www.sudzibas.lv Valsts ieņēmumu dienests Maksājumi skaidra nauda

Valsts ieņēmumu dienests - Maksājumi skaidra nauda

Labdien. Es izīrēju dzīvokli Rīga Hipokrātu 35-29, no Regīnas Gulbes 071168-11967, visu vajadzēja samaksat skaidra nauda. Ieejot tur iekša, sapratu tomēr tur nepārvākšos, jo dzīvo tur prusaki, nekārtīgs. Vēlējos dabūt naudu atpakaļ, kuru viņa man neatdeva. Vai tas ir pareizi, ka visu man viņa liek maksat uz rokas skaidra nauda?
Mans e pasts. [slēpt]@inbox.lv.

13.07.2019

Papildināts Aina ...... 14.07.2019

Lūdzu izdzesiet šo sudzibu.Jo ne tur to esmu aizsūtijusi.

Miss_Kaprīze 13.07.2019

Mani uztrauc tikai viens vienīgs jautājums - kā var īrēt dzīvokli (tas ir atdot par viņu naudu), ja pirms tam tas nebija apskatīts? Tālāk, pirms ievākšanas Jums bija jāslēdz īres līgums ar saimnieci. Bez tā Jums nekas daudz nepalīdzēs. Loģiski, ka ja nav līguma, tad VID to nekādi nevarēs reģistrēt. Un vai Jums tagad ir pierādījumi, ka devāt viņai naudu rokās? Ja nav, tad viņa var Jūs padzīt un būsiet pati vainīga, ka neko nepieprasījāt.

A Aina ...... 14.07.2019

Ja uz līguma uzrādīts ka devu naudu

Pacco_al 13.07.2019

Par Vinetu jāuzraksta sūdzība Valsts datu inspekcijai par Reginas Gulbes sensitīvo datu publiskošanu bez viņas piekrišanas. Būs sods.

A Aina ...... 14.07.2019

Ka varu izdzest sudzibu?Domaju ka rakstu privati viniem,bet aizsutijas citiem redzami.

A Aina ...... 14.07.2019

Domaju sitas aiziet viņiem,nevis iet visiem redzami,pa tadu portalu pat nezinaju,jo iegāju caru googli.Tapec velos izdzest,bet nevaru.

Pacco_al 14.07.2019

...un Vineta no bailēm, pārtapa par Ainu!

A Aina ...... 15.07.2019

Es nebaidoa,bet ko var darīt ka izdzest nevar .Jo tiešām rakstīju caur googli,un domaju rakstu viņu privātajā adrese.

L Livva 14.07.2019

Par šādu datu publicēšanu no Tevis var piedzīt tādu naudu, ka iemaksātā dzīvokļa nauda liksies kā nevērtīgas kapeikas. Nevajag sūdzēties, ja pat to nemāki to izdarīt.

A Aina ...... 14.07.2019

Sapratu,bet tapec gribu to izņemt.Kas tas par portalu,ka neko savu likto izdzest nevaru

A Aina ...... 14.07.2019

Kad aizsūtīju nekur netika pieminets ka tas būs publisks.Tapec nezinu ko darīt,rakstu kur vien iespejams lai izdzes,bet visur nulle reakcijas.

D Dzintra Tabore 14.07.2019

Uzraksti sudzibas.lv administrācijai.

C critical thinker 14.07.2019

nevajag jau nu pārspīlēt. latviešiem kā Vācijas un Krievijas ietekmes likuma kalpiem ir pārāk ielas iedomas par kompensācijām, ko jo īpaši stiprina anglosakšu kumēdiņi ar miljonus lielām kompensācijām.
nosauc pantu un summu, pacco_AL!

C critical thinker 14.07.2019

tfu, Livva, nevis Pacco (daļēji gan arī Pacco)
Aina nav nekāds personas datu kontrolieris vai apstrādātājs, tā ka tas nekas nopietns

Arī tu uzrakstīju,neviens neatbild

Zelda 18.07.2019

Nabadzīte

Оккупант 15.07.2019

Пипец. Вначале оговорила потом lūdzu izdzēst, как так можно? морочат голову. Уже приличная часть населения поверила в эту sūdzību.

A Aina ...... 15.07.2019

Es domaju ka rakstu viņiem privati,jo jau rakstīju,ka caur googli,ienemuma dienestu rakstiju.Klūdijos,un ko tagad darīt,ka izdzest,nevaru

Оккупант 17.07.2019

Mēs atvainojamies, bet pēc pieredzes ar tiesas izpildītājiem dīvaini lasīt, ka jūs zināt tādu vārdu kā " domāju".

Оккупант 18.07.2019

Ne tik sen viena mana draudzene saņēma SMS no tiesu izpildītāja ilga keršteine par to ka viņa piedāva saveju vagīnu vaksingam. Kā Jūs domājat par ko viņa šī IK doma pirms?