Valsts Policija - Attieksme

Valsts policija, kura notikuma vietā pat nav spējīga (a tiešāk spējīgs) stādīties priekšā, un izņemt rokas no kabatas ir vēl pieņemta lieta, bet izmantot leksikas slāni, kā, piemēram, "vecīt " "kas, tu tāds esi " un "tu nemāki braukt" ir diezgan personīgs aizskāriens, kuram kā valsts iestādes darbiniekam, nebūtu jāizsakās tādas formās.

03.06.2020

V vitols 03.06.2020

Bet tu rakstot savu sūdzību varēji garāk visu aprakstīt, lai mums interesantāk visiem lasīt!

A Anonīmais17 03.06.2020

Šīm sūdzībām ir zema vērtība, viņas izlasa un viss,nekas par to rīcību netiek darīts tāpat.

⛔️ 03.06.2020

Piekrītu sūdzībai! Vajag, lai būtu kā ASV, kur tevi par ātruma pārsniegšanu policists nolauztu pie zemes un bez komentāriem "vecīt, kas tu tāds esi?" nošautu un viss kārtībā!

A Anonīmais17 03.06.2020

Jums jau bez liekas iediršanas neiztikt vai nē?

H hehe 03.06.2020

Sēdi mājās , ja neproti vadīt auto. Zilās asinis redz , aizvainoja.