www.sudzibas.lv Valsts policija Slikta attieksme pret 19 gadīgu jaunieti

Valsts Policija - Slikta attieksme pret 19 gadīgu jaunieti

Rakstu šo sūdzību, jo uzskatu, ka attieksme no policista darbinieka bija neadekvāta un nepietiekama. Esmu redzējusi visādus gadījumus, bet zinot ka saskaršos ar šādu darbinieku nevarēju iedomāties savā mūžā. Kādu laiku biju bezdarbniece, bet tagad atradu darbu internetā un zinot cit grūti un cik mazas algas maksā jauniešiem, šādu attieksmi nebiju gaidījusi. Es tiešām gribu cilvēkus brīdināt nesaistieties ar šiem neliešiem.Viņi jums nepalīdzēs, bet par jums izņirgāsies un nepateiks neko jaunu. Esmu par to ļoti šokēta. Cilvēki no ārvalstīm kuri ir mani draugi pārsvarā un ar kuriem runāju internetā mani vienmēr ir atbalstījuši šajā situācijā. Es vairs nevarēju izturēt notiekošo un griezos pie policijas. Atbilde pa telefonu bija diezgan paskarba" ko man vajag, ko es iedomājos, jo dzīvoju viņu mājā un man nav izvēles.", bet piekrita un teica labi atbrauks polcija varēsiet rakstīt iesniegumu. Atbrauca iesniegumu tomēr neļāva uzrakstīt. Pirmais uzklausīja manus mātes melus, tālāk atnāca par manīm pasmīkņāt pateica, ka jāiet pie psihologa, kaut vai apgalvoju, ka esmu bijusi, pat zvanījusi uz cietušo uzticības tālruni,kur mani pateica, jāpamet viņi lai izglābtu savu dzīvi vai jācenšas uzturēties pa galbalu no viņiem. Bet zinot ka finansiāli sapelnīt naudu jaunietiem nav iespējams sapelnīt tik īsā laikā šinī Ziemeļindijā, vēl grimstot dziļākā depresijā. Cietu arī no bezmiega un viņi arī traucēja strādāt mācīties, gulēt, lamājoties, bļaustoties un klausoties skaļu mūziku vakarā. Piedzīvoju lielas grūtības. Tāpēc citreiz nācās gulēt ārpus mājām. Tas bija tas pats ņirdzīgais policists no Dubultiem, kas pirmo reizi. Man ir 19gadi un man nav iemeslu melot. Man nevajag manu vecāku sabrukošo suņu būdu vai ielikt viņus cietumā un man nebija iemesla melot. Esmu šokā par attieksmi. Tātad tagad stāts. Esmu blogere tagad, bet tas prasīja daudz asaru, nakts pavadīšanu pat viesnīcas vestibilā kur cilvēki bija mīļi un jauki, vasaras sezonu gulēšanu teltī un bērniņos, ciešot no savas vecāku vardarbības. Viss ko es policijai prasīju, ko man darīt vai jūs ar viņiem varat parunāt. Man bija nepieciešams tikai īss laiks nost no saviem vecākiem, lai varētu sakārtot savas domas, pabeigt mācības, lai man mana dzīves laiks nebūtu jāpavada stresā un depresijā. Policija tikai visur bāž sev reklāmas cik viņi ir labi , o jā viņi izglāba kādu no iesistas pļaukas, bet tas ka mani vecāki žņaudza mani uz grīdas(mans tēvs un māte skatījas, neielaižot virtuvē padzerties ūdeni, viņš par to smējās. Es nerunāju par viņiem otrajā reizē bija diezgan jauka, uzklausoša sieviete, viņa vismaz klausījās, bet tam otram, es atvainojos "ĀKSTAM" viņam pat nav līdzjūtības izjūtas. Viņam vispār ir cilvēciska domāšana? Un tas ka es izsaucu policiju deva tikai manis apkaunošanu kā cietušajam, jušanos nevērtīgai, jā varbūt es izskatījos briesmīgi noraudājusies, kā jūs domājat dzīvot ar cilvēkiem kuri jūs ienīst ir pacietuši jūs līdz 18 gadus un zinot ka tagad tava sūdzība būs mēsls, sāk pielietot augstākā veida vardarbību. TIEŠĀM POLICIJAI NAV LĪDZEKĻU, LAI PIEDĀVĀTU NEKĀDU PALĪDZĪBU ģimenes gadījumos pret varmākām vai kaut vai uzzināt patiesību. Pirmajā reizē māte izsauca policiju, mana māte visiem melo un viņa mani ienīst, viņa liek tēvam mani citreiz sist draudēt un iepriekš man arī draudēja ar materiāliem līdzekļiem un dzīves vietu. Es nedomāju, ka tas ir normāli. Māte izsauca policiju, jo kad centos sevi aizstāvēt, paņēmu viņas somu, jo viņa lika tēvam atņem telefonu un pagrūst mani malā, kad centos nofilmēt notiekošo, minot ka tā ir vardarbība, vienīgais veids kā varēju atgūt savu telefonu bija paņemt somu. Tāpēc viņi izsauca policiju, māte kā vienmēr runāja aiz stūra anonīmi, bet visus šos melus ko viņa stāsta citiem cilvēkiem par manīm es jau sen zinu. Tomēr policijas uzdevums bija paklausīties abas puses nevis redzot kad raudu un man trīc rokas, sakot kad gribu prom no šejienes, kliegt uz manīm kā gorillam un teikt ka vedīs mani uz bomžu patversmi. Sorry, bet valsts policijai tiek doti līdzfinansējumi un arī cietušajiem, tāpēc varēja jau nedraudēt iemest mani vienā kamerā ar netīriem bomžiem kuri lamājas, kaujas un dzer. Varēja kaut sponsorēt lētu dzīvokli, vai viss ko es lūdzu izrunāties ar maniem vecākiem, jo zinu kamēr dzīvoju ar viņiem man nebija un nav kur patverties. Katru dienu jāklausās lamas, apvainojumi, meli, intrigas, tieku ignorēta, izteikti draudi, neapmierinātība, lai ko es arī darītu.Pat teltī viņi man nevēlējās ļaut gulēt atņemot no manīm melts detaļas. Kad nebija naudas man tēvs draudēja man par ēdienu, policiju, izmešanu uz ielas, tāpēc ka māte mūšdien stāsta viņam melus, līdzko es vēlos tikt prom no viņiem, jo viņus ienīstu. Pašlaik ciešos sakostiem zobiem un nopelnīšu naudu, lai aizbrauktu no šīs smirdīgās un nicinošiem policistiem pilnās valsts, bet es vēlos, lai cilvēki redz un ir brīdināti, kas patiesībā ir valsts policija. Visi viņi melo un it sevišķi ziņu rakstos. Viņi nevienu neglābj, viņi ir gatavi tikai piepelnīties.
P.S. Es aizbraukšu uz iecirkni un uzzināšu šī policista vārdu, jo man galvenais ir saglablāt cilvēku pašnovērtējumu un gribas spēku kuri cieš no vardarbības, nevis tikt pazemotiem no šādiem smirdīgiem sātana apsēstiem tēviņiem, kuri dzīvē bijuši lutināti un pieraduši ņirgāties par vājākajiem, tagad domājot ka ir baigi stiprie un der policijas lomā.
Un šis cilvēks ir noziedzinieks, viņš nav policists, tāpēc man nav kauns rakstīt, jo man ir tik pat lielas tiesības kā viņam izpaust savu viedokli "cilvēktiesības" un it sevišķi, ja viņš atļaujas ņirgāties, ne pirmajā, ne otrajā reizē nemaz neklausās, neiepazīstina ar savu vārdu, neuzdod jautājumus, nicina, smejās, ļauj manai mātei, zinot ka esmu cietusī skriet pie vārtiem pirmai, lai izstāstītu savu melīgo variantu.Es neiejaucos, to visu nododu Dieva rokās un arī šo te nelaipno cilvēku, es viņam piedodu, un nolieku viņu tā kunga rokās, jo savā tiesas dienā viņš pats notiesās tos kuri darījuši citiem pāri un viņu līdzdarbniekus, kā arī tos kas nav pildījuši savu uzdevumu.
Es jūs patiešām svētīju, un visi cilvēki kuri cieš no vardarbības, galvenais spēks ir jūsos pašos policija ir tikai laikam naidīgi naudas rausēji, kuru mērķis ir pazemot cilvēkus kuri nemaz nav nepiekā vainīgi un nostāties to pusē kuram vairāk naudas. Hah, patiesība kož acīs.
Visas cilvēkus svētīju, un lūdziet par saviem ienaidniekiem.
Cietušais235

15.10.2019

N Noboby 15.10.2019

Ja ir vajadzīga palīdzība, tad izlasi ziņu ko nosūtīju privāti

Janis85 16.10.2019

Esmu lasījis 10000 murgus, bet šis pārspēj visus.

M Mego izmeklētājs 16.10.2019

Blogere ma asociācijas tik negatīvas kadreiz teica neko nemāki ej stradat uz policiju,apsardzi tgd manliekas saka esi blogeris vai tas otrs lamuvārds infantī... tfu influkastur

B BK 16.10.2019

Kas par murgu?

S Stenlijs 16.10.2019

Kādam laiks doties uz Ģintermuižu.

K Klientamnavtaisnība 17.10.2019

Šeit jāārstējas. Bez variantiem.

A Ainars Klavins 08.02.2020

Bērniņ, kad pieaugsi sapratīsi kādā izmisumā bija Tavi vecāki, ka pat sauca policiju :)