www.sudzibas.lv Valsts policija Policijas likumi

Valsts Policija - Policijas likumi

Šajā valstī, lasot visas iepriekš minētās sūdzības tiešām kaut kas nav riktīgi, es tie nezinu kuram nav, bet kaut kas nav riktīgi.
Šodien lasu inbox ziņas - māte iepļaukājusi bērnam veikalā, ar neaizsegtu seju parādīts cilvēks kurš izvietojis viltus rakstus un par to sēž cietumā.
Viltus raksts - alfa sabrukusi... Labi kuram interesē cilvēki mirst badā. Varbūt šis cilvēks vienkārši jokoja? Kam var uzticēties internetā? Policijai? Nē. Vpn? Nē. Mājaslapām? Nē
man šķiet, ka valsts poličiem vajadzētu piecelt savus dibenus un doties pasaulē, un domāt ar galvu, jeb atgriezties skolā. Tikai jauks ieteikums no manīm, nekāds sarkasms. Zinu ko runāju.
Domāju, par lietām Latvijā, ko pati esmu piedzīvojusi līdz 20 gadu vecumam.
1.) neadekvāta attieksme no policijas darbinieka (pērtiķa 1stadijas līmenī.)
2.) bomži lido restorānā iebrūk ar uzrakstu nedzirdīgs un prasa naudu visiem kuri ēd pie galdiņiem, pēc tam aiziet uz balzamu un iznāk ar šņabi laukā.
3.) psihiski nelīdzsvaroti cilvēki uz ielām iet garām un pēkšņi sāk ārdīties.
4.) bomži un dīvaini cilvēki kuri mācās virsū tuneļos pie tirgus un stockmann.
5.) neviena likumsarga uz ielām vai kur viņiem būtu jāstāv.
6.) rupja attieksme caur telefona zvaniem.
7.) problēmas necenšanās tās attrisināt.
8.) nevainīgu cilvēku apsūdzēšana un uzbrukumi.
9.) pilnīga neinterese uz latvijā notiekošo
10.) policisti kuri nevar pat paskriet, normāli parunāt vai izturēties.
Ok, tie ir galvenie problēmas faktori, deru ka daži no jums ir piedzīvojuši vairāk.
Labi, ka laiku pavadu klusākā apdzīvotā rajonā pie dabas.
Es uzskatu, ka policistu pienākums būtu:
1.) intervēt visas personas (atsevišķi) pirms kāda tiesāšanas.
2.) neķidāt neviena vārdus uzvārdus personīgās dzīves internetā un medijos, lai dabūtu atsauksmes.
3.) piespiest normālu cietumsodu nevis slepkavam kurš nogalinājis vairākus cilvēkus pāris gadiņu un jaunietim kurš uzrakstījis joku visu mūžu.
4.) izbāzt savas pak. No mājām un darīt savu darbu.
5.) novērtēt cilvēkus uz ielām un ieviest kārtību pilsētā.
6.) kaut kā izmantot valsts piešķirtos līdzfinansējumus, par palīdzību grūtībā nonākušiem
7.) vienkārši darīt savu darbu.
8.) nesist nevienu, bet aizturēt un saņemt ciet.
9.) nedraudēt, bet pateikt policijas likumus, jo draudēšana ir mērkaķa līmenī.
10.) neizsmiet nevienu, jeb jāpiesakās cirkū.
11.) saprast kāda ir adekvāta rīcība un past izvērtēt notiekošo situāciju.
Problēma ir - policistam ir jābūt daļēji arī psihologam, un jāprot izvērtēt, nevis psihopātam.

Hope soon, latvia will change to better, at least policy expectations.