www.sudzibas.lv Veikals "House" Galerijā centrs Defektīva prece + neprofesionāla apkalpošana

Veikals "House" Galerijā centrs - Defektīva prece + neprofesionāla apkalpošana

Sanāca ļoti nepatīkama pieredze, iepērkoties šajā veikalā un nekad tur vairs neiegriezīšos. Iegādājos maku, kurš (kā vēlāk izrādījās) nav maks, kura galvenā funkcija ir naudas uzglabāšana/pārnēsāšana, bet kaut kas pretējs, jo nauda no sīknaudas nodalījuma vienkārši birst ārā, līdzko tiek atvērts karšu un papīra naudas nodalījums. Defektu pamanīju tikai pēc tam, kad sāku lietot šo preci, t.i. aptuveni pēc nedēļas. Gāju mainīt maku pret citu (biju pat gatava uz šādu soli, ja piedāvājumā būtu maks, kuram ir rāvējslēdzēja nodalījums) vai saņemt naudu atpakaļ. Man tika paziņots, ka preci šajā veikalā, lūk, mainot 3 darba dienu laikā pēs pirkuma veikšanas. Labrīt, tātad, ja prece ir nekam nederīga un vispār nepilda savu funkciju, es varu iet ieskrieties, jo veikals ir izdomājis šādu politiku un var uz nebēdu pārdot savus nekvalitatīvos/nederīgos s..
Turklāt apkalpojošais personāls:
1. neizceļās ar laipnību.
2. atcerējos momentu, kad pārdevēja plēsa nost kkādu cedeli no maka un vēlāk pamanīju, ka tajā vietā bija palicis mikrocaurumiņš - niecīgs, bet tomēr (es labprāt pati būtu veikusi šo sarežģīto procedūru ar šķērēm, ko pārdevēja nevarēja/nemācēja/bija slinka g..., es atvainojos.
3. kad nesu atgriezt preci, mani sagaidīja pārsteigums pie pirmajiem vārtiņiem galerijā centrs, kuri pīkstēja - tālāk saruna ar apsargu, noskaidrojās, ka, protams, maks ir pie vainas. vēlāk veikalā to neitralizēja, bet, protams, ka vismaz pieticīga atvainošanās ir kkas neiedomājams
4. saruna par preces atgriešanu tā arī bija nekāda - veikala politika, 3 dienas, viss, ar riebīgi savilktu ģīmi (domājot, ko viņa te atvilkās ar savu maku).

Ļoti šķērma sajūta pēc saskarsmes ar šo veikalu un pārdevējām.
Uzrakstīju, palika varbūt niecīgi vieglāk :) Bet jums es iesaku drošības pēc neiegriezties vispār šajā veikalā.

I

M mainmenumain 25.09.2012

Tu esi smieklīga.

Tu vēl smieklīgāka

I inndie 25.09.2012

vienīgais attaisnojums tev, mar44, ja esi viena no pārdevējām, kas nav īpaši īstajā vietā (kurš gan būtu šādā veikalā, kur tirgo nekvalitatīvas/nederīgas preces (spriežot arī pēc citām sūdzībām).

Ausainītis 25.09.2012

Tagad ir īstais laiks, kad zemnieki kauj aitas un aunus, iegādāties īstu auna kuli, iešujot rāvējslēdzēju, iznāk varens naudas maks!

Ekskluzīva manta!

I inndie 25.09.2012

Brīnišķīga doma, mīļo Ausainīt, padalīsies, kā tu tādus gatavo? Drošvien jau izlūko labākos gabaliņus un esi sašuvusies ne pa jokam. :)

Ausainītis 25.09.2012

Neesmu tik bagāts, lai nēsātu tik dārgas un ekskluzīvas mantas, mani finansi ir tikai un vienīgi atrodami ar kredītkartes palīdzību, norēķinus skaidrā naudā neveicu.

I inta94 27.09.2012

vai tad patērētāju tiesības ir atceltas?

I inndie 27.09.2012

mans teksts neizslēdz to, ka pastāv patērētāju tiesības, es vienkārši to šeit neapspriežu. Mans mērķis šeit bija informēt citus cilvēkus, lai uzmanās ar iepirkšanos šajā veikalā, inta94.

I inndie 27.09.2012

cik interesanti, inta94, speciāli registrējies šodien, lai ievietotu nederīgu komentāru? :D

I inndie 27.09.2012

un mar44 vispār ir mans favorīts - visi sūdzību ievietotāji ir potenciālie krāpnieki, paši nejēdz utt. Interesanti, ka gandrīz visi komentēto rakstu autori. Ko gan tas varētu mums pavēstīt...?
Izskatās, ka dažiem te ir baigā izklaides vieta, kur izpausties, tas gan tiešām ir smieklīgi un maaazliet nožēlojami. Mans mērķis tiešām bija informēt un negribēju, ka tas izvēršas par balagānu, kādu citi te apzināti virza.
"Par lietu" neviena komentāra - ko tad jūs te lienat?

J Janis88 03.10.2012

inndie, veikala politika ir saistoša tikai viņiem pašiem - tas nedrīkst regulēt patērētāju tiesības, tāpēc ja viņiem ar argumentu "PTAC" nepietiek lai samainītu preci, vērsies Patērētāju tiesību aizsardzības centrā un viņiem uzliks par pienākumu to izdarīt.