Vecene raksta sūdzību, ka vecis šo nepiš - Bet pati arī nekā nedara

Tā sūdzība, kur bāba bļauj, ke vecais šo nepiš ir galīgais murgs. Jebkurš onkuls jebkuru tanti uz desas paņems ar vai bez pieredzes, ja tante dosies. Pati droši vien dirsu pagriezusi vai grāmatu lasa.

P

E Eseseseseseseses 15.11.2009

vai tu esi tas iepriekseejaa teemaa aprakstiitais vecis? izklausies pietiekami primitiivs...

P Pižiks 15.11.2009

Nē, es neesmu tas vecis, kas ar to veceni bez vagīnas pārgulēja, es esmu tikai līdzjutējs. Un saucu lietas īstajos vārdos. Tas arī viss. Tu domā ka krievu mēlē viss ir pieļaujams, bet Barona Dainu skapja saturā bieži lietota leksika ir uzreiz primitīvisms. Gribi krievam dirsā ielīst vai vienkārši esi sūkātājs. Kaut kā neiebraucu. Un nikolajs arī tev nesaprast, vai vecis esi vai peža.

Z Zaķutēvs 15.11.2009

Mans trusis arī bez pieredzes trušu mammu uzvilka. Tikko ielaidām pie šīs būrī, tā šis uzreiz šai tādu drudzi uzrīkoja, ka maz nelikās. bet tā sieviete, kas sūdzas, ka dženlmenis bijis neprasmīgs, pati vainīga, ka tagad sūkā ledu, jo ja tevi ar kaut ko garšīgu uzcienā, tad jāsagremo jebkurā gadījumā pašai.

Mamma 15.11.2009

Ko lūri trušu būrī pa spraugu gribi lai tevi arī izpiš sūkātāj!

H He-he! 15.11.2009

Man skiet, ka suudziiba bija par to, ka NEPAREIZI (atvainojos par izteicienu) PIS, nevis par to ka (atkal atvainojos) NE-pish

E Eseseseeseeses 15.11.2009

'krievu meele' un 'barona dainu skapis'...un tas viss vienaa teikumaa.. vienkaarsi geniaals autors...

M Martins 15.11.2009

Jaa, jaa diskuteejiet, es tuliit beigsu uz monitora :D

M Marta 15.11.2009

Mans Rihards mani pat nomirušu varētu uzsildīt.

š Šeherezade 15.11.2009

Es arī kaut nikna tajā brīdī būdama, pēc brīža ļauju sevi iekarot visās vietās un lietās.

R Ruta 16.11.2009

Cik labi, ka nepatiesas sūdzības kāds arī atspēko. Tagad esmu mierīga.

Mamma 16.11.2009

Vai tik te nav kāda slepena organizācija ieperinājusies? Sekstanti tādi. Vēlēšanām gatavojaties, gribat tautu ar sexuālām problēmām paņemt, neizdosies Tauta ir Sašūmējusies ne pa jpokam.Neizdosies novērst uzmanību ar sīkām kļauzām no lielām politiskām sūdzībām!

K Klimpa 16.11.2009

Nogribējušo veceņu organizācija

L Loreta 16.11.2009

Labvakar :D

M MoJo 19.11.2009

Lai iet vecen nodod kulakā.

A albis 22.11.2009

eu Mojo kātad vecene varētu nodot kulakā, ja nu vienīgi Kādam.nau ko te vispār droņīt.