www.sudzibas.lv Vārpas N Apšaubāma produkcijas kvalitāte, slikts serviss

Vārpas N - Apšaubāma produkcijas kvalitāte, slikts serviss

Pirms Līgo svētkiem vēlējāmies iegādāties kūpinātu vistu. To arī izdarījām, nopērkot produktu "VĀRPAS N "stendā centrāltirgū. Kāpēc izvēlējāmies tieši pie šī tirgotāja? Kādu laiku atpakaļ šim uzņēmumam bija stends Grostonas ielas t/c un, jāsaka atklāti, tādus (ļooooti garšīgus ) kūpinājumus sen nebiju pieredzējusi! (Bet stends Grostonas ielā cik ātri parādījās, tik ātri pazuda) Kaut arī principā zināju, ka "Vārpas N" produkcija ir zem katras kritikas, tomēr, naiva būdama, cerēju, ka uzņēmums ir uzlabojis kvalitāti (ņemot vērā pieredzi ar Grostonas ielas stendu). Taču, ak es, naivā! Aizsūtīju vīru pakaļ (kurš gaļu neēd un nezin kā tai jāizskatās), uz centrāltirgus "Vārpas N" stendu. Nu ko - dabūju PUSOTRU KILO AR ASIŅAINU VISTAS STEIKU! Pie kam, pārdevējs neiedeva čeku, paziņojot, ka kases aparātā lenta beigusies! Skaisti! Ļoti " brīnišķīga" uzņēmējdarbība! Principā šādas lietas neatbalstu. Otrā dienā ( pat bez čeka) vērsos pie Centrāltirgus "Vārpas N" stenda ar lūgumu paņemt preci atpakaļ un atgriezt naudu. Pārdevēja vīru atcerējās, taču atteicās pieņemt preci atpakaļ! Gājām pie vietējā "Centrāltirgus PVD", kas nekavējoties konstatēja, ka vista nav kvalitatīvi pagatavota. Naudu nezaudējām, taču vistu vajadzēja, laika nebija, uzņēmuma vārds zināms...un tā mēs iegrābāmies ...RUBEŅOS! Pašai smiekls nāk rakstot! Tagad es droši zinu no kurienes cēlies latviešu sakāmvārds: no vilka bēgsi, lācim uzskriesi! Pilnīgi teika sanāca! :))

K

L Lailailai 04.07.2020

Nu ko var sacīt apkopojot jūsu sūdzības šodienai. Jums neiet. Ne ar mitekli, ne vistām. Pērkat māju un audzējat vistas paši. Vai -vistas nekad vairs nepērkat un meklējat citu mitekli. Vienmēr jābalso ar savu maku. Ja biznesu ir tik slikti-tie bankrotēs.