www.sudzibas.lv Veikals Kumode veikala pārdevēju apkalpošanas māka

Veikals Kumode - veikala pārdevēju apkalpošanas māka

Tiešām žēl, ka man jānonāk tik tālu, ka jāraksta sūdzība par veikala personāla apkalpošanu, bet diemžēl šī nav pirmā reize, kad saskaros ar diskrimināciju māmiņām ar bērnu.
Biju iegājusi tirdzniecības centra Spice veikalā Kumode, lai iegādātos dziju bērna adījumiem. Izvēloties dziju, pārdevēja uzķērca, lai aizliedzu bērnam skarties klāt dzijām. Es jautāju, kur ir problēma, es taču skatos, ko viņa dara, pie tam pati tak arī aiztieku dzijas. Atbilde: neuztveriet to personīgi, bet bērniem nedrīkst.
Kā neuztvert personīgi!!! Es apzinos, ka ir vecāki, kas neseko līdzi bērnam, bet es tāda neesmu un arī mans bērns ir paklausīgs un nekad šmuces veikalos neesam atstājušas.
Es saku, ja mans bērns veikalā nav gaidīts, tad es arī vairs nenākšu. Un pārdevējas naglas teiciens - NENĀCIET ARĪ!!!
Ļoti patīkami sastapties ar tādu attieksmi mūsdienās, kad bērniem būtu jābūt vērtībai!!!!!!!
Publisks kauns veikala Kumode apkalpojošam personālam!

R

K krissint 01.10.2012

Tasniba pardevejam, kaut arii arii sajaa gadijumaa pardeveja nelietoja parak pieklajigus vardus to sakot [bet varbut pati pirceja arii nebja pieklaajga dzirdot aizradijumu?]. Tas nav nekas persongs bet zinot bernus tiem venmer ir pa kadai siekalai uz mutes, punkiem un netirumam uz rokas, un kaa lai vekails tad pardot shadu apvazatu produkciju? nedomaju ka pashai pircejai gribetos pirkt apvazatu dziju? diemzjel berni ir berni un pashi nesaprot ka atstaj netirumus un mates ar nevar paturet aciis mazos rakarus visu laiku. Pietam ieprieksejajam komentaram arii sava dala taisniba ir - mates musdienas iedomajas ka vinjas berni ir engeli un ne pie kaa nav vanigi, kautgan biezi ir otradi - berni ir izlaisti.

Minesota 01.10.2012

Nu ja visi sīči sāks aiztikt dziju, kas tad no viņas būs! Piekrītu pārdevējai.

Z zaptesburka 01.10.2012

Jap, es arī esmu pārdevējas pusē. Pat, ja bērns ir labi audzināts, tik un tā - bērni ir mazas, neveiklas un šmulīgas radības. Mammai jau noteikti prieki, bet nākamajiem pircējiem mazāk.
Un, ja tā paskatās godīgi - taču mēģenes ar sērskābi ja arī pati ņem rokās, tad bērnam nedotu, JO baidītos, ka bērns, kā jau bērns, būs neuzmanīgs, un tas varētu nest ļaunumu? Bet tieši tāpat bērns var būt neuzmanīgs ar dziju, - sasmērēt, nomest zemē un izvārtīt pa putekļiem, savirpināt dzijas pūku ar mitriem pirksteļiem...
Nav jau tā, ka bērnam šausmīgs ļaunums būtu nodarīts ar to, ka neatļāva apgrastīt to dziju.