www.sudzibas.lv Veiters korporācija par atieksmi no augsas.

Veiters Korporācija - par atieksmi no augsas.

rakstot so es jau neesu darbinieks tapec rakstu nem cilvekus ar pasnodarbinatam lapam un grib lai pa santimiem stradat 200. un vairak stundas.un ja saslimst tad uzreiz partrauc sadarbibu.jo nepatik kad vieniem iesaka ka pareizi stradat ar cilvekiem,jo korporacija uzskata pa robotiem,nedrikst slimot,jastrada no 6 lidz 21 vai pat vairak.MAN BIJA NO KOLEGIEM UZTICIBA VAIRAK NEKA TIE KAS STRADA NESEN.UN tagat kad darba nokeru kaski jo alergija ir no spirta izstradajumiem,jo trapija uz miesas.

V [email protected] 23.12.2013

tas nav brinums jo 2009 gada vini pat veda cilvekus uz mezu lai piespiest parrakstit masinu jo iespiedejs bija kludijies pasutijuma.to ka failus uztaisija kludaini to vini pat dzirdet negribeja.Ari variants bija kad locitaja nepareizi salocija darbu bet viktors pohomovs kopa ar vecako brali uztaisija kad locitajai jaatmasa viss nepareizi salocitais darbs 3000 latu vertiba.TApec kas negrib uzrauties uz tadam problemam kon kreti neiesaku sadarboties ar so tipografiju.ka ari loti krapjas ar samaksu.bet vinem plus ir kas samaksa loti laicigi ir.