www.sudzibas.lv Valsts policija Бесполезные патрули

Valsts Policija - Бесполезные патрули

Живу и удивляюсь, зачем содержать патруль если за 20 лет на их участке до сих пор, остались точки спиртовые и наркотические - maskavas 250 / 6, vishku, t / c sahara saharova, rudens 5 / и так далее. Жители этих улиц в окна наблюдают на протяжении всей жизни. Как во всю идет торговля наркотой, левым алкоголем, кассовых аппаратов я думаю там точно нет, а патруль как был старый состав кенгарагской полиции так и остался - подъезжают к этим точкам и уезжают. Создалось такое впечатление за 20лет что все делються между собой, так может и нет надобности из бюджета платить зарплаты всем этим полицейским, с их наглостью сами себе денег на шустрят. Такого бардака как на территории 23 участка кенгарагской полиции нет ни в одном другом районе. Получается мы налогоплательщики содержим давно корумпированную гос структуру. Мой вам совет меняйте работников полиции на новых, что бы не приживались и не расширяли свои крышуемые точки. Или нам жителям прослушки и камеры устанавливать пора - чтоб знать откуда ветер дует. Rīgas reģiona pārvalde, Rīgas Ķengaraga iecirknis

N

N nabludatelj 27.04.2014

Patiesība ir jūsu pusē, Mr novērotāju. Es iesaku visiem cilvēkiem, kas zina piekukuļot policiju, kā arī tiem, kuri pārsniedz savas pilnvaras, lai policija šo vietni, ievadiet vārdus, es domāju, ka iepriekš minētās problēmas pievērsīs uzmanību tam, un sākt darīt savu darbu prigrevshihsya apdedzinot cilvēki savās vietās. Tā kā man bija kukuli piemēru Maksims Babichs(shoferis ekipazas 536, pegeot boxer valsts nr.HU5210. iela Salnas kas Pļavniekos ne valkājot jostu. Policists Mr 3 /625 apkalpes uzņēmuma A.Grubes nav izspiest naudu no vecām sievietēm, kas pārdod dārzeņus uz sejas un Dravnieku Salnas. Es domāju, let valsts zināt šos freaks.Varbūt šie cilvēki piedalās un citu maksājumu uz vietas.

M Marinelo30 27.04.2014

Liels paldies par Jūsu sniegto informāciju! Attiecīgās adreses ik pa brīdim tiek pārbaudītas un kontrolētas, konstatējot pārkāpumus, tiek pieņemti nekavējoties attiecīgi mēri un pārkāpumi uz to brīdi tiek nekavējoties novērsti!
Vēršu Jūsu uzmanību, ka Jums, kā Latvijas Republikas iedzīvotājam ir tiesības vērsties ar iesniegumu vai sūdzību par policijas darbinieku veiktām prettiesiskām un neētiskām darbībām, proti, kukuļņemšanas faktu u.c. nelikumīgaām darbībām LR Valsts policijas iestādēs!! Un Jūsu norādītā informācija tiks nekavējoties pārbaudīta! Bet, kas saistīts ar policijas darbiniekiem, kurus Jūs minējāt sociālajos tīklos (vārdus, uzvārdus), nepārliecinoties vai tiešām dotie policijas darbinieki ir rīkojušies prettiesiski!!

Ar cieņu,
Es, VP RRP KPP PPP PPB 3.rotas komandieris majors O.Mariņaks, nekavējoties pārbaudīšu Jūsu sniegto informāciju, un pievērsīšu pastiprinātu uzmanību un kontroli augstāk minētajiem policijas darbiniekiem, kā arī Jums ir tiesības pat vērsties pie manis - darba dienās VP RRP Rīgas Ķengaraga iecirknī!

B babjor 27.04.2014

To ''nabludatelj'' - izlasot tavu komentaaru, paliek skaidrs, ka tev nav nekaadas saistiibas ar LR likumiem, noteikumiem un citaam tiesiibu normaam, kas regulee policijas darbu, policijas darbinieku pienaakumus, uzvediibu, jo savaadaak tu nebuutu uzrakstiijis taadas mulkjiibas - taa kaa savu liimeni tu esi paraadiijis.Tu nevari maaciit cilveekam, kaa vinjam dariit savu darbu, ja tev par to nav ne mazaakas sapratnes. Veel jo vairaak, tev nav nekaadu tiesiibu paarmest vai maaciit cilveekam par to, ko tu pats nezini! Skaidrs viens, apkopeejs nevar maaciit celtniekam buuveet maaju, ja vinsh nezin kaa tas daraams - shis ir tavs gadiijums. Ja tu nezini, kaa braukt ar mashiinu, neseedies pie stuures; ja tev nav jausmas par to, par ko tu runaa, tad labaak paklusee, nedod iemeslu cilveekiem smieties par sevi...kaut gan, iespeejams, par tevi skolaa smeejushies, tagad smejas, apsmej, un taapeec tu esi apvainojies uz visu pasauli, nelaimiigs savaa dziivee, kas ir iemesls tam, ka maaci dziivot citiem!

Pacco_al 28.04.2014

" Kā arī gribu Jums sniegt informāciju, ja minētie fakti par policijas darbiniekiem, kurus Jūs norādījāt sociālajos tīklos neapstiprināsies viņu veiktās prettiesiskās darbības, pildot dienesta pienākumus Valsts policijā, minētajiem policijas darbiniekiem arī ir tiesības vērsties LR tiesās un arodbiedrībā par policijas darbinieku apmelošanu un cieņas, goda aizskaršanu!!!"
-----------------------
Sī rindkopa ir pati labākā, kas arī attur cilvēkus no ziņošanas par pārkāpumiem, jo ja nebūs liecinieku vai tie no kuriem tika kaut kas izspiests klusēs un teiks ka ne kā tāda nebija, jo baidīsies - nekas uz priekšu arī nevirzīsies.
Protams ir skaidrs, ka bez pierādījumiem nevar nevienu apsūdzēt utt. taču mūsu sistēma ir tik tālu sapuvusi, ka man rodas šaubas vai tiešām ir iespējams cīnīties ar šādām lietām objektīvi.
Un kaut vai ja minēto darbinieku vaina šinī epizodē neapstiprināsies, šiem darbiniekiem būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība.