Valsts Policija - Darbinieks

Labdien,

Šodien no rīta puses braucu ceļa posmā Sloka-Rīga ap pulkstens 8:30 no rīta. (Zinu, ka no Tukuma vilciens iziet 8:18)
Nepiefiksēju kurā mirklī, bet iekāpa jaunietis kā pats teica gadi 16.
Parādīja biļeti, caur telefonu (arī es patstāvīgi iegādājos biļeti caur mobily aplikāciju)
Priedainē, mūsu vagonā iekāpj lielā kontrole un tad sākās pats jautrākais.
Puisis saka, ka viņam izslēdzās telefons, ka diemžēl nespēj parādīt biļeti. Kontrolieris plāta rokas, saka ka neko darīt sods.
Un tad jautrākais, Lielā kontrole sāka lamāt, bļaut, draudēt puisim ar 50EURO naudas sodu,
Puisis saka, ka ja varētu uzlādēt tagad telefonu, parādītu, kontroliere ķērc nelabā balsī pa visu vagonu,
mistiski parādās Policijas darbinieks, bez formas tērpa, kas nosēžas blakus puikam un sāk visi rakstīt kaut kādu papīru,
rakstot kontroliere vairākas reizes vēl ķērca, tad viena sieviet teica, ka apmaksās biļeti viņa vietā, kontroliere nē raksta sodu, bļaustās, protams, puika sabijās un nolēma mukt, mūkot Policijas darbinieks (ne formas tērpā) saķēra puiku aiz jakas, saplēšot jaunietim jaku, kā rezultāta jaunietis ar galvu pret zemi,
Policists sažņauda jaunieti sita pret durvīm.
Lieki piebilst, kad sāka vairāki pasažieri lamāt Policistu lai uzrāda apliecību viņš kaut ko pavicināja, protams, kad visi sāka diskutēt vagona par šo situāciju, puisi palaida vaļā.

Bet es esmu neizpratnē, man arī ir bijis, ka nopērku biļeti caur aplikāciju, bet brauciena galā, mans tālrunis ir jau uz miršanas robežas, kur nu vēl Jaunietim, kurš tikko savos 16 visticamāk sarakstās un komunicē ar saviem vienaudžiem.
Kā arī, ar kādām tiesībām Kontrolierim ir ļauts bļaut burtiski bļaut virsū cilvēkam.
Kā arī, kā var Policijas darbinieks, kas ir ārpus sava darba laika, bez formas tērpa, fiziski aizskart 16 gadīgu puisi, kurš patiesībā neko neizdarīja, bet gan teica, ka labprāt uzrādītu, ja varētu ieslēgt savu mobīlo ierīci.
Kontrolieris, kurš sākumā pārbauda biļetes, neko arī nevar pateikt.
Kaut kāds marazms, tagad sanāk, ka man var plēst jakas, fiziski un morāli aizskart un uzlikt 50EURO naudas sodu.

Realitāte ir tāda, ka 1,50 vērtas biļetes vietā tevi no sērijas žņaudz, apvaino, bet ja tu kādu nogalini, tad pat tā neizturas pret tevi. hmm

S [email protected] 29.01.2017

Nekas iipash. Tu tachu neesi normaalaa valstii. =)

S [email protected] 29.01.2017

Bet bannanu republikaa

Latviešu tautas 29.01.2017

Puisis saka, ka viņam izslēdzās telefons, ka diemžēl nespēj parādīt biļeti.
===
А Вы слышали такой термин как "Power bank"? За 10 евро и даже меньше можно купить и таскать заряженным с собой. Это дополнительная батарея, разных форм-факторов. Так что если Вы уже попадали в такую ситуацию, когда заряд на исходе, то советую купить эту "игрушку"...

likumuzraugs 29.01.2017

Ziniet, neticās šim rakstam! Zinot PV darbiniekus pilnīgi droši varu apgalvot, ka neviens balsi nepacēla un nepazemoja! Turklāt sods par braukšanu bez biļetes ir 15 EUR, nevis 50!
Turklāt biļeti var pārbaudīt konduktoram esošajā kases aparātā!
Kārtējo reizi tiek nepamatoti apmeloti cilvēki!

M marccain 30.01.2017

Kā jau teicu, video jau ir nosūtīts. ;)

V Valda Pashkovska 30.01.2017

pilnīgi piekrītu teiktajam, elektriskajos vilcienos sods ir 10 euro un puisim nebija mobilā biļete.Varbūt sūdzības rakstitajai vajadzēja paskatīties labak ,kas vagonā ķērca iesaku pārbaudīt redzi. Policists un kontroliere uzvedās korekti.Tie fakti ko apraksta sudzības rakstītāja neatbilst patiesībai.

Latviešu tautas 30.01.2017

Nekas iipash. Tu tachu neesi normaalaa valstii. =)
Bet bannanu republikaa
===
Намекаешь на то, что Зигерист возил пенсионеров голосовать и за это давал им связку бананов? И на то, что латыши - это стадо не просто баранов, а стадо обезьян?..

Latviešu tautas 30.01.2017

Уверен % на 90 что за паренька вступилась нелатышка, во всяком случае она была не чистокровная латышка. Почему? Да потому что жизненный опыт мне подсказывает что латыши не будут протестовать: "их будут резать, а они будут молчать", им тарифы на электроэнергию подняли в разы - они молчат. Гляньте: болгары поднялись и скинули правительство когда тарифы подняли на пару процентов, а латышам в рожу плюнули, они утёрлись и забрались под лавку, как подбитые собачёнки! СУЩНОСТЬ РАБОВ!

Я русский, я русский, а вы все

Есле и говорить о нации рабов, то тебе стоит посмотреть в сторону своей любимой
Там таких не рабов больше грязи. Выходят на митинги за бутылку пива. Лол.

P Pretenzija Pretenzija 30.01.2017

... ja tā ir taisnība, ka puišu vecāki iesniegs policijā iesniegumu, tad arī meklēs lieciniekus. Uzsvēršu, ja vien tā ir taisnība.
Cerams, ka būs arī kāda pasažiera telefonā nofilmēts...

Latviešu tautas 30.01.2017

Nu ko Jūs... Viņi drošivien pašlaik dzēr karvalolu...

Latviešu tautas 30.01.2017

НАЦИЯ РАБОВ С ИЗВЕЧНОЙ АНАЛЬНОЙ БОЛЬЮ...

Sardele 30.01.2017

Vladlats vārdu nomainījis beidzot uz ko atbilstošu.

Latviešu tautas 30.01.2017

Займись тем, чем вы, латыши обычно заняты - ЗАСУНЬ ЯЗЫК В ЗАДНИЦУ И СИДИ И МОЛЧИ!

proverka777 30.01.2017

tak ja puikam jaka saplesta un vel pilns vagons ar lieciniekiem, varu ieteikt rakstīt iesniegumu Valsts policijas Iekšējas drosības daļa. jā šis stasts ir patiess protams. jo policistam pielietot aizturešanas paņemienus vel pret napilngadīgo nebija nekadas tiesības.

P Pretenzija Pretenzija 30.01.2017

Bet nav nekādas reakcijas, ne ziņu, ka kaut kas tiktu darīt vai jau izdarīts. Vai zēna māte ir vērsusies policijā? Nekas tālāk nav zināms.

Latviešu tautas 30.01.2017

Ответ полиции будет однозначен "Факты, изложенные в жалобе НЕ ПОДТВЕРДИЛИСЬ!"

proverka777 30.01.2017

ну причем тут факты из жалобы? пусть мать ребенка или отец пишут жалобу и IDB проводит проверку, смотрит видео, ищет свидетелей.. они что просто так получают почти по штукарику евро что бы прикрывать своих коллег?

Latviešu tautas 31.01.2017

А почему не миллион как жертве Атмоды и разрушения экономики Латвии?

Latviešu tautas 31.01.2017

Sardele!
Займись тем, чем вы, латыши обычно заняты - ЗАСУНЬ ЯЗЫК В ЗАДНИЦУ, СИДИ И МОЛЧИ!

S sems 08.03.2019

A tu vatņik, ko kvekšķi? pufaika deg?

A pa purnu?

P Pretenzija Pretenzija 31.01.2017

Parasti jau liek tādus gadījumus sižetos, kā degpunktā.

P Pretenzija Pretenzija 31.01.2017

Nu un atbilde ir atnākusi, kaut ko uzzināji pēc tā, ka nosūtīji video?

Ma marccain 30.01.2017
Kā jau teicu, video jau ir nosūtīts. ;)

Aigars31 23.02.2017

ir jāiet tādiem darbiniekiem ārtēties.. tiešām... man ir bijis ka pa savām 15 kabatām to mazo talonu esmu pazaudējis bet man viņš ir un esmu nopircis dienai sākoties .. un ar šausmām iedomājos.. .. vai tiešām kāds vagonā nevarēja iedot savu bateriju vai taml pārlikt sim karti savā tel.. vai tamlidzigi... riebīga sodāma attieksme .. man te nesen.. metu divus centus miskastē pie soliņa lai nomierinātu nervus.. . ojomajo kādu man morāli nolasīja uz soliņa sēdošā vecmāmuļa nu šausmas... līdz pasaules bojāejai

Latviešu tautas 23.02.2017

Жертва аборта от Атмоды!

P Pretenzija Pretenzija 23.02.2017

Hei, vai ir šī lieta atrisināta?

C cietušais235 15.10.2019

Tas ir tad kad valsts likumsargiem aiziet ciet. Latvijā policija un likumsargi strādā nevis ar uzdevumu, bet ar pārākuma sajūta, un vēlmi kļūt bagātam.