gan nav nekaada attaisnojuma, ka biji naiva un uzticeejies. ja ir minets vards, uzvards, datums, vieta un ir paraksts, arii taada uz ruutinju lapas rakstitai zimiitei ir juridiska dokumenta speeks.
sito tiesaam nesaprotu - tev tacu ir 4 beerni, kaa taads cilveeks taadaa situaacijaa var buut tik nepraktisks - tev tiesaam tos 200, - latus nebija kur likt? ko tu tiem beerniem vari iemaaciit, ja pati sitaa pa dziivi kulies? sorry, biski paskarbi sanaaca, bet domaat tacu vajag!

G GG 13.09.2010

Jā, jā, pēc kara visi gudri - vajadzēja tā, vajadzēja šitā. Eseses..., tu ar savu dīvānābezdēšanas filozofiju varētu pievaldīt klabekli un, ja neko noderīgu uzrakstīt nevari, tad vispār paklusē.

K Katt23 13.09.2010

Domāju līdzīgi kā Gg bet bez lamu vārdiem:)

A Aste 13.09.2010

Acīmredzot Eseses... nekad nav bijusi tādā situācijā, kad ir jākuļas pa dzīvi tā, kā raksta autorei. Un, visticamāk, viņai nav NE MAZĀKĀS NOJAUSMAS ko nozīmē audzināt 4 (!!!) bērnus.
Uppss! Sorry, ja paskarbi sanāca...

E Eseseseseseseseses 13.09.2010

kaarteejo reizi pilsoniisi metas lamaat viedokli, kurs neglauda pa spalvai, bet uzdod paaris paskarbus jautaajumus peec buutiibas.
un tiem, kas te komentee par 4 beernu audzinaasanas gruutiibaam - taa ir teemas autores izveele un luksuss dzemdeet 4 beernus. es personiigi 4 nevaru atlauties uztureet. tomeer pa iireetaam istabeleem ar saviem beerniem nemeetaajos, jo apzinos savas iespeejas.

p.s. peedeejie 3 komenti - ko pasi konstruktiivu par doto teemu esiet uzrakstiijusi?

J Ju 13.09.2010

domaaju tieshi taapat, kaa Eseseseseseseseses. Ja reiz tika pie 4 beerniem, tad jau ziimiiti bija jaamaak uzrakstiit, lai sevi un savus beernus kaut kaa pasargaatu. Domaaju, ka sievietei nav 18 gadi, ka shitik naivi riikojas. Pie tam nedziivojam tak muusdienaas, visur tak par to runaa, i pa tv i pa radio...nu nezinu, negribas ticeet, tad jau jaadziivo pilniigi nosleegtaa terotorijaa mezaa, lai neko nesaprastu no dziives.

A Aste 14.09.2010

Katram šai dzīvē ir dota izvēle - cits izvēlas Luksus 4 (3, 5, 6...) bērnus, cits Luksus iešanu pie friziera, manikīra, "glamurīgas, līdzīgi domājošas" sabiedrības "baudīšanu" ar visām tās dotājām Luksus "izklaidēm". Izvēle ir atkarīga nevis no iespējām (!!!), bet gan no katra dzīves PRIORITĀTĒM. T'apēc, lūdzu, cienīsim paši sevi un citādāk (ne tā kā ES) domājošos, jo mūsu ie(-neie)cietība parāda - kas mēs PATIESĪBĀ un cik aprobežoti esam!

W Will 14.09.2010

Jus visi esat debili??? Cilveks prasa ko darit, bet jus tikai apdiršat!!! Vai ir iespeja naudu atgriezt???

J Ju 14.09.2010

nu bet kaa var atgriezt naudu, ja nav nekaadu pieraadiijumu, ka vinja vispaar maksaaja...ja nu vieniigi vinja shim skaitiija uz kontu, tad iespeejams, ka var, bet ja naljikaa maksaaja, tas saucas, pati vainiiga, ka uzdaavinaaja 200 ls kaut kaadam kretiinam.

M mellene 17.09.2010

Pilnīgi piekrītu aste un Tev Eseseseseseseseses iesaku būt iecietīgākai pret citiem visi nav tik izglītoti bezdarbnieki kas var atļauties caurām dienām tupēt mājas lasīt grāmatas un rakstīt memoārus pēc noskaņojuma, cilvēks dalījās savā problēmā ar mums un mums tas jarespektē, lūdza mūsu padomu, bet tu ar savām gudrībām un mācīšanu kā būtu ja tantei būtu pauti esi apnikusi, neticu ka pašai nevienu reizi nav sanākusi šaize, ka dzīvo pēc savām gramatām...viela pardomām...

A aija 19.02.2011

naukseni vispar ir krapnieku pagasts pat pagasta socialais dienests nenak preti!