www.sudzibas.lv Vējstikli Slikts serviss

Vējstikli SIA - Slikts serviss

Sveika, tauta!
Ļoti nepatīkams gadījums ar auto vējstikla pārlīmēšanu.
Primārais moments - pirms vējstikla pārlīmēšanas ūdens salonā neiekļuva. Un punkts.
Pēc servisa apmeklējuma, pirmais lietus, salonā mitrs tepiķis. Zvanu uz servisu - atbilde - brauciet pie mums, novērsīsim problēmu, man līdz servisam 110 km, loģisks jautājums, kas segs ceļa izdevumus - atbilde - mēs ne...
Labi, vienojāmies, kad būs darīšanas Rīgā - piebraukšu.
15.10.2020 visu rītu lija lietus, salons pludo, zvanu uz servisu - brauciet pie mums, atrisināsim problēmu. Aizbraucu līdz servisam, attieksme tāda - ko te meklējat. Paskaidroju, kas par lietu, vai esot pierakstījies, labi, 13 priekšnieki, neviens neko nezin.
Ar lielām problēmām mašīnu iedzina servisā, atklājās, ka noteka zem akumulatora ciet, esot mana vaina, veca mašīna, viņi tur neesot neko darījuši, noteka neesot saistīta ar stikla pārlīmēšanu, nokāsa no manis 15 eiro, plus pazemojums, ko braucot ar vecām mašīnām, stop - pirms viņu iejaukšanās automobiļi problēmu nebija, šahta, kur atrodas noteka - tīra, bez gružiem, pēc viņu darbības noteka ciet...
Vienīgi viņi darbojās ar auto, tikai viņu darbību rezultātā noteka aizgāja ciet, netīrumi un gruži, kas rodas stikla maiņas rezultātā, virspusēji bija satīrīti, zem akumulatora nē, no kā arī noteka aizgāja ciet.
Neiesaku nevienam, kam senāka automašīnā - rādīties Sia Vējstikli tuvumā, konkrēti man tas maksāja 20 eiro degvielas naudas,15 eiro par notekas tīrīšanu, kuru paši pied... , puse darba dienas un pretīgs pazemojums.

20.10.2020