Valsts ieņēmumu dienests - Neiekasē nodokļus.

Es brīnos par VID efektivitāti Cēsīs. Visur, kur tik notiek kādi būvniecības darbi, vai vienkārši uzņēmumos - 70% no pilsētas uzņēmumiem saņem algu aploksnēs vai to iespiež saujā.

Galvenais, ka visi to zin. Pastāstiet, piemēram, kā cilvēks var izdzīvot ar Ls 160 uz rokas un strādāt par, piemēram, administratoru?

Kas viņu tur vidā nesaprot, ka jebkura alga zem Ls 200 ir jāizskata, ja darba amats pārsniedz sētnieka līmeni??????

Korumpētās cūkas.

T trikolor 05.01.2010

Es tev pateikšu vienu - krītoties apgrozījumam, arī mūsu uzņēmumā pieņemts lēmums (diskusijā ar darbiniekiem), ka pašlaik esam gatavi saņemt minimālo, lai tikai neviens no darbiniekiem netikstu atlaists. Cilvēkam ir jābūt tupam, lai uzskatītu, ka tur, kur maksā maz, noteikti visi ir blēži un izvairās no nodokļiem. Piemēram, mēs apzināmies, ka pašlaik, lai uzņēmums noturētos šajos apstākļos, ir jāizdzīvo.

R Raivis 05.01.2010

tad briinies taalaak!

R Raitis 05.01.2010

Jautājums bija par to vai tas ir normāli, ka nemaksā nodokļus, nevis par kkādiem apgrozījuma kritumiem vai izdzīvošanu.Tas pašlaik nevienu neinteresē.
kkgan no otras puses var jau diskutēt daudz un dikti par nodokļiem un vai tos vajag maksāt(pilnībā)valstij, jo valsts jau mūs arī ir apjājusi...bet tas ir cits stāsts.

T trikolor 05.01.2010

Raiti, Tev d... plēš, ko dara citi???? Ja tevi neinteresē citi cilvēki (strap citu, piemēram, tirdzniecības sfērā tieši apgrozījums ietekmē algu, no uzņēmuma dzīvotspējas atkarīgs, vai palielināsies bezdarbnieku rindas utt.), tad aizver muti.

R Raitis 05.01.2010

Ko sacepies, ko uztraucuies?Aizvainoju, ja?:))Tu laikam esi varonis internetā, gribu redzēt kā tu man dzīvē pateiktu ''aizver muti'', gulētu sniegā ar pārsistu degunu.Nomierinies idiot, pārlasi vēlreiz manu iepr.komentāru un padomā par to, ka sacepies pats nezini par ko. Slimiķis!

S shef 06.01.2010

O o 06.01.2010

"musu valsti neviens iznjemot policiju un vispar valsts strukturas stradajoshiem nemaksa nodokljus ..."

Tā jau ir. Vienīgie ienākumi valsts budžetā ir no valsts struktūrās strādājošo algām, kuras savukārt tiek maksātas no valsts budžeta ieņēmumiem. :)

T Tuļķis 07.01.2010

Autoram laikam kāds uzkāpis uz varžacīm. Novērotāja kungam būtu lietderīgi pavērot stipendiātus - cilvēkus, kuri saņem 100Ls mēnesī no Eiropas naudas un par to strādā pilnu nedēļu jebkuru darbu. 1Ls stundā ārpus Rīgas mūsdienās skaitās tīri ciešama likme arī celtniekiem, palīgstrādniekiem.

T TiesibSargs 03.02.2010

Pēc tā ko Valsts izdarīja izliekoties ar krīzi man tādai Valstij negribas maksāt - tas ir tas pats ka tu ieej ELKORveikalā lai nopirktu televizoru tu nopērc un mājās saproti ka tev pārdeva tikai kasti bez detaļām (lūk tā ir krīze).

Krīze ir reāla vai mākslīgi radīta te vajag kārtīgu starptautisku izmeklēšanu.
Tas ir tā tev ir darbs - tu saņem algu - tērē lūk tā ir sistēma kas strādā un (nauda)cirkulē.
Bet ja tev ir darbs un tev par to nemaksā lūk tā jau ir krīze un vissa cirkulācija apstājās.

X xxxx 17.02.2010

es par nodokļu nemaksāšanu-vismaz alga normāla a pensijas tapat nebus šini valsti!!!

SD Arājs 24.11.2010

kāda var būt motivācija maksāt nodokļus, ja latvija valdošās politmafijas klanu ( JL. TP, .SCP, .LC/LPP., ZZS maina likumus tā, ka vinu personīgajam interesēm izdevīgi, ta pilnīgi iznīcinot LR Satversmes pamatprincipu-tiesisko paļāvību valsts pārvaldei ?! ja vēl uz manu nodokļu rēķina parazite kaut kads valsts prezidenta vietas aizņēmējs Zatlers, kurs pat 20 teikumu uzrunu latvijas tautai lasa vai boksterē no papīrīša ? ja par manu nodokļu naudu sūta NBS algotņu bandas uz Afganistanu slepkavot civiliedzīvotajus ? ja manu nodokļu naudu iemaksātu socialaja budzetā iegrūž kaut kadas pašbankrotējošas žīdu bankas paradu dzēšanai ?