www.sudzibas.lv VCA poliklīnika AURA Nekad neejiet pie šī ginekologa!

Aura R Poliklīnika - Ginekologs Olita Melngaile - Nekad neejiet pie šī ginekologa!

Sievietes! Nekad neejat pie ginekologes olitas melngailes (vai melngalves)! Vinai ir nicinosha attieksme pret klientu, rupja. Pati uzkeeros uz taas vella maatiites! Kaa zinaam, ginekologa paarbaudei nav jaabuut saapiigai, ja nu vieniigi tiek vektas kaadas iipashas proceduuras (chuulu piededzinaashanas utt). Taatad izgaaju no vinas kabineta ar domaam, ka esmu sts inficeeta, izmekleeshana bija pat looti nepatiikama un saapiiga, attieksme bija looti slikta! Nezinu kaa vina bija manii rakusies un izmekleejusi, ka bija asinoshana! Lieki piebilst, ka analiizes nekaadas netika nemtas! Kaut arii ejot araa no vinas kabineta zinaaju, ka atpakal nekad neieshu! Veelak konsultejos ar savaam draudzeneem un pazinaam, kas apgalvoja, ka vinaam ir bijusi liidziiga pieredze! Vienai meitenei pat tas viss draudeeja ar abortu pirmajaas gruutnieciibas nedeelaas (pateica, ka aarpus dzemdes gruutnieciiba, bet par laimi viss beidzzas ar 200Ls slimniicaa, bojaatiem nerviem un peedeeja briidii profesionaals aarsts pazinoja, ka ir viss kaartiiba un polikliinikaa esot kluudiijushies)!!! Uz shiis arstes ir daudzas meitenes uzkeeruhsuaas (Manaa pazinu lokaa 8!!!) Varbuut suudziibu neviena neraksta jo paaraa personiga teema! Miilaas meitenes un sievietes, ja negribat liekus uzrtraukumus un veseliibas probleemas, turieties no taas vietas pa gabalu! Interesani ir arii tas, ka pie shiis dakteres durviim nekad nav rindas...

Z

. ... 20.03.2007

Arī man reiz bija tā "laime" tikties ar šo ārsti. Biju pie viņas uz pirmo grūtniecības ultrasonogrāfiju. Aizgāju no viņas raudādama. procedūra bija ļoti sāpīga, attieksme pretīga, grūtn termiņu noteica nepareizu. Palika iespaids, ka Olita Melngaile ienīst grūtnieces.

Z zaluks 22.03.2007

Ja tozhe k nej popala v 18 let s gribkovoj infekciej. Ona pozvala eshe odnu vrachihu i oni obe stali menja rugatj, dazhe obozvali prostitutkoj. Melngaile skazala, chto takih kak ja ona bi ne lechila, a ubivala bi na meste (citata!) ja v slezah brosilalsj k doktoru Mandzhgaladze(v toj zhe polilklinike), ona menja uspokoila i vipisala tabletki. Melngaile eto uzhas, ja ne ponimaju, kak ona eshe rabotaet!!!

E Elita 07.02.2008

Attieksme tiešām ir nicinoša. Dakterītetā zīmīgi skatījās un teica, ka mani jau gan atceroties... Biku ņirgucis uznāca:)vai būtu uz kādas ielas stūra kopā stāvējušas... ?Bet tas bij sen.Pirms kādiem8 gadiem. Re kā - nekas nav mainījies

M mazinjaa 11.03.2008

Piekriitu:(... diemzheel shii daktere veic usg arii polikliinikaa, uz kuru eju es.. nu pirmoreiz, kad pie vinjas biju, arii es gandriiz apraudaajos. Kad pajautaaju par beerninju, tad taadiem vaardiem atbildeeja, kurus negribaas pat raxtiit... saliidzinot ar to aarsti, kas man stradinjos veica usg, shii ir vnk monstrs un necilveeks.

P.S. otreiz pie vinjas gaaju kopaa ar draugu, tad gan vinja bij pieklaajiiga un taada ta kaa nobijusies, taa ka, ja tomer naakas pie vinjas iet-neejiet vienas..

J jugu 11.03.2008

Sievietes, mīļās! Kāpēc Jūs sūdzāties šeit, bet neviena neraksta iesniegumu Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijai??? Lai izsauc dakterīti uz sēdi, lai aprunājas gan par attieksmi pret pacientu, gan ginekoloģiju kā tādu... Tas ir ļoti efektīgi. Bet forumā taču nekas nemainīsies, Jūs varat sūdzēties, cik vien vēlaties.

A Anita 17.03.2008

Bez šīs ārstes ir arī Dr. Antone Rīgā Lāčplēša ielā 24, nu ļoti neieinteresēta persona, galvenais lai viņas papīri būtu sarakstīti, pret mani kā pret grūtnieci-attieksme bija ļoti vienaldzīga(biju saslimusi un zvanīju lai informētu ka esmu slima un konsultētos-atbilde bija šāda:slima pie manis nenāciet, kad jautāju vai deguna asiņošana saistīta ar grūtniecību, jo agrāk tā nebija-skanēja atbilde:es par abiem galiem neatbildu)Šie tik daži piemēri kamēr biju stāvoklī, pēc dzemdībām tika noslēgta DNL manu veselības stāvokli nepārbaudot un pat nepajautājot, vai man ir kādas sūdzības. Es pie šīs(es atvainojos)70-gadīgās ārstes nekad neiegriezīšos. Iespaids tāds, ka labi jau gan ka pie pensijas vēl alga, varu VĒL pasēdēt kabinetā dažas stundas dienā kur papildus īsajai pieņemšanai aiziet vēl pusdienās, bet Jūs pacienti varat vēl pasēdēt un pagaidīt.

S S. 17.03.2008

Man arī bija tāda pati pieredze, Melngaile rakņājas ne tikai pa turieni un skaļi komentē dzemdes stāvokli, bet iztaujā par manu privāto dzīvi kā tāda kuce. Neejiet pie viņas, jo viņai vieta ir trako mājā, nevis poliklīnikā pie pacientiem un bojāt citiem dzīvi, ja pašai nav veicies.

L Laura 17.03.2008

Ir vēl viena - Zaķe Jelgavā - radās sajūta, ka viņa vispār neko nesaprot no USG redzētā. Dzemdību nama Gailim viņa pat kājas nebūtu cienīga mazgāt. Pie tam netaktiska un nekonkrēta. Vienai pazīstamai meitenei kliedza virsū, kāpēc ūdeni duļķaini grūtniecības beigās??? It kā būtu speciāli saduļķoti. Šī nabadzīte, raudādama prom gāja.

Man atkal noteica konkrētu laiku cikos jābūt. Sēžu pie kabineta durvīm, gaidu (ar 7-8 mēnešu punci). Palūr pa durvīm (es viņu pēc sejas tad nezināju). Ieiet atpakaļ kabinetā, pēc brīža aiziet prom... Es gaidu, gaidu - beigās eju reģistratūrā prasīt, izrādās šī citā kabinetā sēž. Eju uz to kabinetu. Tā man klūp virsū, kāpēc es negāju pie viņas tājā iepriekšējā kabinetā, man esot bijis tur jāiet, tagad vairs mani pieņemt nevar. A tas ka grūtniece noteiktajā laikā pie kabineta durvīm sēž,viņai nekādus jautājumus neizraisīja. Palūrēja tak pa durvīm, neko nepajautāja, aiztinās prom.

M Marii 17.03.2008

Izsaku liidzjuutiibu! es nomainiiju Talsu aarsti Aveninu (tiiri riebiigu tanti!!!) pret DR HENKELI Kauguros. Loti labs uz patikams kungs gados. Iejutigs, saprotoss, paskaidro ko velies un nesaproti!

I Iveta 03.09.2008

;-( diemžēl, bet varu tikai piekrist šīs dakteres negatīvajai attieksmei pret paccientēm un visu pārējo iepriekš minēto, par sonogrāfiju jau vispār klusēju... rodas sajūta, ka viņa neieredz bērniņus un sievietes kā tādas ;( kāpēc tad bija jāiet strādāt par TIK specifisku ārstu??? atriebībaspēc, vai? ;-O

M MADARA 03.09.2008

Nez, es iesaku Ilonu Kampari, kura strādā Grēcinieku ielas poliklīnikā, tiešām ļoti laba ārste!! Sanāk nedaudz dārgāk kā citur, bet toties kvalitatīvi! :)

I Inta 16.09.2008

Diemžēl man arī nācies saskarties ar Melngaili un viņa vēl aizvien skaitās mana ārste...biju domājusi, ka pret mani vienu viņa izturas nejauki, lai neteiktu vairāk...tik nicinošu attieksmi reti no kura ārsta gadījies pieredzēt.
Pirms vairākiem gadiem aizgāju pie viņas ar nenormālu asiņošanu menstruāciju laikā un pret to viņa tikai izrakstīja hormonālo kontracepciju, nenosūtot uz nekādām sevišķām tālākām pārbaudēm, tikai USG pati pie sevis...sviests!!! Turklāt vēl nolamāja par to, ka es esmu veģetāriete, tagad katru reizi neaizmirst to pieminēt...jo tas pēc viņas domām esot cēlonis visām problēmām...
Viens ir skaidrs - meklēšu citu ārsti, ja jau reiz citiem arī ir problēmas ar Melngaili...
Neejiet!

S Sintija 29.10.2008

Nu jā man ari ir bijusi ļoti liela vilšanās pie Melngailes attieksme ir drausmiga, jaunas meitenes viņai ne pa visam nepatik. ( nu jā jo tas jau puķes un konfekšu kastites nenes, ka to dara kundzites gados ).
Bet atšķiriba no Melngailes ir ļoti labs ginekologs Galviņa saprotoš un vienmer patikāmi pie viņas aprunāties un atgriezties jo viņa nekad nenosodis cilvēku lai kāds viņš butu, bet palidzēs atrisināt radušas problemas, vienkārši dievigs cilvēks.

V Vika 09.11.2008

DakterItei Melngailei esmu ļoti pateicīga-vienmēr iejūtīga un saprotošaun zinoša!Man viņa ir ļoti palīdzējusi daudzu gadu garumā!Esmu daudziem rekomendējusi!Un atsauksmes ir lieliskas!Novēlu dakterītei izturību un arī turpmāk palīdzēt!Visiem iesaku!

A Aleksandrs 09.11.2008

Vika, savas olnicas arsteji vai ko citu, ljoti slimu?Paturi pie sevim savus kommentus.

A Aleksandrs 09.11.2008

Loti laba arstite.Vina loti labi taisa abortus, leti un atri.Vairakas reizes man ir izpalidzejusi, iesaku jums visam.Pati labaka arste kada vien redzeta.

L laimīgaunpateicīga 09.11.2008

Jaukus un pateicības pilnus vādus gribu veltīt šai patiesi profesionālajai dakterītei Melngailei!Pateicoties viņai mums ģimenē ir brīnišķīgi bērniņi! Kāda dakterīte-tādi bērniņi!Pirms tam man ilgu laiku bija problēmas un bērniņus ieņemt neizdevās...Paldies!No sirds!Lai veicas!

. .... 09.11.2008

Dakterīte sonogrāfē ļoti labi -vienīgā man precīzi noteica diagnozi un veica tālāko ārstēšanu!Tagad esmu vesela!Man patīk, ka MELNGAILE visu dara pati!Un tik precīzi un uzreiz!Nav nedēļām ilgi jāgaida uz izmeklēšanu kā uz kādu nesasniedzamu brīnumu!Un attieksme ir laba!Tiešām iesaku!

T TATJANA 09.11.2008

U mojej podrugi bil sluchaj, posle aborta obrazovalasj zakuporka i nikak ne mogli pojti mesjachnije.Melngajle posmotrela eje i otpravila domoj, skazav, chto vsje normaljno.No bolj stanovilasj vsje krepche, prishlosj vizivatj skoruju i v boljnice prorivatj zakuporku.Vrach skoroj bila ochenj udivlena, pochemu Melngajle srazu ne otpravila eje v boljnicu.

. ... 10.11.2008

Melngaile-pa pirmo! Man patīk!Vienīgi nepatīk ilgā sēdēšana garajās rindās.Bet to jau var pieciest...