www.sudzibas.lv Veģu Auto Krāpšana, nekvalitatīvas detaļas

Veģu Auto - Krāpšana, nekvalitatīvas detaļas

Sveiki. Auto nojuka uz Mūkusalas ielas. Meklēdams labāku servisu un tuvāk mājām, atradu tādu "Veģu Auto". Labi tuvāk mājām vedīs tur. Noliku auto 1dien. Gaidu zvanu, nezvana.Saprotu ka pašam jāzvana uzzvanu 5dien. Pasaka ka kārba pa galam un sajūga disks, jāmaina. Labi štrunts, lai sataisa, bet jāmaksā būs 700 euro un var tālāk braukt. Aizeju pēc auto, samaksāju. Nobraucu 300km saprotu, ka patēriņš audzis no 5,5litri uz 10 litri un mašīnai jauda pazudusi.Sāka degt check engine lampiņa. Aizdzenu uz to pašu servisu un jautāju, lai pārbauda. Pēc viņu remontiem visādi brīnumi parādījušies. Elektriķis pieslēdz pie datora un saka, ka kāda kvēlsvece pagalam,bet tas nav viņu vainas dēļ. Apmēram 100euro remonts, bet nav garantijas, ka tikai kvēlsveces vainīgas. Var būt vēl kas. Labi iespējams var gadīties visādi tomēr vecs auto 2005.gada. bet jautāju, kāpēc patēriņš tik liels un kārba tā skan pārslēdzoties. Elektriķis atbild, ka nezinot pajautāšot VADĪTĀJAM, kas īsti ticis mainīts. Elektriķis noskaidrojot, man pasaka, ka kārba uzlikta cita modeļa. Es saprazdams, ka tas ir kārtējais KĀSĒJU KANTORIS devos prom. Pārdevu auto nākošajā dienā. Ja gribat lai jums SALAUŽ auto VAI KONKRĒTI APKĀŠ VEDAT UZ VEĢU AUTO.

21.10.2019

I ieliksuborta 10.09.2019
Slikts serviss

Ātrums un attieksme pret klientiem ir nožēlojama. Uzņēmumā strādā nelaipni cilvēki. Neiesaku nevienam šo servisu.
P.S. Jāni nolaidies uz zemes.

C critical thinker 21.10.2019

a tam, kam pārdevāt, visu šo izstāstījāt?

NeWVeL 21.10.2019

+1 ari interesanti

R Raivis Mazjanis 22.10.2019

Protams uz cita nelaimi naudu nenopelnīsi. Izņemot Veģu auto.