www.sudzibas.lv Valsts ieņēmumu dienests Nodokļi netiek maksāti

Valsts ieņēmumu dienests - Nodokļi netiek maksāti

Labdien, gribu vērsties ka Tukumā tirgū nav kases aparāta, ļoti nelikumīgi tiek veikta darbība. Piemēram vīrietim Valdim Kokoritim ir ļoti daudz ienākumu katru tirgus dienu, pāri tūkstots eiro ietirgo, netiek godīgi maksāti nodokļi.
Kā arī markejums nav, izcelsme visām Latvijas, lai gan viss ir ievests no ārzemēm, kastes pat ārzemju mētājas.
Ļoti ceru ka tiks saukts pie atbildības un beidzot atņemts licence tirgoties! Ja reiz var atļauties trīs mašīnas, māju, dārglietas utt. Nodokļi īstie netiek maksāti jo neuzrāda īstos ienākumus

N Nils37 12.05.2020

Jo reali ko valsts ir dariJusi parasta mirstiga tirgotaja laba, lai cilveks stav un tirgo nepatik neperc un viss cits neparmetis ka tu bet nopirks neskatisies holande vai vieteja latgalite

L luis4 14.05.2020

Kaa savadaal Latvijaa cilvekiem dzivot... pareizi dara , ka nemaksaa nodoklus..