www.sudzibas.lv Valodu serviss Krāpšanās ar samaksu

Valodu Serviss - Krāpšanās ar samaksu

Vēlējos pabrīdināt cilvēkus, kuri varbūt ir nolēmuši saistīties darba attiecībās ar tulkošanas biroju "Valodu Serviss". Diemžēl minētā uzņēmuma vadība uzskata, ka ir tiesīga pieprasīt no darbinieka savlaicīgu un kvalitatīvu pasūtījuma izpildi, bet ar samaksu par padarīto darbu var nesteigties. Lūgumi paskaidrot honorāra aizkavēšanās iemeslus un norādīt naudas izmaksas datumu tiek vienkārši ignorēti, lai gan uzņēmums, pēc paša vadītāja atzinuma, strādā ar peļņu. Respektīvi, vispirms tiek nodrošināts, lai algu saņem pati priekšniecība un birojā sēdošie starpnieki, kuri tikai pieņem pasūtījumus no klientiem, bet par galvenajiem izpildītājiem - tulkotājiem - nevienam galva nesāp. Acīmredzot krīzes apstākļos uzņēmuma vadība uzskata, ka var izmantot cilvēkus par velti.

V

U uguntiņa 14.09.2009

Varu tikai piekrist rakstiitajam. Diemzheel aizkaveeshanaas ar samaksu jau ir kljuvusi par regulaaru paraadiibu. Protams, var jau aizbildinaaties ar kriizi un citiem faktoriem, bet, ja uznjeemuma vadiiba nav speejiiga noreekjinaaties ar darbiniekiem, tad lai izsludina maksaatnespeeju un klapee to bodiiti ciet.

S savējais 15.09.2009

Jūs runājat konkrēti par Raivo Teivānu kā šī biroja vadītāju?

A anonīms 22.09.2009

Jā, par to pašu uzpūtīgo gaili

G Genute 07.12.2009

tiesam.. atrod kadu tulko, samanksa par maziem, tad dod lielu tulkojumu, un pazud ...

G Genute 10.12.2009

Paldies Dievam, viss nokartojies labi, nauda manā kontā. Ceru uz labu sadarbibu ar šo biroju.

A Amanda 13.10.2010

Brīnos, ka, piekopjot šādu darbības stratēģiju- pilnīgu uzmešanu vai sniegto pakalpojumu apmaksu kaut kad tālā nākotnē, šis birojs vēl tomēr atrod kādu, kas ir ar mieru viņiem tulkot. Tā turklāt nav tikai mana personīgā, bet arī vairāku kolēģu pieredze.

A aguciitis 04.04.2013

Vai shis buutu zveerinaatu tulku birojs, kas atrodas Riigaa, Teerbatas ielaa 12?
Man arii nesamaksaaja vispaar par divu dokumentu tulkojumu. Tas bija mans pirmais, un, protams, arii peedeejais, tulkojums vinjiem. Pirmajaa atgaadinaajuma e-mailaa man atbildeeja, ka riit no pasha riita maksaajums tiks veikts. Peec dienaam desmit rakstiiju veelreiz, un veelreiz, bet nu vairs uz maniem mailiem neatbild!!!

N Nlietotājs 05.08.2013

Jā, šis birojs patiešām negrib maksāt saviem tulkiem, lai dabūtu naudiņu, vajag nedēļām viņus terorizēt, pēc paša pieredzes! Tulki, neuzķerieties!

J jump 11.08.2013

UZMANĪBU!!! BRĪDINĀJUMS!!! Neizmantojiet Valodu servisa pakalpojumus. Mēs esam firma, kura pasūtījām no viņiem reklāmas bukleta tulkojumu uz RU un ENG. Samaksājam 30 Ls, bet tulkojumu, bet saņemam ārprātīgi nekvalitatīvu darbu. Pat google tulko labāk, nekā viņi. Nepareizi pārtulkoti vārdi, netika iedziļināts tekstā, kā arī tika lietoti prasti (2 klases līmenis) vārdi tulkošanai. Ļoti, ļoti neapmierināti ar viņu darbu.

S Sirpis un Co 21.10.2013

Ir pienākuma apziņa padalīties informācijā.

Valodu serviss nespēj mēnešiem samaksāt rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem.
Nejūtās neērti dzīvojot parādos par nesamaksātu intelektuālo darbu.
Šajā rīcībā jau parādās krimināla rakstura iezīmes, kas attiecas uz daudzām fiziskām un juridiskām personām.
Nesamaksāti rēķini par pakalpojumiem šim uzņēmumam ir ierasta lieta jau vairāku gadu garumā un summas ir nelielas, tādēļ neviens nevēlas šo problēmu kārtot tiesas ceļā, bet pagaidām.
Savācoties kopā cilvēku grupai aug arī summas vērtība.

M Mari25 05.02.2014

Tulkotāji, nekādā gadījumā nesadarbojaties ar šo biroju. Saziņas kultūra ir briesmīga (bez "labdien", "paldies" utt.), par tulkojuma samaksu vispār nevar sapņot, jo, kad jāmaksā, tad uz e-pastiem vairs neatbild. Šausmas!

A at_ease 22.04.2014

Man arī, diemžēl, jābrīdina visus tulkotājus neuzsākt sadarbību ar tulkošanas biroju Valodu Serviss. Brīdī, kad rakstu šo komentāru, visi iepriekš minētie iebildumi un aizrādījumi par biroja darbu un attieksmi pret tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem ir spēkā. Pēc biroja lūguma februārī veicu steidzamu apjomīga teksta tulkojumu. Februāra beigās sagatavoju rēķinu un gaidīju samaksu. Protams, nevarēju sagaidīt, tāpēc vairākas reizes rakstīju e-pastus ar atgādinājumu. Uz e-pastiem neviens neatbildēja. Sāku zvanīt. Biroja darbinieces nav tiesīgas lemt par samaksu un atbild, ka par finansēm uzņēmumā atbildīgs ir tas mistiskais priekšnieks. Sāku zvanīt arī viņam, bet viņš vai nu neceļ telefonu vispār, vai arī ceļ un saka, ka nevarot tajā brīdī runāt, jo esot ļoti aizņemts vai esot ceļā. Dažreiz arī paceļ un runā, bet toties melo, ka samaksu veiks vai nu tūlīt, vai pēc pāris dienām, vai pēc nedēļas. Tā kā birojs atrodas Rīgas centrā, reiz ejot garām ienācu tajā. Uz vietas bija tikai viena darbiniece, kura teica, ka priekšnieka nav (dienas vidū!) un vairs nebūšot. Vienu vārdu sakot, ļoti nepatīkama un neprofesionāla attieksme pret tulkotāju. Galīgi neiesaku, kaut arī beidzot samaksu saņēmu.

NB. Tulkotājiem, kuriem grūti piedzīt savu samaksu, iesaku nekaunīgi un nepārtraukti vajāt Valodu Serviss biroja priekšnieku. Tas darbojās!

R rositab 20.12.2014

Labdien visiem, izskatās, ka es arī iekrītu. Tulkojumu birojs Valodu serviss, vadītājs Raivo Teivāns, nemaksā par tulkojumiem no 2014.g. novembra sākuma. Tā kā man ar Valodu serviss ir oficiālās attiecības, vai var piespiest Raivo apmaksāt rēķinu? Piemēram, caur tiesu? Esmu nodokļu maksātāja.

T Tamm 29.08.2015

Jā, arī man tāds pats liktenis. Lai gan pirms sadarbības pārbaudīju firmu un atradu sūdzības, tomēr nodomāju, ka cilvēki, tā teikt – „pūš pilītes”. Bet izradējas ka tīra taisnība. Tā kā man ir piestādīts oficiāls rēķins, varam kooperēties un griezties tiesā. Prasību vajadzētu celt ne tikai pret Valodu servisu, bet arī pret pašu „priekšnieku”, ka kundze birojā šo blēdi Raivo Teivānu dēvē. atammeorg(at)suhtlus.ee

T translator_s 03.09.2015

Raivo nekaunība ir visaugstākajā līmenī. Tā rīkojoties, viņš ir iemantojis sev daudz ienaidnieku. Ja visas apkrāptās personas apvienosies un ķersies klāt šai lietai pa īstam, tad Raivo nonāks visneapskaužamākajā situācijā. Viņš ne tikai izvairās no maksāšanas, bet klaji vazā citus aiz deguna, ārkārtīgi pārliecinoši apgalvojot, ka maksājumi ir veikti un ka viss ir vislabākajā kārtībā. Tas ir klajš cinisms, un ne visi viņam to piedos.

I Ivan28 11.09.2015

krāpnieki

T Tamm 26.09.2015

VP GKrPP Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde pieņēma manu iesniegumu par Teivāna krāpšanām uz sāks lietu izskatīt. Ļoti labi būtu, ja kāds cietušais vēl uzdrošinātos paziņot par šī biznesmena „varoņdarbiem”. Šīs iestādes adrese ir Stabu iela 89, Rīga, LV – 1009. Saņemt kādu naudu no viņa gan maz cerību, bet vismaz nepatikšanas viņam šādi varētu sagādāt. Šķiet, ka viņu ir apņēmusi nesodāmības sajūta.

T Tamm 19.10.2015

Ko Jūs šeit žēlojaties, kad vajadzēja atbalstīt, pat nedrošinājāties iesniegumu uzrakstīt, zaķapastalas esat, pilnīgi pareizi, ka tādiem nemaksa, es arī nemaksātu, aiz muguras un savā starpā kā ērgļi. Jūsu pasivitātes dl policija atteicās uzsākt krimināllietu, jo, lūk, neesot saskatāms nozieguma sastāvs. Lai jums arī turpmāk jauka vergošana.