VEHO

Lieta tāda. Pirms apmēram 2 mēnešiem nomazgāju darba auto Citroen Berlingo :(( Statoilā un tā vairs negribēja lekt. Remonts VEHO ilga 2 !!! nedēļas. Esot caur radio antenu salonā iekļuvis ūdens un sabojājis vadības bloku. To pa GARANTIJU nomainīja. Vēl hermetizēja antenu(maksāja 4 !!! ls) un nomainīja bremžu lampiņu (arī 4 !!! ls). Pēc mēneša mazgāju auto un atkal tas pats.Te man sākās problēmas. Pēc 2 !!! nedēļām gaidīšanas painteresējos VEHO, kas notiek ar auto. Gaidot no Francijas garantijas apstiprinājumu, pēc 2-3 dienām viņi pazvanīšot. Zvana nebija. Pēc nedēļas interesējos atkal. Atbilde bija šāda. Pēc mazgāšanas esot mehāniski bojāta antena un ūdens atkal ir sabojājis vadības bloku. Par cik mašīnai ir bijis mehānisks bojājums, garantija nedarbojas. Remonts maksāšot 600 latus !!!!!!Bet mīļais VEHO, pēc mazgāšanas ar antenu nekas nebija noticis un noskrūvēt to arī nevar.

L Lietoājvārds2015 29.03.2015

Tas ir vairāk sūdzība par Statoilu, nevis par Veho.