www.sudzibas.lv Valis Zobārstniecība Caurums atradās tieši blaukus tam zobam, kuru ārstēja dakters

Valis - Caurums atradās tieši blaukus tam zobam, kuru ārstēja dakters

Gadu atpakaļ ameklēju dakteri Rakutu no klinikas "Valis". Sāpēja zobs. Ārsts konstatēja, ka atkailinājās zoba pamatne... uzlika zāles un lika iet mājās. Sāpes nepārgāja, tad es aizgāju pie cita speciālista, kurš konstatēja caurumu zobā. Caurums atradās tieši blaukus tam zobam, kuru ārstēja dakters Rakuts. Nezinu vai man ir tiesības komentēt Rakuta profesionalitāti, bet šī situācija iznīcināja jebkuru uzticību šīs iestādes ārstiem.

J jugu 27.01.2009

Pilnīgi piekrītu, man arī tur gadījās traki, par ko citi dr. brīnījās, tādēļ nevienam neiesaku iet.

O olls 27.01.2009

Dārgs mafiozņiku kantoris.Vieni krievi un poļi tur strādā.Kašķīgas māsiņas, kas mēdz klienta klātbūtnē pamācīt ārstus kādas plombes jāliek.Tad nu iespaids tiešām radās tāds, ka ārsti neko nejēdz.

L Lauma 29.01.2009

nepiekrītu gan. Lai gan jau sen neesmu tur bijusi, bet man tur ļoti patīk. Es tik tagat nemeklēšu sava ārstējošā ārsta vārdu..., bet man vienreiz pamatīgi sabeidza zobu Stabu ielā, kuru es pēc tam ārstēju Valis centrā. Man ļoti apmierināja, gan ārsts, gan māsiņas un vēl jo vairāk ārstēšana. Tikai padārga vien bija tā samaksa, bet es domāju, ka tas bija to vērts

I inga 30.01.2009

Par diviem zobiem samaksāju kādus 180 LS, pēc 5 mēnešiem vienam plombe atlūza un kad tīru tos zobus ar zobu diegu, jūtama smaka, tatad slikti sataisīti tie zobi.

Mani atstaja bez zobiem.

J jaunkundze 02.05.2011

Afēristi, taisa tā lai dārgāk, nevis labāk, zobam, kuram nevajadzēja tīrīt kanālu to iztīrīja, nebrīdinot! saprotams kāpēc, jo kanāla tīrīšana/pildīšana ir dārgākais ko var izdarīt, nu nav normāli, ka pirms tam man neko nepasaka, tā arī pa kluso var izraut zobu! rēķinā saraksta kaudzi ar nesaprotamām pozīcijām, pat ūdens kuram pieliets listerīns, ar kuru skalo pēc urbšanas maksā latu, apmeklējums (nevis apskate, jo man jau bija skaidrs, kas jādara) maksā 2 latus, pārējās pozīcijas nesapratu :D ejat ar savu ūdeni, ja gribat ietaupīt :D... sūds par naudu ko noplēsa, bet žēl to, ka iztīrīja kanālus veselam zobam :(

I Inese Ola 13.08.2011

Ap plkst.19.00 sestdien iegājuValis ar sāpošu zobu. Man piedāvāja nākt rīt, kaut gan darba laiks viņiem uzrādīts līdz 24.00 Man sāpēja priekšējais zobs zem kronīša. Domāju, varbūt sāpes kļūs vieglākas, ja to noņems, bet pat to viņi atteicās izdarīt. Pajautāju, vai tad man pašai to darīt ar plaķenēm? Atbildēja, ka es varot darīt, ko vien es vēloties.Tāda viņu ētika, zobs sāp, bet viņi atsakās palīdzēt.

I Ingars84 05.08.2015

Pagājušo svētdien pagājušā mēnesī viņu pašu plombētam zobam bija sācies iekaisums. Māsiņa, kas tajā reize asistēja pie ši zoba plombēšanas, atteicās pieņemt ar sāpošu un uzpampušu zobu. Labi, ka ir vēl citi ārsti ar augstu kompetenci un godprātu. Nekādā gadījumā neejiet uz Brīvības ielas Valis, ja esiet gājuši -pārbaudiet zobus pie kompetenta speciālista, lai nebūtu pēc tam jākavē darbs un, kas vēl trakāk - jāapdraud veselība

L lēdija77 05.08.2015

Man ari tur reiz taisija prieksejos zobus, jutos nelagi aizgaju pie cita, urba vala plombu un konstateja ka viss sapuvis, dr.šokā, kā var tā sataisīt uz dullo, rezultāts zaudēti zobi un tagad ar kroņiem jāstaigā dārgiem, kaut varēju palikt ar saviem...