A Ansis 14.01.2010

ņem tik ciet, pat nebūs jāatdod, nošaus pēc pirmā brīdinājuma

H Hugo Djego 14.01.2010

Nē, man liekas, ka nešaus, bet pabaidīs tikai.

A Aleksandrs 14.01.2010

Vins, man liekas, nodarbojas vel ari ar paradu piedzinu.

E er 15.01.2010

Domaju nemt

E Es 15.01.2010

mani arii interesee, vai kads ir njeemis. ja kadam ir pieredze, luudzu atsaucieties, padalieties!

L leila 18.01.2010

Domáju, ka viņš ir krāpnieks, jo viņš grib lai tiktu pārskaitīti 100ls par līgumu, pie tam atsūta nevis parakstītu un notariāli apstiprinātu līgumu, bet līgumparaugu, par ko tad tur maksāt?! Un tad tikai tiekamies pie notāra. Padomājiet paši ar ko tas viss beigsies kad tam tipam naudu ieskaitīsiet.

G gita 18.01.2010

Ja kāds ir ieskaitījis viņam 100 lvl, paziņojiet iznākumu.

S Silvestrs 18.01.2010

Neuzticieties sai personai !!!

Cik sapratu no sarunas ar vinju pa telefonu, Puhovs tiesam nodarbojas ari ar paradu piedzisanu, pie tam ne ipasi civilizeta veida... Procenti milzigi, ligums un paradzime ar kludam... Atskiras aizdevuma summas abos dokumentos, ja tos par tadiem var nosaukt...

Meklejiet sakarigakus variantus...

L leila 18.01.2010

Ar to parādu piedzīšanu noteikti arī ir kārtējā krāpniecība, kur vajadzēs iemaksāt kkādu priekšapmaksu un čušššš.
Jā un tie sakarīgie varianti vai nu maziņas summas aizdod vai arī ķīlu prasa.

S Sanita 19.01.2010

Labdien!Varbut kads var dot zinu ka isti ir vai VALERIJ PUHOV ir reals aizdevejs vai samaksajot 100Ls pazudis?

B bijušais šoferis 19.01.2010

Nu es pēdējās divas dienas ar viņu kontaktējos elektroniski...mēģinu sarunāt ar viņu tikšanos klātienē pirms notāra apmeklēšanas, bet...viņš nepiekrīt...viss notikšot tik pēc tam, kad būs iemaksāta nauda...nu nezinu...negribētos jau ticēt, ka vīrietim 44 gadu vecumā nebūtu citu ko darīt kā šajos laikos apkrāpt citus...Varbūt kādam ir laba pieredze šajā konkrētajā gadījumā?

R rezidents 19.01.2010

Domāju, ka nevajag maksāt nevienam ne santīmu - tie visi ir krāpnieki!!! Kur tad šim tipam ir tik daudz naudas, lai aizdotu tādas summas?! Domājiet taču ar galvu!! Pozitīvas atsauksmes tūliņ šajā lapā uzrakstīs viņš pats - tam arī nevar ticēt! Nu neesiet taču tik naivi:))

I ivo 19.01.2010

krapnieks vien ir jo satikties nevelas pirms nau parskaititi 100ls un tad tikai 10 dienu laika tiksanas pie notara fuflo

L L 19.01.2010

Ja jau 50gadígi kŗāpjas vai tad 44 gadīgs to nevarētu? Ja tikties negrib viss skaidrs, konts arī varētu būt no kāda bomža nopirkts.

A Aleksandrs 19.01.2010

Man ari prasija 100 Ls cela izdevumiem, 30%no izsitamas parada summas pec naudas atgusanas no paradnieka(mani uzmeta viens nelietis ).Neticu arii un nepisos vairaak ar tadiem.

A Aleksandrs 19.01.2010

L leila 19.01.2010

Es viņam aizsūtīju atbildi, ka maksāšu tikai vienīgi pie notāra. Interesanti, bet viņš man atbildēja, ka nākamnedēļ sazvanīsimies un sarunāsim tikšanos pie notāŗa un varēšu komisiju tur maksāt. Nez, nez vai tā būs... Bet nu tāpat pirms tam ne santīma nesūtīšu.

K kiwi 19.01.2010

man tiesi bij pag, gad taada pati situaacija, ieskaitiiju 100 ls, protams noticeeju, naakamajaaa dienaa braucu uz tiksanos noraadiitajaa vietaa un, neviena nau, un sazvaniit ar nevar, kroplis.mana versija-es neticu, jo vinjsh tieshaam izvairaas, paraadu piedzinju ar var apiet, un pats interesantaakais ka sis sludinajums tikai draugos, ne reklaamaa, ne ss.lv, neesu redzeejis.mans padoms-NESUUTAT NAUDU

D Dainis 20.01.2010

..., jaa, bljadj, ari es gribeju no vina aiznemties naudu, tikai ta komisijas maksa pirms kredita sanemsanas man neiedves uzticibu, labi, lai ir tie procenti lieli, nu ir kad vajag naudu, bet tad lai nejaj smadzenes, ja vari aizdod, un es atdodu to kas pienakas.

V vika 20.01.2010

Nu ta ir kāds dabūjis naudu vai nav? tas tips jau divas nedēļas zip.lv, ss.lv reklamējas ar savām naudas grēdām...zip.lv laikam ir dzēsts...:-)