www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Nekompetents ārsts

Vc4 gastroenterologs Laura Veide - Nekompetents ārsts

Laura Veide - gastroenterologs, kas strāda vc4 un pieniem Grebensikova iela 1, nav pietiekami kompetentā. Nav pareizi uzstādīta diagnoze, ļoti pavirši. Tika veikta pilnīga izmeklēšana.. , bet diagnoze nepareiza, un Nepalīdzēja terapija. Nākamā ārste uzrakstīja antibiotikas, un kļuva labāk. , šī ārste neredzēja ka ir iekaisums, kaut bija redzams analīzes! Vienkārši, gribu brīdināt, lai kāda vecmāmiņa ar mazu pensiju pameklē citu labāko ārsti un netērē savu naudu un laiku! Vēl ja projām ir mājas lapa ar nepareizu diagnozi!

Atbilde no Veselības centrs 4 01.06.2020

Labdien,
“Veselības centrs 4” ir svarīgi nodrošināt atbilstošus ārstniecības pakalpojumus un uz sadarbību vērstu komunikāciju starp pacientiem un darbiniekiem, tādēļ ikviena klientu sniegtā informācija dod mums iespēju pilnveidot sniegto pakalpojumu kvalitāti. Situācijās, kad klients nav apmierināts ar sniegtā pakalpojuma kvalitāti, aicinam iesniegt rakstisku sūdzību, adresētu SIA "Veselības centrs 4". Visas saņemtās sūdzības tiek rūpīgi izvērtētas un pieņemti lēmumi turpmākajām darbībām.
Ar cieņu, SIA "Veselības centrs 4"

T

P Pī_pī_Pele 31.05.2020

Kā juš varat zin;at, vai pareiz, vai nepareiza, ja jūs pat pareizi iemācīties rakstīt nespējat. Varbūt paciente izārstējād no dakteres zālēm, tikai tam bija nepieciešams ilgāks laiks, kas sakrita ar antibiotiku lietošanas sākumu? Tik pretīgiem cilvēkiem kā jums nav vietas sabiedrībā, tikai radat negatīvismu. Pati ko labu esat dzīves laikā sadarījusi?

A Askolds_68 05.06.2020

Labdien!
Meklējot interneta pārlūkā kontaktinformāciju informāciju par konkrētās speciālistes privātprakses vai citu medicīnas iestāžu pieņemšanas laikiem, kurās būtu iespēja iespējami ātri pieteikties, uzdūros šādai sūdzībai.

Vēlētos informēt, ka cilvēkiem lasot šo sūdzību tā nebūtu jāņem vērā, jo cilvēka subjektīvais viedoklis vai vienkārša nepatika nebūtu korekts iemesls šādas necieņas celšanai
Pie ārstes esmu vērsies pēc paziņas pozitīvas rekomendācijas - tāpat kā sūdzības autorei man Laura Veide tika norādīta, kā ,,labākā ārste'' gastroenteroloģe.

Paldies