www.sudzibas.lv VCA poliklīnika AURA Nekad neejiet pie šī ginekologa!

Aura R Poliklīnika - Ginekologs Olita Melngaile - Nekad neejiet pie šī ginekologa!

Sievietes! Nekad neejat pie ginekologes olitas melngailes (vai melngalves)! Vinai ir nicinosha attieksme pret klientu, rupja. Pati uzkeeros uz taas vella maatiites! Kaa zinaam, ginekologa paarbaudei nav jaabuut saapiigai, ja nu vieniigi tiek vektas kaadas iipashas proceduuras (chuulu piededzinaashanas utt). Taatad izgaaju no vinas kabineta ar domaam, ka esmu sts inficeeta, izmekleeshana bija pat looti nepatiikama un saapiiga, attieksme bija looti slikta! Nezinu kaa vina bija manii rakusies un izmekleejusi, ka bija asinoshana! Lieki piebilst, ka analiizes nekaadas netika nemtas! Kaut arii ejot araa no vinas kabineta zinaaju, ka atpakal nekad neieshu! Veelak konsultejos ar savaam draudzeneem un pazinaam, kas apgalvoja, ka vinaam ir bijusi liidziiga pieredze! Vienai meitenei pat tas viss draudeeja ar abortu pirmajaas gruutnieciibas nedeelaas (pateica, ka aarpus dzemdes gruutnieciiba, bet par laimi viss beidzzas ar 200Ls slimniicaa, bojaatiem nerviem un peedeeja briidii profesionaals aarsts pazinoja, ka ir viss kaartiiba un polikliinikaa esot kluudiijushies)!!! Uz shiis arstes ir daudzas meitenes uzkeeruhsuaas (Manaa pazinu lokaa 8!!!) Varbuut suudziibu neviena neraksta jo paaraa personiga teema! Miilaas meitenes un sievietes, ja negribat liekus uzrtraukumus un veseliibas probleemas, turieties no taas vietas pa gabalu! Interesani ir arii tas, ka pie shiis dakteres durviim nekad nav rindas...

Z

E Elīna 30.08.2011

Ļoti juka dakterīte, tiešām laipna un saprotoša.

K kika 13.11.2011

Biju divas reizes, man nepatika - pirmkārt, nosēdēju par ilgu 40.min, neskatoties uz to, ka biju pierakstījusies savā laikā ar iepriekš pierakstu. otro reizi atnākot samaksāju tikai par analīžu atbildi, nezināju to ka atnākot pakaļ atbildei arī ir jāmaksā????

S sh 14.11.2011

Ak, man Dievs.
Es cerēju ka ne mūžam nedzirdēšu viņas vārdu.
Meitenes nekad neējiet pie viņas.viņa sievieti neieredz savā būtībā.Biju pie viņas daudzus gadus atpakaļ, kad izvēles nebij.Pēc ilgiem gadiem beidzot paliku stāvoklī, ar prieku skrienu pie dakteres, kura man TRĪS REIZES PĀRPRASĪJA-uz abortu, ja?tātad abortu taisām, ja.
Šīs šausmas atceros kā savu lielāko dzīves murgu.
Mana draudzene vēl smagāk cieta, jo daktere atļāvas viņu nosault par bezatbildīgu palaistuvi, jo viņa bija stāvoklī bez vīra palikusi.
Daudz gadi pagājuši, bet mēs šo šausmīgo sievieti joprojām atceramies ka murgu.

M Magic_ 30.12.2011

Nu nevarēju es te neiekomentēt -

Arī man sanāca tā, ka nācās meklēt citu ginekologu/USG speciālistu, kas mani paņems grūtnieču uzskaitē.Dakterīti ieteica viens no profesionāļiem šajā sfērā - tieši O. Melngailes k.-dzi. Salasījos šīs šausmu lietas, ko te par viņu raksta un ar diezgan drūmu skatu uz dzīvi devos pie viņas pirmajā vizītē.

Man par laimi mūsu pirmā vizīte bija ļoti pozitīva- gan daktere, gan māsiņa abas ļoti profesionālas, uzklausa ar rūpību visu pārprasīja un tiešām labu, pozitīvu iespaidu atstāja. Paņēma mani grūtniecības uzskaitē. Uzreiz arī iedeva savu mob.nr., lai zvanot, ka informēs par analīžu rezultātiem.Visu secīgi paskaidroja.

Un visas Jūs "ņaudētajās" - tak ejiet pie citiem speciālistiem, ja šī nepatīk! Tā ir Jūsu izvēle.

I iedzivotajs 10.01.2012

Vai tad Olitai Melngailei vel licenci neatnema?

G gatve 22.06.2012

Я тоже на свою беду попала к ней в недавнем прошлом. Никогда не забуду, что мне пришлось пережить... Я пришла к ней встать на учёт по беременности (это была вторая беременность, первая - 10 лет назад- здоровая девочка), когда сдала все анализы, выяснилось, что у меня отказала щитовидка и не вырабатывает какой-то гормон. Я конечно же всё время до конца жизни на учёте у эндокринолога... Но какие слова я услышала в свой адрес... что у меня родиться ребёнок неизвестно с какими поталогиями, умственно отсталый, или вообще будет выкидыш на ранних сроках, что мне вообще надо бога благодарить, что я первого ребёнка здорового родила, что с моим диагнозом я могу забеременеть только 1% из 100... Но при этом она посоветовала сохранить беременность, так как это возможно моя последняя беременность и выписала лекарство за 40 латов, незарегистрированное в Латвии... Потом я узнала, что это витамины и минералы для укрепление плаценты, короче ерунда какая-то. В общем проплакав целую неделю, забрала документы и обратилась к другому врачу. Рассказала ей всё как было, но фамилию Олиты не называла. Та была в шоке, успокоила меня, направила на разные анализы (на болезни дауна, паркенсона и ещё какие-то). В итоге родила на неделю раньше - здоровая девочка, развивается нормально.
Девочки, выбирайте врача внимательно, и не доверяйте одному, посоветуйтесь с несколькими!!!

D dormeoeo 22.06.2012

Izstaigāju visu grūtniecību pie šīs dakterītes. puika piedzima liels - 4340 un esmu pateicīga Olitai un viņas māsiņai par šo laiku, jo man tika vislabākā aprūpe kādu var vēlēties.
Katram ir savas problēmas - man bija gestācijas diabēts un ar to visu ļoti labi tikām galā! Arī pēc dzemdībām es staigāju tikai pie šīs dakteres, tā ka man nav neko sliktu ko teikt.

O osolduno 02.08.2012

Es esmu uzskaitē tur pat pie citas dakteres, bet ta sanāk ka uz sonograviju ir jaiet pie Melngailes. Aizgaju, it ka neka traka, protams Vinja ir nedaudz rupja, bet izskatījās, ka savu darbu māk darīt. Ilgi pētīja manus dvīnīšus, rādīja arī man. Ta ka mana ārste bija atvaļinājumā, izrakstīja man izziņu uz skrininga analīzem.

O osolduno 02.08.2012

Es esmu uzskaitē tur pat pie citas dakteres, bet ta sanāk ka uz sonograviju ir jaiet pie Melngailes. Aizgāju, it ka neka traka, protams Viņa ir nedaudz rupja, bet izskatījās, ka savu darbu māk darīt. Ilgi pētīja manus dvīnīšus, rādīja arī man. Ta ka mana ārste bija atvaļinājumā, izrakstīja man izziņu uz skrininga analīzem, jo savādāk būtu par vēlu taisīt.
Tagad sāku lasīt sūdzības, daudz negatīva, saku uztraukties, varbūt sonografiju veikt kaut kur citur, bet nu iesu vēl pie viņas, jo man viņa neizskatījas pēc trakas raganas.

M Malishe4ka86 19.12.2012

Незнаю хороша ли она в предродовом уходе но, как врачь просто ужас. Была зима очень холодная -30 где-то, так когда я разделась и села в кресло, ей позванили и она 45 мин. говорила (с возлюбленым). Это НОРМАЛЬНО когда у неё пациент? 45 мин. сидеть и мёрзнуть и смотреть на часы. А потом обругали! Так, когда я забеременила то обратилась к платному спецеолисту.

T Tikei 10.01.2013

Esmu pie dr. Melngailes gajusi kops 18 gadiem. Vinja ir vienkarsi super. Vienmer pretim nakosa. Labi izskaidroja kontracepcijas metodes, grutniecibas laika staigaju pie vinjas, nekadas sudzibas par vinjas attieksmi man nav. Kad laicigi neierodos uz kartejo apskati masinja man pati zvanija un jautaja vai kas nav atgadijies. Katru gadu atnakot uz kartejo viziti man pat nav jasak par dzemdes kakla veza analizem, vinja pati uzreiz pasak ka ir laiks parbaudities un visu veic atri un protams bezmaksas. Ari mana draudzene iet pie vinjas un nav nekadas sudzibas.
T. K.

R Riekstainis 28.05.2013

Vinnēju dāvanu karti vienā konkursā, kas nodrošināja konsultāciju un izmeklēšanu pie dr. Melngailes. Protams, prairie palasīju atsauksmes pie viņas un gāju ar neitrālu attieksi, domāju- kā būs, būs. Bija tik patīkama dakterīte un māsiņa. Nekas nesāpēja procedūras laikā, zinoši konsultēja. Nezinu, man pie viņas patika. Beidzot atradu Rīgā kādu superīgu dakterīti!

O osi 26.10.2013

Я попала к Олите Мелнгайле случайно. Годами бегала по многим врачам, потому что не могла забеременнеть. Никто не мог ничего путного установить. Эта врач поставила мне верный диагноз. Выписала лекарства и что вы думаете-через две недели долгожданное счастье-я забеременнела. Но не зная этого, думая, что опять все напрасно, уехала в коммандировку в Германию. Тест показал две полоски. Было очень страшно в чужой стране первый раз забеременнеть в 36 лет. И я звонила ей по всем волнующим меня вопросам и знаете, она никогда мне не отказала, не нагрубила и всегда все объясняла. Я ей очень благодарна за все. И я не могу поверить всем негативным откликам. Олита, здоровья Вам и процветания.

O osi 26.10.2013

L Liga03 31.10.2016

Par dakteri Melngaili nevaru teikt neviena slikta vārda! Eju pie viņas jau vairākus gadus, esmu pie viņas arī grūtniecības uzskaitē stājusies. Mani viss vienmēr ir apmierinājis. Māsiņa arī ir ļoti patīkama.

K kkksss 19.03.2018

Pēc atsauksmēm šķita, ka būs laba, esmu bijusi pie daudziem ārstiem, bet šo noteikti NEIESAKU, neprofesionāla un nelaipna

L Lilfy464 13.07.2022

Nekad mūžā neejat pie šīs ārstes, nopietni. Bij darīšana 2 reizes 8 gadu laikā, gāju jo bija vienīgais ārsts Rīga, kuram nebija rindas(tagad zinu kāpēc).Pilnīgs murgs.Nosaka nepareizas diagnozes, biedē ar vissliktākajiem scenārijiem bez pamatojuma. Atstāja iespaidu ka burtiski ienīst grūtnieces un sievietes ka sugu. Nekad mūžā nevēlos spert kāju pie šīs ārstes.