Veikals "APdruka" - Kvalitāte

Pievērsiet uzmanību tam, kas tas noticis regulāri, bet par konkrēto, pēdējo gadījumu runājot - man vienkārši ir apnicis.
Jau kādu laiku rīkoju pasākumus, un kā parasti pasākumiem vajadzīgas afišas. Tuvākā vieta pasūtījumam ir Aizkraukles drukāšanas veikals "APdruka".
Jau sākumā ieejot pie viņiem, šķita, ka šiem tik nauda nteresē - vispirms samaksā rēķinu, tad uztaisīsim, principā, sen neesmu redzējis šādu attieksmi nekur.
Nu labi, samaksāju, uztaisa man afišu. Jau pirmajā reizē bija vērojams krāsu blāvums - pēc kodiem kŗasām jābūt spilgtām, bet viņiem tās sanāk tādas, kā ar mājas printeri printētas. Nākamajām afišām maliņas apgrieztas - kā nu pagadās. Varbūt viņiem ir vienalga, bet man gan nē- par tādu cenu taču varētu pacensties vairāk :)
Un pēdējā reize parādīja visu ko var. Katra otrā, tieši katra otrā afiša, bija ar krāsu defektiem - ne tikai krāsu spilgtums bija nepareizs, kas, protams, izmaina afišu kā tādu pilnībā, bet arī mistiskas līnijas parādījušas un afišas, un katrā otrajā afišā mistiski kvadrātiņi aiz burtiem.
Protams, viņi man teica lai nesu atpakaļ, novērtēs kas un kā. Nu neticās. Vēl e-pastā piemetināja - droši citur turpmāk pasūtiet afišas lai mēs jūs nepieviļam.
Kā redzams, viņiem tīri nospļauties par kvalitāti un klientu - gribi, ej citur - man tak vienalga.
Nevaru spriest par pārējiem viņu produktiem, bet, diemžēl, mana sadarbība nav bijusi nemaz veiskmīga drukāšanas ziņā.

V

ilmaars 27.08.2013

Principā ir normāli, ja prasa samaksu iepriekš - ja nu tu neatnāc pēc preces, tad viņiem kā visur citur būtu lieki izmests materiāls. Un printeri un ploteri "lieliski" spēj mainīt pantoņus, ir tā, ka maketā spilgts, bet galarezultāts bālāks - iekārta vienkārši nespēj izspiest no sevis ārā ko vairāk kā samērīgi normālu, vidējas intensitātes krāsu.

O oskarsf 28.08.2013

Pilnībā piekrītu par šī kantora greizo darbību.
Vajadzēja izploterēt dažus sīkumus.. Biju Aizkrauklē un domāju pie reizes izploterēt uzlīmes te. Iegāju, izstāstīju visu kas un kā. Plēves bija pašam savas. Kad pavaicāju par cenu, teica ka izdomās, lai pienāku vēlāk. Kad atnācu ar savām plēvēm un biju gatavs jau pasūtīt, cenu nosauca 10ls. Manāmi izrādīju neapmierinātību ar cenu, tāpēc man piedāvāja šo pasūtījumu puspabeigtu (bez attīrīšanas) izgatavot par 6ls. Nepiekritu.

Aizbraucu uz Ogri T.c. "Dauga" drukas darbnīcu un šo pasūtījumu man izgatavoja par nieka 2ls.

Viss kas Aizkraukles drukātājiem interesē ir $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$