www.sudzibas.lv Valis Zobārstniecība Visu dara steidzīgi un bez īpašas uzmanības

Valis - Visu dara steidzīgi un bez īpašas uzmanības

Zobu higiēnistēm pavirša attieksme pret klientu. Visu dara steidzīgi un bez īpašas uzmanības, ņemot vērā augsto cenu, kas par šo pakalpojumu tiek maksāta.

C

J jugu 15.03.2009

Neiesaku šai iestādē vērsties pēc palīdzības pie dr. Pilnīgi tas pats.
Palasi citas sūdzības par "Valis".

V vita 15.03.2009

Cik cilvēku tik viedokļu! Jau vairākus gadus esmu dr.Libertes paciente un esmu ļoti apmierināta! Iesaku arī saviem draugiem šo dakteri, tie arī ir apmierināti.

A andris 13.08.2009

Vakar arī biju pie dakteres Makarovas un neskatoties uz to, ka pie zobārsta pēdējo reizi biju sen un vispār viņus nemīlu un ciest nevaru, attieksme pret mani bija ļoti jauka, saprotoša un profesionāla...

с Светлана 17.11.2009

А я в восторге от доктора Иванова, легкая рука, приятный и знающий докрор, наконец-то посещать зубного врача НЕ страшно!)

M meggf 18.11.2009

Briesmīgs kantoris.
Vieni mafiozi un afēristi tur strādā:(

J jugu 18.11.2009

Pilnigi piekritu sudzibas autoram!
Maksa raga un tinies - tada tur attieksme!
Ir, ar ko salidzinat!

м МайяТ. 22.11.2009

Я почти 10 лет являюсь пациенткой доктора А. Буткевича и очень довольна. Такую компетентность и добросовестность в лечебных заведениях не часто встречала.

K Kristina22 15.01.2012

Es shaja kliiniki jau esmu sen patstaaviigais klients...esmu bijusi gan pie dakteers Makarovas(nekadas pretenzijas) visu laiku eju pie Konstantinovas...ideala arste...pie vinjas vienmer eju un zinu ka pret mani bus laipni un visu pastastis un nomierinas...bet pedejo reizi trapijos pie cita arsta pie Butkevicha...un isti apmierinata nebiju..man bija problemas ar smaganam, bet vins teica ka nee un laboja pavisam citu zobu, bet kad sapratu ka tiesham vaina nav taja zoba devos pie paradantologa uz stomotologijas institutu un tiesjam man bija kaut kada infekcija ae smaganam, kad vinjam to pateicu vinsh teica ka ta nevar but...nu luuk...dariet savus secinajumus...bet taa man shii kliinika patiik un darbinieki vienmeer ljoti laipni

D direktors01 02.12.2014

Ja vēl ir kāds teicams un jauks un profesionals stomatologs šai nolādēto deputātu izzagtajā un izjātaja Latvijas zemē, tad sia VALIS tas ir Dr. Juris Rekuts ! Viņa profesionalo līmeni norāda jau tas vien, ka savā praksē viņš piecpadsmit gadus ir strādājis par galveno kuģa ārstu uz milzīgas četrmastu barkas "SEDOV", kura komandā vien ir 2500 cilvēku. Es, mana ģimene, draugi, draugu draugi jau vairāk kā divdesmit gadus apmeklē tikai Dr. Juri Rekutu ! Pateicoties šim kolosālajam cilvēkam, mana meita arī mācās par stomatoloģi, jo Dr. Juris Rekuts savā darbā reāli pierāda, ka ZOBUS VAR ĀRSTĒT BEZ SAPĒM UN STRESA !!! Arī garantija ir vismaz trīs gadi, ja negrauzīsiet sešcollu naglas un lietosiet kalciju saturošu barību...

G gundegamm 08.02.2015

Par šo klīniku varu teikt tikai pašu labāko! Attieksme izcila! Man pēc zoba izraušanas, kas bija ļoti grūts un mokošs process gan man, gan dakterei, nācās klīnikā atgriezties vēl divas reizes, jo radās sarežģījumi ar brūces dzīšanu. Un man par to nebija jāmaksā ne santīms! Un visi bija ļoti saprotoši un jauki, māsiņa pat roku man turēja burtiskā nozìmē :)

M mariohp 15.08.2015

Es par šo klīniku tik varu pateikt pozītivo cenas kā visur, bet atieksme sāpes nemaniju daktrim rokas no dieva Dmirijam cepuri nost iešu pie viņa un iesaku, un tik nedomājiet kā tā ir reklama
Ar cieņu visam Valim Mario Kuļīņičs

A Andris. 27.08.2015

Neiesaku. It kā savu darbu zobārsntiecība paveica bet bija daudz nepatīkamu momentu. Tas bija sestdienā, kad nolēmu ja kaut kas kustas tad labāk uzreiz sataisīt. Cik nopratu tad vakaros un brīvdienās tur strādā pensionētie zobārti. Sākumā gribēja lai nāku vairākas reizes (un samaksāju atsevišķi par izmeklēšanu pirmajā reizē), kad nepiekritu tad plombi salaboja vienā reizē (plombe nedaudz kustējās), narkoze līdz galam neiedarbojās bet urba tāpat (izskatās ka viņiem tas īsti neuztrauc). Ārstēšanās laikā asistents aiziet vienkārši pastaigāties, tā kā mājās. Aizsargbrilles klientam netiek uzliktas. Sanāca uz turieni pasteigties un savainot kāju pie pašas zobārstniecības kura bija asinīs, bet viņi man pat nepiedāvāja to notīrīt. Es vienkārši paklusēju, man nebija ko teikt. Tā ka skatieties paši un pēc apstākļiem, - tiem kas viss patīk droši ejiet pie zināmiem, bet ja iepriekš nav bijusi saskarsme un konkrēts zobārsts, riskēt vai nē, tas Jūsu pašu ziņā.

R Ričards 15.08.2016

Vakar biju pie dr. Makarovas, rāva zobu ārā ,pārcietu tādas sāpes, kādas pat ienaidniekam nenovēlētu. Tikai teica, tūlīt viss būs galā, vajag paciesties, bija grūti vēl anestēziju iešpricēt....