Vid - Attieksme

2014. gada 22. oktobris, 17:28"Neredzu jēgas rakstīt VID par nelegālu autoservisu.pilnībā nelegālu.eS VAIRĀKAS REIZES NOSŪTĪJU E-PASTUS ,kuros prasīju paskaidrot ,kas reāli notiks ar šādu nelegālu autoservisu.Atbildes nav .Izskatās ,ka VID tas ir "pohuj".Atvainojos par izteicienu.Un ja tā ,tad viss šis šovs ar [slēpt]@ ..ir tikai izrāde... " Lai iedzīvotāji piedalītos nodokļu nemaksātāju izskaušanā un darbinieku aizsardzības sistēmas uzlabošanā,tad pilnīgi nepieciešamas VID reāli redzamas darbības ar konkrētiem panākumiem .Pagaidām redzams,ka VID ir pilnīgi vienalga ,kas ziņo par ko ziņo un t.t.t.Nepatikšanas var sanākt vienōigi pašam ziņotājam,.""" Augšējo tekstu tiku nosūtījis gan uz vid gan viņu ieteikto auto asociāciju...klusums...Ja cilvēks neredz sava darba "augļus", tad..aicinātāji var iet uz baltā poda.

R Romija 31.10.2014

Vispār jau stukačiem dod pa muti!

Ausainītis 01.11.2014

Kad tik kādam ieriebt!