Valsts ieņēmumu dienests - Darbinieki

Lieta un apstākļi sekojoši. Saņemu vēstuli no Vid ar draudiem ka it kā es nodarbojos ar komercdarbību un neesmu reģistrējis uzņēmumu! Kantoris cik redzams tic tirgus bābu tenkām, jo es nenodarbojos ar tādām uzņēmējdarbībām! Rakstu darbiniecei kura norādīta vēstulē, ar jautājumiem kas par lietu, taču atbilžu nekādu nesaņemu! Tad kāda pēc tā vārdā Vita tiltiņa norādā lai ar ar viņu sazinos e-pastā? Laikam rakstīt neprot. Reketkantoris vid! Gan jau kādrez jūs visus iesēdinās!

Pacco_al 13.07.2019

"Kantoris cik redzams tic tirgus bābu tenkām"... cien Māra, kantoris var būt jums tur ir pašai, bet šī ir valsts institūcija, kura monitorē daudzas lietas mūsu valstī, tanī skaitā arī visādas veiklas sievas, kuras liek sludinājumus piemēram ss.lv un tirgo tur visu ko, pie tam nereģistrējot nekādu no uzņēmējdarbības veidiem (IK.SIA, vai pašnodarb.) un protams neuzskatot par vajadzīgu maksāt arī nodokļus.
Ja reiz saņēmāt šādu vēstuli, tātad VIDam ir attiecīgā informācija.
Bez tam tā nav nekād "draudu vēstule", bet informācija par to, kādas sods jums tiks piemērots, kad tiksiet "pieķerta aiz rokas" tas tāpēc, lai tas slubi nebolītu acis un dumji nesmaidītu un neteikt, ka kas tur tāds, es jau nemaz nezināju, ka tā nevar darīt. Nu kā parasti visi saka - tīri latviskā garā!
Tā kā esiet iekritusi, vai nu metat mieru vai reģistrējaties. Viss pārējais ir aprakstīts vēstulē.

M Māra07 16.07.2019

Beidziet muldēt. Savus stulbumus patiriet savai māmiņai kura tādu nejēgu laidusi pasaulē. Nekas netiek tirgots vai ražots. Vienkārši redzams kādam darīt nav ko. Viss tika skaidri un gaiši paziņots par to ka nav nekādas uzņēmējdarbības vai tirdzniecības. Iemācieties lasīt un saprast arī ziņoto. Lai Vid darbojas ar lieliem uzņēmumiem starp citu nevis iznīcina tos kuri patiešām veido, ražo labas lietas. Tikai tagad jau daudzi reģistrē Igaunijā. Tur vismaz ir godīgi un neviens nesmejas tev sejā kad esi Vid lai noskaidrotu situāciju (palūkojaties video par barankām) , tad varbūt prātiņs skaidrāks būs. Un vēl nespriediet par tautību viszini bļja. Es neizsaku viedokli kas esat vai citi pēc tautības un kā rīkotos attiecīgās situācijās. Pielec pastalnieku bauri? Strādā vien tālāk savā Vid labā.