Veikals "Oga" - Visatļautība

Jau ceturto reizi mēneša laikā, kā ieraugu, tā eju. Tad pēkšņi nezin no kurienes parādās gaisma, kuru nav iespējam apiet vai no viņas izvairīties. Tā seko tev kā bezcerīgs mugurkauls, piedāvājums jau labs, bet ko gribu to klausos. Tad pēc viņa septiņas lietas izlec pa logu, protams, es to visu redzu. Man tomēr liekas viens no neparastākajiem spļes klucīšiem. Ok, man ir bārda, bet tāpat būtība ielien man kabatā.
Jūs domājat, ka manā tekstā nav nekā sakarīga? Iedziļinies un gaidu loģiskas atbildes par sūdzībām no Jums.

V

Eto žestķ :D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:DD:D

D darbs 04.09.2010

vot debil...

E Eseseseseseseseses 04.09.2010

pats saprati, ko uzrakstiiji? neticami, bet tik daudz cilveeku sajaa lapaa nespeej savu domu elementaari un saprotami izklaastiit...

Mamma 05.09.2010

Lasu un nevaru saprast par ko iet runa. Par mums visiem stulbajiem sūdzībniekiem!

M mellene 06.09.2010

Džeks no tvaika ielas, kuram bail no gaismas un ir tukšas kabatas????:D:D:D:D nē nu tiešām stulbi.

Mamma 06.09.2010

Tā ir vecene ar personības dubultošanos džeka drēbēs .

J Ju 06.09.2010

gadiijumaa nemainiijaas meeensfaaze? :DD saakumaa izklausiijaas, ka runaa par to atkariigo muuziku, ko klausaas. audio narkotikas...

Mamma 06.09.2010

kad redzeju gaismu ielas tupika lecu uz mocika sarkana smiltis tuksnesa kalnos paskida pukes uzziedeja muzons atskaneja

E edža 28.01.2011

Narkošs