www.sudzibas.lv VCA Jugla Briesmīga attieksme

Juglas poliklīnika - Briesmīga attieksme

Šodien biju poliklīnikā, velējos mainīt ģimenes ārstu. Paņemu numuriņu, sagaidīju rindu. Reģistratūrā pēc manas prasības, vienkārši tiek iedots numurs kur jāzvanā. Biju šokētā, jo skaidri atceros, ka lai mainīt ģimenes ārstu vajag tikai paņemt anketu, un reģistratūrā parasti piedāvā ārstus kuram mazāk pacientu. Aizpildām anketu un viss.
Es jautāju kas tas par numuru, un kāpēc man jāzvana? Man ir atbilde, kā tas ir bezmaksas numurs. Klausāties, es reāli to jautāju!? Es nesaprotu kas tie par jauniem likumiem, bet man neskaidro un Saka ka uz kaut kādu bezmaksas numuru jāzvana.
Man teica tā – “mēs nepierakstām, jums jāzvana uz šo numuru”.
Labi, es piezvanīju. Man teica kā es varu pierakstīties pie ģimenes ārstā kurs, ir blakus dzīvesvietai. Citas vietas var atteikt. Es jautāju, ka man tikt līdz ārstam, man atbild to pasu. Kādas 6 reizes ka biorobots man atkārtojuši to pasu, es sapratu ka man nav jēgas runāt.
Labi…kas ir mainījies pēc tā ka es piezvanīju? Ko man tagad darīt? Man vajag medīt ģimenes ārstus? Vajag lūgties un skriet pakal? Es nesaprotu kur ir problēmā?
Tas meitenes reģistratūrā attieksme vienkārši briesmīgā. Ne atbild kas tas par numuru, ne ko man tagad darīt? Vispār nekādas informācijas, ņirgāšanās par cilvēku.

R

BondsBonds 15.02.2020

Tu maksā par veselības aprūpi minimumu. Latvija pēdējā vietā pēc ikp veselībai ES. Ko tu gaidīji? Cilvēka atbildi, kuram maksā vidējo algu 1100 bruto? Tas tikai privātajā.. Tur neviens neiet par Latvijas min. algu. Pat penzionāri!

R r5tju3982jd 16.02.2020

Es pati esmu mediķis. Tu baigi palielina tas algas. Un no kurienes informācija? Tas meičas no registratūras nav nekādi mediķi, un par ko iet rūna tad?

A AlEl 15.02.2020

Vai pats ģimenes ārstam pa tiešo nevaru piezvanīt?

R r5tju3982jd 16.02.2020

Tā nenotiek. Kad 3 gadus atpakaļ, es māiniju ārstu tiesi poliklinikā, vēršos, registratura. Tur dēva tieši veidlapu, kuru aizpildit. Un pēc tam tiku pie ārsta. Izskatas kā jūs nesaprotat temu, bet lienat iekšā.

O Otis 15.02.2020

Pilnīgi neko nesapratu no sūdzības!
Ja tādi nesakarīgi cilvēki ievēl valdību, tad nav brīnums ,ka valdībā tiek tādi,kuriem pilnīgi vienalga par kaut kādu veselības sistēmu.