www.sudzibas.lv Valeo Lor dakteris

Valeo - Lor dakteris

Pie LOR dakteres Lienes Palmbahas iet nav ieteicam, mežone, nevis ārsts. Ambīcijas, nervaina, un izraksta tik daudz zāles ka kopā lietot ir aizliegts. Ar dzīvi neapmierināts cilvēks. Bērnam samocīja ausi tā ka bija jaguļ slimnīcā. Domāju ka nejaušām gadījās, bet ne kā. Aizvedu otru bērnu un tas pats. DRAUSMīGA DAKTERE.

P Pienene 12.11.2010

Tā ir! Neapmierinātu cilvēku uzreiz var pamaniit pa gabalu, bet ja nākas saskarties.. Kliedz uz bērnu, kurš jau pēc tādas attieksmes nesaprot ko no viņa grib. Ar ko mīļi runā- tie ir vīrieši, bet bērni, izskatās, viņu kaitina! Negrib taisīt padziļinātas apskates, saka, ka nekā nav, pāries.. Bet pēc pusgada nepāriet.. grib ātrāk tikt vaļa no pacienta, itkā lai tik netraucē..

M Marta2 05.04.2018

Jūs arī pamanījāt!? Viņai laikam vecuma krīze. Likās, ka vīram tulīt klēpī apsēdīsies :(

O OLGA 12.01.2011

ar so Palmbahu es ari sastapos, nervoza sieviete, vedu bernus pie vinas tagad eju pie Vasaraudzes turpat Valeo dargi bet labi.

T tre 13.01.2011

Kāpēc tad nerakstat iesniegumu Veselības Inspekcijā?tur ātri tiks ar šādu dakteri galā.

Z zinaida 20.01.2011

Ja dovoljna eju! Pomogla i mne i moemu mali6u!

S Smacex 26.01.2011

Dr.Palmbaha ir vienīgais LOR ārsts, kas izārstēja manus bērnus. Pat tad, kad iepriekšējie puskoka lēcēji bija izrakstījuši visas iespējamās antibiotikas, visu ielaiduši un salaiduši dēlī.

Gribi smaidu - smaidi pretī! (c)

Z zinaida 26.01.2011

Smacex, k kakomu hirurgu vi hodite?

I irina 04.02.2011

Palnbaha ir drausmiga, bijam pie viņas piemo un pedejo reizi!

M māte 16.05.2011

Atnācu ar bērnu uz vizīti pie šīs lor, protams kārtējo reizi nesapratāmies, kad aizrādiju kapēc viņa ir tik nelaipna pret manīm un daudziem citiem, atbildēja ejiet pie cita lor piemēram Palmbahas viņas jūs nobučos no galvas līdz kājām.Forši vaine?!

S Silvija Nikitina 07.05.2012

Par dakteri L.Palmbahu varu teikt tikai to labāko. Antibiotikas izraksta tikai pašās visnepieciešamākajās reizēs, uzmanīga un ļoti zinoša daktere. Nebaidās pati izskalot degunu bērnam, veic mērījumus, ļoti priecājas, ka bērnam ir labāk, pilnīgi tā, it kā tas būtu viņas bērns. Ļoti, ļoti patīkams cilvēks un arī kā daktere ir laba. Es arī biju pie visādām dakterēm, bet Palmbaha manam bērnam palīdzēja lieliski. Paldies viņai! Stingrs dakters var palīdzēt daudz labāk nekā tāds, kurš mūždien ir smaidīgs, "susukājās" ar jums un jūsu bērniņu, paņem labu naudiņu, jūs cerat uz brīnumu, bet brīnums nenotiek, un naudiņa un "smaidiņi" arī ir vējā. Es dakterītei Palmbahai esmu pateicīga ļoti, ļoti. Vēlreiz P A L D I E S viņai!

E Elīna Frišmane 23.10.2012

Pievienojos labajiem vārdiem par Dr. Lieni Palmbahu. Gods un slava - cilvēks sava vietā!!!

S Sūdzambībele 22.01.2013

Cien. X6669, ja Elīna Frišmane tiek saukta par Dr. Palmbahas draudzeni, kas viņu itkā aizstāvot, tad Jūs tikpat labi var nosaukt par viņas konkurenti, kas cenšas nomelnot. Bet spriežot pēc teikumu uzbūves un pareizrakstības, rādās, ka neko daudz skolās nav iets, tā kā visdrīzāk daktere/dakteris nebūsiet.

Lasu augstāk pievienotos komentārus un atsaucu atmiņā vizītes pie Dr. Palmbahas. Atceros gan prieku viņas sejā, kad bērnam pēc pāris skalošanām redzami uzlabojumi un nav jādzer AB, gan nogurumu, kad plkst. 19:00 aiz viņas durvīm vēl vesela rinda pacientu, gan izmisumu, kad katrs trešais laužas iekšā bez norīkojuma vai bez rindas utt.

Es un mans 4gadnieks esam Dr. Palmbahas pacienti. Ar sniegtajiem pakalpojumiem esam apmierināti - NEKAD mums NAV izrakstītas AB bez pamata. Pirms tam tiek izmēģināts viss iespējamais, sākot no tautas medicīnas līdz pat rentgenam un asins analīzēm, lai pārliecinātos vai tiešām AB ir nepieciešamas. JĀ, ir bijušas reizes, kad Dr. Palmbaha ir bijusi nomākta vai aizkaitināta, bet arī tam bijis pamats. Mēs visi esam tikai cilvēki. Ārsta misija ir ārstēt, nevis "auklēties".

Piekrītu Smacex - "Gribi smaidu - smaidi pretī!"

S Sūdzambībele 04.05.2013

Cien. X6669, smagi atzīt, bet pirms kāda laika esmu "aplauzusies" pati savā nostājā attiecībā pret Dr. Palmbahu.

Par "naudas došanu ķepā", par to, ka "bērni nav vainīgi" pie Dr. Palmbahas noskaņojuma maiņām Jums ir taisnība.

Pirms kāda laika nomainījām dzīves veidu - pievērsāmies homeopātijai. Ceru, ka nevajadzēs tik bieži griezties ne pie viena LOR.

Lai veicās Dr. Palmbahai - ļaunu prātu uz viņu neturu. Ļaunums tikai "saēd".

Un Jums priekš polietes ir ļoti laba valoda! Atvainojos, ka apšaubīju to...

Lai mums viesiem veseli un laimīgi bērni!

I indra22 03.06.2013

Drausmiga arste, nesaprotu tikai vienu, ka var tada arstet bernus.Vina ir ari mate un nelaimigs laikam ir vinas berns ar tadu mati pie saniem.

M maaminja 18.06.2014

Nesen bijām pie Palmbahas ar iesnām - trāpījām laikā, kad viņai bija slikts garastāvoklis. Pēc 1 sek. ieskatīšanas degunā diagnoze bija gatava - haimorīts. Izrakstīja stiprus AB + vēl zāles, kas var dzert tikai no 12 gadu vecuma (bērnam 5 g.). Mani tomēr mocīja šaubas par AB nepieciešamību, nākamajā dienā uztaisīju bērnam Xray - nekāda haimorīta tur nebija. Varbūt kādam šī ārste ir laba, bet man - noteikti nē. Par to, ka viņai ir slikts garastāvoklis, mans bērns varēja dabūt kārtējo AB porciju... tas ir ļoti neprofesionāli:( skumji, ka pie mums ir tādi ārsti un tāda ažiotāža ap tiem.
P.S. Līdz šim gan biju uzskatījusi, ka ārste ir laba, jo 1) nebija ļoti nopietnu problēmu bērnam un 2) acīmredzot, vienmēr trāpījām labajā omā.

C corrine 28.09.2015

Arī mēs šodien ar 5 gadīgu puiku bijām pie Palmbahas. Apstiprinās viss iepriekš rakstītais-šausmīga, nepieklājīga un pārāk augstās domās par sevi daktere. Saruna sākās ar to, ka pārmeta, kapēc nav līdzi rentgena bilde, bet tikai apraksts-nākamreiz tādas lapeles, lai pat nenesot viņai. Atļāvās lasīt morāli, kapēc ģimenes dakteres nozīmētos pilienus gatavojām citā aptiekā(nevis aptiekā uz Stirnu ielas( man tas liekas nesaprotami, kapēc dakterei vizītē būtu jāinteresējas, kurā aptiekā zāles gatavojām). Nokļūdījos atbildot, cik reizes dienā lietojam antibiotikas, ko tūdaļ arī pārlaboju-bet viņai to tik vien vajadzēja sadzirdēt-visu pieņemšanas laiku atkārtoja, ka droši vien meloju-un tā arī nepareizi bērnam to devu dodu mājās.
Iepriekšējā reizē uz pieņemšanu dēlu veda vīrs-un teica, ka daktere laipna un patīkama-atliek secināt, ka ar vīriešiem citāda runāšana ! :)

I Ineta Veipa 20.11.2015

15 gadus man neviens nevarēja atklāt no kā ir spastisks klepus. Pateicoties Dr. L. Palmbahai klepus pārgāja, jo izrādās ka vaina bija deguna blakusdobumos-izdūra degunu, izlaida strutas un klepus vairs nav! DEGUNU DUR PERFEKTI. Daktere šerpa, prasīga, bet zina ko dara. Galvenais klausīt visiem norādījumiem un būt pieklājīgiem, tad viss būs vienkārši perfekti. Mīlzīgs paldies dakterītei, kura mani mediķi izārstēja no klepus! Pat nezinu kā lai pasakos, jo beidzot varu runāt kā cilvēks. Ja esat pats ar ambīcijām, labāk pie dakteres neiet! Rinda gara, jāsagatavojas uz gaidīšanu, jo daudz bērni no apkārtnes.

I Ineta Veipa 21.11.2015

Pievienojos labiem vārdiem-daktere zinoša, pārliecināta par to ko dara.!15 gadus man bija klepus, neviens nevarēja atrast no kā un tikai pateicoties L.Palmbahai tiku no tā vaļā.Ja vajag labu LORu, tikai pie Palmbahas.Jārēiķinās ar sēdēšanu rindā, neskatoties uz pierakstu, bet tas ir to vērts.
Galvenais klausīt dakteres norādījumiem un tad viss būs kārtībā.Un neaizmirstiet Paldies pateikt...

J Jevgenijs 05.03.2019

Если вам плевать на свое здоровье и отношение к себе, то этот Быдлодоктор для вас!
Благо Liene Palmbaha это не единственный доктор в Риге.
С недавнего времени обитает в Плявниеках на Сахарова 3А.