www.sudzibas.lv Veikals Patti Slikta kvalitāte

Veikals Patti - Slikta kvalitāte

Iegādājos šajā veikalā nebūt ne lētas vasaras sandales, kurām pēc nepilnu divu nedēļu nēsāšanas (turklāt nevelkot katru dienu) izstaipījās sandales stiprinājums un apava apakšējā daļā sāka dilt siksniņas. Samaksāto naudas summu saņēmu atpakaļ, taču biju pārsteiga par atbildes vēstules toni un melīgumu - tika augstprātīgi norādīts, ka tā esot bijusi mana vaina, taču viņi par sīkumu neiešot strīdēties, es esot vainīga, jo apavi sabojājušies braucot ar mašīnu un spiežot pedāļus, kam šādi apavi neesot paredzēti. Tikai piebildīšu, ka man autovadītājas tiesību nav un braukt ar auto nemāku, nodilums pavisam noteikti bija ražošanas defekts.

D

. ....kl 06.06.2009

Nu ja dabūji naudu atpakaļ, tad priecājies!

K krizantēma 06.06.2009

Nu, bet protams ka šēžoties pie stūres apavi jānovelk, kuš tad to nezin?

A anna 07.06.2009

a man jau otrreiz no quelle sūtot vasaras iešļūcenes, pirmajā dienā pāris stundu pēc nēsāšanas uzreiz izjuka

P pufa 07.06.2009

tad nu gan atradusi kur meklēt kvalitāti- quellē! :D, tur tak apavi priekš līķiem.

A anna 07.06.2009

es jau kvalitāti nemeklēju :) man tik bikin vienas iepatikās... nemaz i nepārdzīvoju un atakaļ sūtīt ar neko netaisos, jo neatbalstu kapeiku drāzējus