www.sudzibas.lv Valmieras Valsts Policija nepatiesi apvaino cilvekus un izturas vardarbigi

Valmieras Valsts Policija - nepatiesi apvaino cilvekus un izturas vardarbigi

esmu soka par to ka izrikojas valmieras kriminalpolicija pret nepatiesi apsudzetiem cilvekiem. vinus apcietina un tad izturas vardarbigi lai piesmiestu atdzities lieta kuru vini nav izdarijusi, vini tika sisti, tika durstiti. visadigi tika ietekmeti. un draud ka ja kadam pateiks tad atriebsies visai gimenei. sadus vardus izteica Valmieras policijas darbinieki. ka lai cilveki uzticas policijas darbiniekiem, ja vini sadi izturas, ka pacel rokas un spidzina cilvekus. ????

E

E eva518 25.01.2013

Esmu šoka par to kā izrikojās Valmieras kriminalpolicija pret nepatiesi apsudzetiem cilvekiem. vinus apcietina un tad izturas vardarbigi lai piesmiestu atdzities lieta kuru vini nav izdarijusi, vini tika sisti, tika durstiti. visadigi tika ietekmeti. un draud ka ja kadam pateiks tad atriebsies visai gimenei. sadus vardus izteica Valmieras policijas darbinieki. ka lai cilveki uzticas policijas darbiniekiem, ja vini sadi izturas, ka pacel rokas un spidzina cilvekus. ????

A astrocelotaja 25.01.2013

Pēc Jūsu uzrakstītā nevar īsti neko saprast. Pat to, vai vainīgi ir policijas darbinieki vai Jūs paši. Ja tiešām bija pārkāpumi no policijas puses, www.vp.gov.lv sadaļā "Sūdzības" ir skaidri rakstīts, kas jādara. Ir jāgriežās attiecīgās instancēs ar šādām sūdzībām, nevajag rakstīt portālos, tas nelīdzēs. Un, starp citu, neiesaku nekad nevienu apmelot, par to arī sauks pie atbildības, sniedziet tikai patiesu un precīzu informāciju.

M Marija Zeltiņa 07.11.2013

eva518 ir daune, piedodiet, ka izbēga no Veģiem