VID EDS sistēma - Nedarbojas

Lai arī no šodienas var iesniegt deklarāciju par 2016. gadu, VID EDS nedarbojas un rāda tekstu - Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav pieejama Elektroniskās deklarēšanas sistēmas funkcionalitāte, izņemot pārslēgšanos uz citām sistēmām. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Tad priekš kam vajadzīga šāda lapa? Un kas tie par tehniskajiem iemesliem? Lapas veidotājiem un uzturētājiem nevajadzētu plānot nekādus tehniskos uzlabojumus tieši 1.martā. Tāpat arī būtu jābūt gataviem lielākam apmeklētāju skaitam tieši šajā datumā. Necieņa pret cilvēkiem.

"Lai arī no šodienas var iesniegt deklarāciju par 2016. gadu," - visi, vienlaicīgi, mēģina to izdarīt tieši šodien. Serveri vienkārši ir uzkārušies lielā pieprasījumu skaita dēļ. Pēdējo dienu uzturies šajā pasaulē? Rīt to izdarīt nevarēsi? Nu, tad diemžēl, neizdosies dabūt nodokļu atmaksu.

Latviešu tautas 01.03.2017

mēģina to izdarīt tieši šodien
===
Rītā viņa mirs! 100%!

Pacco_al 01.03.2017

Nu ta kā aptrakuši, goda vārds! Visiem tūlīt un uzreiz vajag!

donna b 01.03.2017

Es iesniegsu pec 2 nedelam un varu deret ka man naudu izmaksas atrak, neka visiem tiem aptrakusiem, kas sodien gribej iegremdet to serveri. VID ir nozelojama valsts iestade, bet ari isti nesapratu, kapec tiesi sodien visiem tik piespieda tas deklaracijas iesniegt...

Latviešu tautas 02.03.2017

Полчаса назад проверил, причём на двух аккунтах: работает!

Likumsargs 02.03.2017

Tas tāpēc, ka visi grib uzreiz un tūlīt! Kur steigties? Es parasti deklarāciju iesniedzu oktobrī un pēc pāris nedēļām jau saņemu naudu! Tie kas sturmēja tagad - naudu var gaidīt pēc mēnešiem trīs! Un kāda jēga ir steigties?

Latviešu tautas 03.03.2017

Es to daru jūnijā-septembrī...

D Dainis Mačiņš 05.03.2017

Dainis Macins- 4. marta nakti smuki iesniedzu, viss kartiba, neredzu neko sliktu, daudz ertak, neka skriet uz VID filiali. Sudzibas iesniedzejs, ka mazs berns, momenta visu vajag, lai priecajas, ka ir sada iespeja, ka nav ilgu laiku jastav rinda VID filiale.

D Dainis Mačiņš 05.03.2017

normali ir marta, iesniedzi un par to vairs nedoma, ka nauda ienaks tad ienaks, viss

L LOTO 5 04.04.2018

šoien arī nestrādā ar to pašu vainu

J johans82 01.03.2019

Sodien arī nestrādā ar to pašu vainu :D
Vai tad šie nevar normālus load balancerus salikt, izmantot ques un ģenerāli optizimēt eds? Tas tak nav tik sarežģīti!