Valsts Policija - slikts serviss

Šodien skreju uz autobusu, skreju pari ielai netālu no stacija protams neparedzētā vietā uz darbu palika Paris minūtes līdz autobusam, kas kursē reizi stundā, es jau būtu notriekts, nevis mašīna man izrakstīja administratīvā pārkāpuma protokolu, pg-632610 vispār es biju loti lielā šokā, kad policijai, kura sež mašīnā mani aizturēja, katrā zinā savos 50. Gados skatīšos ar loti lielu nepatiku, noteikti man gribēja uzlikt sodu tas ir nenozīmīgs pārkāpums man pa 30 eiro būtu jāstrāda 3 veselas dienas, šinī gadījumā esmu apņemies vairs nekad nezinot par nelaimēm, ko redzēšu, kas būtu valsts policijas kompetencē, savos 50 gados esmu saņemis aizvainojošu protokolu, kas atstās iespaidu uz visu turpmāko dzīvi attiecībā pret policiju, valsts policiju, es nekad viniem Nepalidzešu sež divi kundziņi mašīnā un tik stāda soda protokolus, šis atgadijums pārvārtīs attieksmi uz maniem nodokļiem, jo es noteikti negribu maksat nodokļus šiem kundziņiem par loti nenozīmīgu pārkāpumu, man prieks manis tas ir loti liels pazemojums - administratīvā pārkāpuma protokols,

J jonnydeep 06.02.2020

Policija ik pa laikam dežūrē pie stacijas gājēju pārejām. Tādā veidā jau viņi pelna naudu, tāpēc vajag skatīies, ja tuvumā stāv kāds policists vai policijas mašīna, tad nevajag iet pāri pie sarkanās gaismas.
Atcerieties arī, ka administratīvais sods glabāsies 10 gadus datu bāzē.

⛔️ 06.02.2020

"es jau būtu notriekts, nevis mašīna"... varbūt ne tikai, varētu notikt ķēdes reakcija, automašīna notriec tevi, strauji sagriežas un iebrauc citā automašīnā, cita automašīna notriec kādu citu gājēju utt.

N Noboby 06.02.2020

Tur arī paša vaina ir jo tik retais zin ka var iet pāri ielai neparedzētā vietā, ja kustību veic perpendikulari braukšanas virzienam netraucējot satiksmi. Tas ka pieņēmi protokolu ir Tava vaina

V vitols 06.02.2020

Tavs sūdzības teksts ir haotisks!
Tātad gājējs arī ir satiksmes dalībnieks un gājējam arī ir jāievēro ceļu satiksmes noteikumi!

RAMONA👀 06.02.2020

Njaaa, pati parkāpj noteikumus, policija vainīga.

L Livva 06.02.2020

50 gados skriet uz darbu par kuru saņem 10 eiro dienā nav pazemojoši, bet administratīvā pārkāpuma protokols ir pazemojums? Interesanti.
Pie Satiksmes ministrijas gan biežāk vajag policiju, jo tur galīgi cilvēkiem nav kauna slāt pāri, neskatoties ne pa labi, ne kreisi.

h3natymast€r 06.02.2020

droši vien sāki di***** ar poličiem, tāpēc arī izrakstīja soda protokolu.
Bet ja uzskati pārkāpumu par maznozīmīgu, tad droši vari apstrīdēt sodu, lūgt to samazināt vai atcelt vispār pamatojoties uz Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 21. pantu:
''Ja ziņas par administratīvo pārkāpumu ir pietiekamas, lai konstatētu, ka izdarītais pārkāpums ir maznozīmīgs, institūcija (amatpersona), kurai piekritīga lietas izskatīšana, ir tiesīga neuzsākt administratīvā pārkāpuma lietvedību vai izbeigt uzsākto lietvedību un atbrīvot personu no administratīvās atbildības, aprobežojoties ar mutvārdu aizrādījumu.

Ceļu satiksmē izdarīto administratīvo pārkāpumu, ja par to paredzētais naudas sods nepārsniedz četrdesmit euro un ja šis pārkāpums nav radījis draudus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem vai viņu mantai, var atzīt par maznozīmīgu.''*
* - https://likumi.lv/ta/id/89648-latvijas-administrativo-parkapumu-kodekss

BondsBonds 06.02.2020

Ja tevi notriektu un tiktu izraisītas neparedzamas sekas, tad man no saviem nodokļiem būtuu jāmaksā dēļ tevis,tā kā ļoti laba profilakse.

Ventilators 07.02.2020

Būtu tu man Rīgā, es tev zvaniņu saitītē uzdāvinātu - tas jāliek kaklā. Kas atgādinātu kaunpilno darbību.

Saprotu, ka vecums utt. Bet ellē ratā nepieņemami. Arī saprotu un arī uzskatu, ka iespējams sods pa traku. Bet iespējams tā nebija pirmā reize un kungi jūs tajā sarkanā šallē katru dienu redz skrienam pāri. Jo saprotu, ka jums krēpojas tikai 50euro sods, nevis "kas būtu, ja jūsu dēļ tiktu savainots, kāds cits vai pat jūs pati".

Aris22 09.02.2020

Gan jau kadam no policitiem vajadzes traukties kaut kur uz darbu un kaut kur ietrieksies negribot ,loti to noveelu