Veikals ,,Boheme'' - Apkalpošana

Apmeklējot Jūsu veikalu Madonā, man radās konflikts ar pārdevēju.
Es redzēju, ka uz durvīm ir uzlīme, ka dzīvniekus (suņus) nevar ievest veikalā.Man padusē bija maziņš jorkširas terjera kucēns.Man tika aizrādīts, ka suņus veikalā ievest nedrīkst.Es laipni aizrādīju, ka nelaidīšu pavadiņā, bet nesīšu padusē.Pārdevēja teica, ka vienalga- suns apspalvos apģērbus.Dabūju iet no veikala ārā, atstāt sunīti sveša cilvēka uzraudzībā.Pat pārtikas veikalos tiek laiti sunīši pavadā, ko es netaisījos darīt.Jorku spalva tiek pielīdzināta cilvēka matiem.Varbūt kādam, kam krīt mati arī nevar apmeklēt Jūsu veikalus?
Man radās jautājums- es atbraucot 40km no Lubānas, nevaru iet ar sunīti veikalā, kur lai viņu lieku? Samaksājot par dzīvnieciņa iegādi 400Ls, man negribētos viņu vienkārši piesiet pie Jūsu veikala durvīm, jo nav jau pat, kur piesiet.Varbūt Jums derētu iejusties pircēja lomāun ietekt, kā jārīkojas.
Ar tādu attieksmi Jūs zaudējat pircējus.Es jau arī negāju tāpat, bet man bija noskatīta padārga dāvana, ko es nopirku citā veikalā.Gaidu no Jums atbildi un ieteikumu kā apmeklēt Jūsu veikalu Madonā, jo dzīvoju viena un arī citreiz mans mīlulis būs līdzi.Vai arī aizliegumu neiet veikalā.
Ar cieņu.

J

R Reālists 30.11.2008

Sunim ir jādzīvo laukos, pagalmā vai citos piemērotos apstākļos, nevis dzīvokļos, mašīnās un azotēs. Freimanis ar bij iedomājies, ka kucei īstā vieta ir Saeimā. Tie mazie suņi ir tāda pati izrādīšanās, kā centrāltigū pirktas bikses ar spīdīgiem plastmasa DG uzrakstiem, vai Luis Vuiton somas no lēta dermantīna. Ja mīli dzīvniekus, tad ej uz patversmi, izvēlies visneglītāko un slimāko, nes mājās un kop, ļauj viņam skriet pa pļavu, kādreiz ielaid mājā pagulēt, izķemmē viņu, parunā ar to, bet nestaipi apkārt pa pasauli, kā izkārtni. Tas tāds blondīņu Perisu un Ellu gājiens, tik vien ir kā ārišķīga izrādīšanās.

M mada 30.11.2008

Cepuri nost Realist!!! Tavs koments ka naglai uz galvas... :D

I Inga 23.12.2008

Tas ir suns nevis parodija .
Un suns ir liela sastavdalaja no īpašnieka..
Ir atljauts suniiti kleepi nesaata veikalos.
Un ja kaads dzen araa pa to var sacelt lielu skandaalu.
Man par laimi veel nav sanaacis kad manu izdziitu araa, pat daudzos apgerbu veikalos suniiti ljauj palaist pa zemi un pashas pardeveejas ar vinuu njemaas...
Dazhs labs te raksta kad justies neumuliigi ja sunis ir veikalaa, no kaa?? no mazas radiibinjas ... varbuut kadam no juusu klaatbuutnes ir neumuliigi .. :)..
Intresanti kaapec ta arzemees pret to atiecas visi ljoti poziitiivii.. Laikam tapeec ka Lv tauta ir ljoti uzputiigi un ljoti ierobezhoti..
Skumji ..
Nevajag saliidzinaat mazu suni un dobermani...
Stulbi saliidzinaajumi...
Var nopirkt arii somu tikai vai suniits vinjaa labratiiigi sedees...
A mociit dzivnieku ari nav pareizi..
Manam suniitim ari ir gadijies pastaigaties ar mani pa veikaliem un tiiri jauki...
Palasiet likumus daargie..
Ka suni kursh ir kleepi drikst uztureeties visur ...!!!

I Intra 23.12.2008

Tieši tā, Ingai ir pilnīga taisnība, palasiet likumus.Lasot komentārus diemžēl nesaskatu neko citu, kā skaudību.
Dzivnieciņš nav izrādīšanās, lai viņu uzturētu nepietiek iztērēt tikai 400 Ls, tā ir arī milzīga atbildība.Ar šiem mazajiem mīluļiem ir paprāva noņemšanās, viņiem ģimenē ir jāvelta tikpat daudz uzmanības, kā līdzcilvēkiem.

U URBIS 22.01.2009

Nu tad es ņemu klēpī savu dogu un dodos uz Lubānas vienīgo pārtikas bodi un diršu virsū pārdevējām, ka man tak sunītis klēpī "ira"! Un, ka viņa blusas un parazītu oliņas nu nekādīgi nenonāks uz viņas tirgotā salami!
Tev praktiski sabiedriskās vietās ar suni, kaķi, fretku, žurku, vai pat pitonu bez uzpurņa un dzīvnieka potēšanas pases nevajadzētu rādīties!

T toony 22.01.2009

Pitons ar uzpurni =)))) to es gribētu redzēt

S Sanita 25.01.2009

Kāda starpība vai ir jorks vai vācu dogs, vai viņa spalva pielīdzināta matiem vai tikai suņa spalvām - SUNS PALIEK SUNS. Un ja ir zīme, ka ar suņiem ieiet nedrīkst, tad to arī NEDRĪKST. Man pašai arī ļoti patīk suņi, bet es nekad savus suņus uz veikalu līdzi nevelku! Un domājat ka suns jūtas labi pasists padusē kamēr Jūs izvazāsieties pa veikalu? Tracina tā padusēs nēsāšana - vai tad šiem suņiem nav kāju un paši nespēj paiet? Šitās dāmītes suņus pataisa par fizisko kropli, staipot padusē vai somā, mājās noliekot uz dīvāna vai pampera !

S Sanita 25.01.2009

Un tieši tā - PALASIET jūs tos likumus!!! Nekur likumā mazs sunītis nav izcelts vai pacelts augstāk par lielu suni - muļķības te melšat! Ar suni (lielu vai mazu) nav jāiet iepirkties - ar suni jāiet izstaigāties, izskrieties lai suns izliek enerģiju un viņam pašam būtu prieks par pavadīto laiku...

L lielssuns 10.02.2009

Ja īpašniece uzskata, ka viņas mazais suns arī ir suns, tad lai ievēro noteikumus!!
Kāpēc noteikumus ievērot tikai tad, kad ir izdevīgi? Ja kāds pasaka, ka tas nav suns, tad ārdās un kliedz, ka suns paliek suns, neskatoties uz izmēru, bet ja nevar iet veikalā ar suņiem, tad mazie suņi kaut kā pēkšņi vairs neskaitās suņi un tiek stiepti līdzi veikalā...

Es arī varu panest savu 45 kg smago suni un galvoju, ka labi uzvedīsies, tad jau sanāk, ka arī varu iet ar viņu jebkurā veikalā? Kaut vai norāde, ka nevar ievest suņus?

Ja grib normālu attieksmi un noteikumus, tad nevajag šķirot!

U Una 27.02.2009

Ko sunim darīt veikalā?
Žēl jau paliek to suni, ja gadījusies tik stulba saimniece.

J Jolka 27.02.2009

Tik tiešām jāpiekrīt vairākumam, tos mazos sunīšus parasti ņem sievietes, lai aizvietotu bērna iztrūkumu ģimenē un tad ņemās ar viņiem, katru dienu mazgā, sukā un ved uz SPA procedūrām, apģērbj visādās drēbītes un dara vēl sazin ko.
Tad jau es savu rotveileru ar varu saģērbt pasist padusē un iet veikalā lai izvēlētos smaržas piemēram vai lūpukrāsu???? Nu un kas, ka šis vaukšķis maksā 400 ls es par savējo ar atdevu 350 un ko????

L Loreta 27.02.2009

Kas te par runām, šie mazie suņi drīkst iet jebkur, ja ir saimniekam uz rokām- restorānā, pārtikas veikalā, kosmētikas veikalā... ai da vienkārši likumus nezin un viss...

L luu 27.02.2009

Ko lai saka.tai suna saimniecei jaiet arstet galva:)

L Loreta 27.02.2009

Nav jāārstē, mazie suņi ir super, ja tiek attiecīgi audzināti, viņi nevienam netraucē, sēž paklausīgi, mirkšķina actiņas. Teksta autore nelielas ar summu, par kuru nopirka sunīti, viņa sašūt par to, ka viņai sunītis būtu ārā jāpiesien, jo viņu noteikti nozagtu. Da, jūs skaudīgi cilvēki esiet, te tā aprejiet cilvēku. Suņi noteikti labāki, par dažiem te, kas izteicies/

H Harmonija 22.03.2009

Īstenībā man arī riebjās tas, ka es nevaru ieiet piemēram maximā pēc, teiksim, menerālūdens, jo man līdzi ir mini taksis.Nu un?Ārvalstīs suņi bez pavadām un uzpurņiem skraida pa trauku veikaliem, ja kaut ko saplēš saimnieks un pārdevējs pasmejas, par saplēsto mantu tiek samaksāts un visi par to aizmirst.
Un kāpēc te kāds ieminējās par to, ka tos padušu šuneļus rokās nēsā?Raksta autore teica, ka paņēma viņu uz rokām kamēr ir veikalā, bija pieminēta arī pavada, tātad tas nozīmē, ka ārā suns pats uz savām kājām staigā.
Man ja godīgi pilnīgi pie kājas tie, kam alerģija no suņa spalvas, ja es ieeju veikalā bez suņa, viņa spalvas tikuntā ir pieķērušās pie manām drebēm un kāda noteikti veikalā arī paliek.Un vispār, ja jau ir cilvēki, kam ir bail no suņiem vai ir alerģija, tad varbūt aizliegsim arī vīriešiem pa nakti pārvietoties pa ielām, jo daudzām sievietēm taču bail.Aizliegsmi smēķēt, jo daudzi nevēlas kļūt par pasīvajiem smēķētājiem un bojāt savu veselību.
Tad, ko?Varbūt galu galā vispār uz ielas neieiesim, jo arī daudzi cilvēki uz ielas mums neiepatikās un mēs daudziem nepatīkam, man piemēram nepatīk, tā sauktās, urlas un sievietes ar milzīgu, uzpūstu apakšlūpu.
Vārdu sakot nesaskatu neko briesmīgi tajā, ka suns ir ienācis saimniekam līdzi pārtikas veikalā uz pāris minūtēm.Ja nabaga suns tiek staipīts līdzi visādām "cacām" pa drēbju veikaliem, tad to var saukt par suņu mocīšanu, jo kā zināms sievietes mēdz iepirkties tiešām pārsteidzoši ilgi.

Mamma 22.03.2009

A tu laikam pravijs otmorozoks, cenas nezi8ni. Sen jau LKF jokus pa 350 ls var dabut pat no Rigair audzetavas.

D devo4ka 22.03.2009

Anna arī šeit jau priekšā..;D Es arī neko briesmīgu nesaskatu apstāklī, ja mazs sunuks tiek ienests veikalā, nu ko tad tik briesmīgu viņš tur varētu sadarīt?Cik noverots, situācijā ir sekojoša--ja veikala pārdevēja ir suņu un dzīvniekumīle vispār, tad nebūs problēmu ar savu dzīvnieciņu apmeklēt jebkuru veikalu...iesaku vispirms veikt veikt izlūkdarbus un apmeklēt tos veikalus, kuru pārdevējas priecajas par jebkuru 4kājaino pircēju..:))))

K Kristiana 22.03.2009

Mūsu valstī krīze a pusei iedzīvotāju kucēni pa 400Ls.
Mdāā.. Cilvēki degradē. Tavs suns, pat ja pa 400LS tikuntā ir suns, un likumi ir domāti visiem.
Domā cip tu baigi foršā ar suni pa 400ls tagad tāda borzā?
Domā ar galvu. Uz pietiek zini lielīties. "nopirku ļoti dārgu d;avanu" mum būtība pohuj!! Es sūdzies uz kādu face.lv kur feiseri un pozeri tevi noteikti sapratīs

H Harmonija 22.03.2009

Ar ko tad suns būtu sliktāks un indīgāks par cilvēku?Man suns ir muti izlaizījis, joprojām dzīvoju, es guļu ar viņu kopā, ēdu ar viņu kopā un mazgājos ar viņu kopā.Un joprojām dzīvoju!
Vairums cilvēku tikai priecājas ieraudzīt veikalā uz sevi lūkojamies divas draudzīgas ačeles, kuras nemaz neskumst un nesatraucas par kaut kādu krīzi.
Ja tie suņu nīdēji man pateiktu, kāpēc pēc viņu domām suni nedrīkst ievest veikalā uz pāris minūtēm un ko tad viņš galu galā tur sliktu dara, es varbūt pārstāšu to darīt.
Mans suns ir pirkts par 50Ls, bet es netaisos viņu atstāt kaut kur šosejas malā piesietu, jo kaut kādām uzpūtīgām un iedomīgām vecenēm traucē mazs sunītis veikalā.Jūs vispār zināt, kas var notikt ar suni kamēr jūs iepērkaties, bet viņš sēž tur ārā?
Apgaismošu:
*viņu var nozagt
*viņš tiek apkļauts stresam, jo atstāts brauktuves malā, kur nemitīgi brauc garām fūres, bet saimnieks kaut kur pazudis
*viņš var norauties no pavadas un viņu var sabrautk mašīna, viņš var pazust
*viņam varētu uzbrukt kāds klaiņojoš krancis un piesiets suns aizstāvēties nevar un kur nu vēl maziņš
Ja jūs mīlētu suņus saprastu, ka viņi ir tādi paši kā mēs un viņus nac jāatstāj aiz durvīm tikai tāpēc, ka viņiem matu vairāk.
Pilnīgs idiotisms!

O Oksana 23.03.2009

Господи -до чего люди злы, а еще пишите что собаки лают, так скажите спасибо что они по-человечески не говорят, а то б узнали что они о вас думают. Была передача --БЕЗ ТАБУ--, там обсуждали эту тему, в связи с тем что не пустили в магазин с Йорком. Так там популярно объяснили и назвали статьи закона, о том что с собаками мини пород, можно ходить везде, если она находится на руках или в сумочке. Я везде свою беру с собой, она и на работе со мной сидит, однажды меня не пустили в магазин, так я охраннику сказала о том что моя собака будет почище и поздоровей чем он сам, у нее все прививки сделаны, она на улице ногами не ходит, мою я ее уж почаще чем он сам моется, и вообще посмотрев на контингент некоторых людей ходящих по магазинам ( в грязной одежде, обуви, от некоторых несет за версту) он бы лучше помалкивал и учил законы. После этого смотрю, что и другие стали с миниками в этот магазин заходить - наверное закон прочитал.