Latvijas Policija - Policija

Man jau reāli apnicis tas, kā policija vaino nepareizos cilvēkus. Tie kuri visu nakti tusē un bļaustās, tiem nekas nav. Bet tie kuri ir nevainīgi, tiem raksta protokolus utt. Man šovakar uzrakstīja protokolu par to ka man ir pārāk daudz promiles un neesmu pilngadīga, bet tie kuri ir pilngadīgi var sarunāt ar policiju pilnībā visu un viņiem nekā nebūs.. Tad man tāds jautājums, kādēļ vispār tāda policija vajadzīga? Viņi tā pat neko nedara.. Saka man ka, par manu paziņu katru dienu nāk sūdzības, bet nez kādēļ es esmu visur vainīga. Viņam nekā nav, jo redz viņi var sarunāt pilnībā visu ar policiju... Zb jau tas viss.. Ja tu strādā policijā, tad beidz vienreiz ņemt kukuļus un saproti, kurš ir tas vainīgais un izturies pret visiem vienādi... Un arī pēc tam visi domā, kādēļ visi brauc prom no latvias un negrib atgriesties.. Es pati biju patriote, bet pēc šī vakara manas domas mainījās. Man tagad ir kauns būt latvietei.. Valdībai un visiem pārējiem ir jāsaprot kāds bardaks šeit ir.. Man vienkārši ir kauns par latviju..

G ggggggggg 07.09.2015

Nepilngadīga, alkahola reibumā sabiedriskā vietā.. Tieši kurā brīdī tu ne pie kā neesi vainīga? Neesi nekur dzirdējusi, ka nepilngadīgie nedrīkst dzert un vazāties pa naktīm tādā stāvoklī? Kaunēties vajadzētu nevis par to, ka esi latviete, bet gan par to, ka pārkāp likumu un pēc tam vaino visus citus, tikai ne sevi.

K kokleniece 07.09.2015

Pilnīgi piekrītu, nepilngadīgajiem noteikti nevajadzētu būt alkohola reibumā, vispirms paskaties, kā pati izskaties no malas un tikai tad par citiem domā.

Latviešu tautas 07.09.2015

Man šovakar uzrakstīja protokolu par to ka man ir pārāk daudz promiles un neesmu pilngadīga... Man tagad ir kauns būt latvietei.. Valdībai un visiem pārējiem ir jāsaprot kāds bardaks šeit ir.. Man vienkārši ir kauns par Latviju..

Hi-hi-hi...

masyanya 07.09.2015

Pēc teksta "Man šovakar uzrakstīja protokolu par to ka man ir pārāk daudz promiles un neesmu pilngadīga" viss tika skaidrs...

N nebremze 07.09.2015

Kaut kāds murgs, autore pati saprot, ko ir sarakstījusi

V vikvit 28.09.2015

ilzeens171023 pilnigi piekritu, bet tev ari jasaprot tas, ka tu ari parkapi likumu atradoties sabiedriskaja vieta alkohola reibuma.Bet runajot par Latviju, ari palika kauns par musu valsti, it ipasi par to, ka musu valsti krievu tautibas cilvekus pazemo, neviss runajot to seja, bet attieksmei, bet es tagad nerunaju par visiem ...ir ari normali cilveki..

N Nika110286 22.07.2016

Kleistu 8 Namu parvaldniece katru dienu Alkohola reibuma Uzvedas NEADEKVATI MEKLE KONFLIKTUS Ar KAIMINJIEM VARDS ALEKSANDRA.

M Mans Kungs 29.11.2016

Vēlos aprakstīt nesen notikušu gadijumu, kas nevar nesatraukt. Sen jau nav noslēpums ka policijā strādā pārsvarā bērnībā abižoti vai izmantoti cilvēki vai arī noziedznieki(kurš gan ies strādāt par tādu mēslu, zinot ka godīgi nav iespējams labi nopelnīt)
Tātad pirms kāda laika es ar draugiem dodoties no pirt salaspilī, devamies uz autobusa pieturu lau dotos uz rīgu, jā pie autobusa pieturā mēs aizsmēķējam(nekādu aizliedzošu zīmju smēķēt pietruvietā nebija)
Pēc neilga laika piebrauca policjas darbinieku auto, no kura izkāpjot ārā daži ambāļi kuri ir pēķšņi piešķīruš sev dieva statusu, nekādā veidā nestādoties priekšā un nekādā veidā nekvalificējot mūsu pārkāpumu, piegāja pie mums un sāka draudēt. Sāka pārbaudīt dokumentus, viens no maniem biedriem uzprasot par ko tika sagrābs aiz kakla un ar spēku vilkts iekšā mašīnā. Tas tā īsumā.
Pēc kāda laika es saņēmu paziņojumu ka esmu administratīvi sodīts. Protams es to tā neatstāju, un lietu apstrīdēju likumā noteiktajā kārtība, un tad lūk beidzot sagaidot tiesu, lai mērgļus varētu izcelt gaismā. Tad lūk tiesā bija ieradušies arī minētie, par man lielu pārsteigumu tiesā atkļāti meloja, bet kā jau viniem tas ir parasti, nebija nekādu objektīvu pierādijumu, Kaut kāda iemesla dēl videoierakstā gandrīz nekā nav:))
Tad lūk šis ir brīdinājums arī citiem mentiem - nedomājat ka esat gudrāki par citiem, gudri cilvēki neiet tur strādāt, tagad gaidam tiesas lēmumu, ja mani kas neapmierinās, tad es jūs izjāšu jau pēc pilna likuma burta, piesaistot arī lieciniekus.
P.s vārdus uzvārdus es nerakstīšum, gan jau ka neizglītotie paši saprot par ko iet runa

42.1 pants. Smēķēšanas ierobežojumu neievērošana

Par smēķēšanas ierobežojumu pārkāpšanu —

uzliek naudas sodu līdz piecpadsmit euro.

N Nenopietni1 27.01.2017
dienesta pienākumu nepildīšana

cilvēkam autobusā nozog telefonu,Ventpils policija atsakās meklēt šo telefonu

A Ainars Klavins 08.02.2020

Cienītais, vai varat atspoguļot savā iesniegumā rakstīto informāciju?

K Kazimirs1 03.08.2017
Kaķi ņaud

Katru vakaru/nakti pagalmā ņaud un plēšas kaķi. Lūdzu likvidēt kaķus vai problēmu. Uzlikt sodu vai arestēt... Policija tikai nosmej a man migrēna! :(

Z Zane lapina 12.03.2019
Krāpšana

Lūdzu atsaukties apkrāptajām personām 02.02.2019-20.02.2019, kas pasūtīja telefonus samsung s9+... Pie genadija dombrovska. Ja ir kādam kaut mazāka informācija par šo krāpnieku, lūdzu zvanīt pa tālruni personīgi 26176121.

I Ivars13 16.03.2019
Krāpšans

Jauks, progresējošs uzņēmums. Precētām sievietēm interesants, jo ""izsalkuši"" vilki(veci) acumirklī pierādīs, ka jaunu gaļu vajag

B Brivibas72 22.03.2019
Apdraud kaiminu dzives

A Arturs Ozolinsh 24.03.2019
Meli, naudas izspiešana

IZdīc naudu uz procentiem... Darbā zog... Krāpj cilvēkus gados

C cietušais235 15.10.2019

Nu es neuzskatu, ka dzeršana ir kaut kas labs. Tomēr tev ir arī jāsaprot viņu izvērtēšanas spējas. Likums paredz untraukties par jauniešiem vairāk, tomēr lielākā daļa policies daudzreiz nostājas arī pieaugušo pusē, jo viņi labāk samaksās saga viedokļa aizstāvēšanai. :)

C cietušais235 15.10.2019

policija* sava* testa kļūdas labojums

A Ainars Klavins 08.02.2020

171.1 pants. Alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošana vai atrašanās alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu ietekmē, ja pārkāpumu izdarījis nepilngadīgais

Par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošanu vai atrašanos alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu ietekmē, ja to izdarījis nepilngadīgais, —

izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz trīsdesmit pieciem euro.

Par tādām pašām darbībām, ja tās izdarītas atkārtoti gada laikā pēc administratīvā soda uzlikšanas, —

uzliek naudas sodu no trīsdesmit pieciem līdz septiņdesmit euro.