Veiksmes spēlē "Lielais jautājums" - Nezvaniet uz šo spēli

Zvanīju uz veiksmes spēli "Lielais jautājums", zināju kāda ir pareizā parunā.
Piezvanot pirmo reizi, pateica, ka esmu septītā zvanītāju. Katrs 10 zvanītājs ir veiksmīgais. Nodomāju, zvanīšu vēl, gan jau tikšu līdz 10, bet izrādījās, ka zvanot uzreiz pēc veiktā zvana es atkal biju tikai 5!
Interesanti operatori nemāk skaitīt!
Nezvaniet uz šo spēli, tā ir tikai naudas liela tēŗēšana, jo nokļūt līdz tam, ka būsi 10.tais ir bezcerīga.

Mamma 31.01.2009

tikai naivie tic tur kaut ko vinnet.

I ir 31.01.2009

ei, nu kur prāts!! protams, viņiem tak tā nauda arī jaatpelna un vēl jānopelna arī kaut kas!! Vai tiešām domājat, ka viņi dos 500 ls par elementārām lietām!!1

H hetera 20.02.2009

Ko juus te visi vaaraties????1)KAART--nevienam nav spiesta lieta uz Lielo jautaajumu zvaniit
2)pati personiigi esmu sazvaniijusi un sanjeemusi 10 nr, kaa arii laimeejusi naudas laimestu un nav man tur ne radu, ne pazinju, kas to visu man izkaartoja, kaa te viens otrs izsakaas
3)taa ir tikai laimes speele, gluzhi taapat kaa Zelta drudzis---ne visiem paveicaas, bet taapeec jau nevajag izdariit mulkiigus secinaajumus un klaigaat kaa vistaam---kraapshana, kraapshana!!!Par muusu naudu mees esam pashi noteiceeji, un kaa jau izteicos----ja kas nepatiik, nezvaniet!!!

Mamma 20.02.2009

Taa ir nabago ljautinju viltiiga naudas izvilinasana, kad ta jau tik gruti tas ir amorali- iedzivoties uz izmisushu ljautinju tuksham ceribaam.

S skaidrite 20.02.2009

sho speli, vajadzetu aizliegt, ta ir ka cilveku hipnozeshana, krapnieki, kurus neviens nesoda

A Aņuta 20.02.2009

Auuuu, statistiks liecina par to, ka krīzes laikā cilvēki vairāk mēģina pārbaudīt savu veiksmi un tadejādi aizartspēļu uzņemējiem palielinās ieņēmumi. UZ MUĻĶIEM PELNA, turpiniet ticēt vieglai naudai un paliksiet uz ielās! :)

S sauliite 20.02.2009

es atziistu tikai super bingo speeli, paareejaas nee, pat necensos iedzilinaaties...bet Lielais Jautajums vienkaarsi pelnaas uz mulkiem, domaaju ka ilgi taada speele neeksistees.

K Kristine 20.02.2009

Tiesam pat nedomajiet zvanit, , , , , , , , , , , , , jo tas ir naudas lieka teresana...man te bija gadijums kadam cilvekam no tas zvanisanas bija jaatdod pa relefonu 30 ls ...vot tas bija jauki...es visiem saku labak laist garam so spelli...un kur jus redzejat ka nusu patreizeja situacija davinas tapat vie naudu DDDDDD

Mamma 20.02.2009

tai pat laikaa citaa kanalaa raada interesantu filmu, iesaku parslegt kanalus, un vel labak nemaz neslegt atpakal. man nepatik ne zelta drudzis ne tautas balss ne lnt zinjas un vel pretigaks ir degpunkts- negativisma kalngals.

D duksis 20.02.2009

ha ha !!te var vienkarsi parsmieties!!!:) es zvaniju un nevineju :(haha!!lai zvana no 10 telefoniem uzreiz mos tad bus ok:)

Mamma 21.02.2009

sabiedriskais FUI!!! visam mazajam lnt !!

H hetera 21.02.2009

Anna manupraat ir ruupju un beedu nomaakts cilveecinsh, kas visur, pat zinjaas, redz tikai negatiivo...tad labaak galvu iebaazt maisaa un ar reaalo pasauli kontaktus neuztureet:))))

Mamma 21.02.2009

Kapeec? Ir ari citi pozitivi mraidijumi un skaistas filmas, tikai citos kanalos. Bet lnt grib pacelt savu reitingu ar tautas musinashanu, kuudishanu vienam pret otru un kjerot negativas sensacijas, ari chakarejot naivos ar veiksmes spelem. Ta teikt grib iedzivoties uz citu nelaimes!

H hetera 22.02.2009

Katram savs viedoklis par šo visu...un tās protams, ir mūsu tiesības.Mazliet novirzīšos no tēmas, bet man ir daudz paziņu, kas mēģinājuši veiksmi gan Superbingo, gan arī Latloto, bet diemžēl laimestu nav guvuši un viņiem jau ir savs viedoklis ----kārtējā krāpšana, stulbas spēles...:))))Veiksme uzsmaida ne visiem, man viņa stāv diezgan tuvu, tādēļ arī man par šo visu ir savs viedoklis...kā'dēļ neticēt tam, kas ar mani ir noticis/:)))

D d 22.02.2009

Nu jāāāāāā...daudzi nevinnē, BET...daudzi arī vinnē. mana draudzene vinnēja 700 Latus un bija 10 zvanītāja

Mamma 22.02.2009

Organizatori skidri aizstavas, kas cits kakim asti cels, ja ne pats...

A Andrejs 22.02.2009

Ne tikai ta spele bet un 6is LNT suds.neko normalo nerada.
Sevi6ki besi ta vaditaja no zinam kura ne mak vadit, bet smaida visu laiku!!

Mamma 22.02.2009

Piekritu Andrejam!

L liene 22.02.2009

nu es piezvaniiju reizes piecas - biju otraa, tad ceturtaa, tad pirmaa, tad atkal otraa un visbeidzot desmitaa. manu numuru dators izlozeeja un es vineeju 800 latus, neslikti!

M maris 22.02.2009

vistiraka cilveku cakaresana