Vegart Norvēģija - Krapsana

Sveiki! Gribu pastastit par savu pieredzi Norvēģija. Tas bija apmēram gadu atpakaļ, sedeju bez darba un viens pazīstams piedāvāja braukt uz Norvēģija. Kaut gan viņš pats tur nenostrādāja mēnesi, bet sauca jau citus uz turieni, sakot ka laicīgi maksa un loti daudz. Darbs bija saistīts ar majas dažiem remontdarbiem. Pirmo nedeļu viss gaja normāli, tad pēkšņi mums vajadzēja mainit dzīvesvietu un ja neviens nesaprotu Angliju valodu tad mēs neko nepamanītu, bet es uzprasīju hostela īpašniekam kas notiek, vins pasaka ka musu saimnieks jau mēnesi nemaksāja ires naudu. Tad atkal kadu laiku bija sajuta ka Vegart repējas par mums- taisa darba ligumus, pilda baku, perk materiālus un t.t. Bet nepagāja vel nedēļa un mums bija jāpamet nākošo dzīvesvietu, cilvēki jau saka dusmoties, bet katru reizi Vegart brauca pie mums un skaidroja ka firma ir jauna un sakuma visiem iet slikti..var but ja mēs būtu vieteie tad mēs uzticētu Vegartam bet mēs no tā briza saprotam ka Vegart melo. Tad sakam domat ko darit talāk..Dažas dienas interneta ieraudzējam postu un tur pat bija raidījums no vietējas televīzijas par Vegartu, par to ka viņš jau parada valstim miljonus un ka viņu meklē policija. Tā ka ja jums piedava darbu Norvēģija, ziniet ka ir tur tāds krāpnieks.

Работяга 10.05.2020

laba doma ja tev nejiet pasaukt draugus :))