Valdis Reinbergs - slikts serviss

Dobelē sagaida valdis ar savu sievu, kurā arī piedalās apmācības procesā, lai parādītu ko bobis pa mēnesi iemācījies. Tiek nodemonstrētas komanda sēdi, guli un vēl dažas (kuras viņš jau bija apguvis kopā ar mani) , iešana blakus tiek tāpat koriģēta ar striķi un vilkšana, kas suniem nodara sāpes.
Visu demonstrēšanas laiku, suns skatījies virsū un smilkstejis, gribēja skriet pie saimnieka, ticis prom burtiski ielecis mašīnā.
Pats valdis demonstrācijas nav piedalījies, kkur aizbraucis prom.
Nauda samaksata un suns mājās, redzami notievejis, tāpēc arī tika vest uz poliklīniku svērties, un tur sākās arī pats bēdīgākais, bobis vairs sver tikai 35 kg, pirms tam bija gandriz 60. Pie kakla ari tika atrasti retaudi, kas liecina par trajmu, kas gan ir apdzijusi, zvana valdim, kurs neceļ vairs, bet pec kartigas tetorizesanas tomer atzvana un mēģina iestāstīt, ka suns meginajis no setas izlist un savainojies.
Bet vairākkārtējiem draudiem griezties policija, nauda tika atgriezt, ar jautājumu, vai netiks ziņots.
Bet atgrieztā nauda neatgriež sunim nodarīto, un traumu, jo suns tagad agresīvi reaģē uz pieskarsanos pie kakla, un nejau velti, tas asociējas ar milzīgām sāpēm un ciešanām un suns automātiski mēģina aizstāvēties. Neesmu tagad vedusi un nezinu ka būs ar citiem suņiem un raušanos, un vai nebūs pastiprināta agresija, bet katrā ziņā, suns ir pārcietis koncentrācijas nometni un badošanos mēneša garumā, un to diezvai aizmirsīs.

Man sāp sirds par bobiti, un esmu pārliecināta, ka viņš nav pirmais valda reinberga upuris, tāpēc lūdzu visus dalīties ar šo ierakstu, lai mūsu mīluļiem nebūtu jācieš no šī briesmoņa apmācības metodēm. Šis tā sauktais "kinologs" ir jasauc pie atbildibas par nodarīto gan bobim, gan citiem suniem, kas pie vina izgajusi apmacibu. Un ja vispār viņam ir tāds sertifikāts, tad viņš ir vairāk kā pelnījis, lai viņam viņu atņem, cilvēks, kurš ir spējīgs nodarīt pāri neaizsargātam dzīvniekam, nedrīkst strādāt ar suņiem.

Https://www.ss.lv/…/anima…/dogs/studies-trainings/aomxc. Html

Papildināts Anete Vidžupa 19.12.2019

Raksta sākums, kopēts teksts: cilveki esat uzmanigi. sikak varat palasit Sindija Daugule facebook.
cilveki, kas no vina cietusi, lugums rakstit facebook. Sindija Daugule

Šodien mana sirds ir bēdu un dusmu pilna.
Stāsts ir par man ļoti mīļu suni. . Sunītis ir bezgala mīļš un jauks, tikai ar citiem suņiem tā lāga nesapratās, tāpēc tika nolemts viņu sūtīt uz apmācību. Īstais saimnieks bija atradis sev šķietami labu un uzticamu kinologu no Jelgavas(valdis Reinbergs), kurš ir arī piedalījies dažādos tv raidījumos (Degpunktā, ķepa uz sirds ), tas protams nospeleja savu lomu un tā sauktais speciālists tika sazvanits un norunata pirmā tikšanās. Viss itkā normāli, aizbrauca uz Jelgavu, pats Valdis arī bija iznācis pretim uz ceļa un ar sunīti pāris stundas pastaigāja un ierādīja kā suni vajag savaldīt apmetot ap kaklu cilpu, kas savelkās ciešāk, kad suns raujās. Un tika arī norunāts, ka suni varēs paņemt pie sevis jūlijā uz apmācību, kas ilgs mēnesi.
Pienāca jūlijs un Bobis devās uz jelgavu pie "speciālista ", tāpat kā pirmo reizi, Valdis teicis, ka iznāks uz ceļa sagaidīt, bet maldoties starp mājām iebraukuši tieši viņa ceļgalā. Tika iemaksati 50 eiro sunim barībai un uzturēšanai. Teica, ka varēšot apciemot pēc trim nedēļām, pagāja 3 nedēļas un tika zvanīts Valdim, teica, ka pēc 3 dienām varēs tikai apciemot. Darba nedēļa sākās un netika aizbraukts un tāpat jau tūlīt mēnesis un suns brauks mājās pēc nedēļas. Pagaja nedēļa , un Zvanīja, lai sarunatu braukt pakaļ sunitim , atkal atbilde tā pati, pēc 3 dienām. Sākās arī visādas atrunas, ka kamera beigta un nevar nofilmēt video, ko solija(sludinājuma bija minēts, ka būs video ar to ka suns strādā un ko iemacijies). Tika pateiks, ka video nav vajadzīgs, un atkal tika izdomāts, kas jauns, ka būs Dobelē. Jau nojaušot, ka kas nav lāga, ar uzstājību tika panākts satikties Dobelē un vest suni mājās.

Ventilators 19.12.2019

Pakonsultējieties vienkārši ar normālu kinologu.

I Ingrida Makse 12.02.2021

Mans suns arī ir cietis no šī kinkrētā cilvēka.
Dabūja tik spēcīgu sitienu pa sirdi, ka sirds perikardā sāka veidoties šķidrums.
Pierādīt es neko nevaru, jo nav liecinieku.
Valdis atsakās atzīt savu vainu un arī policijā sniedza nepatiesu liecību par to kā viss notika.
Jāteic ka arī man pašai tika piedraudēts, lai es klusēju.
Tā ka šis cilvēks dara kas viņam ienāk prātā, bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem.
Ir jauks un harizmātisks kamēr viņam ko vajag.bet zem tā slēpjās diezgan nežēlīgs tirāns un labs aktieris.

Saivii 19.12.2019

Kinologi bez saimnieka suni treneet nedriikst nemaz! Kaa tad tagad buus- suns trenneets un klausiis kkaadu Valdi un ne savu saimnieku, wftf, saikni starp abiem vajag! Lai es savu suni svesham ilgaak par dienu neatstaatu,kur nu v eel nedeeljas...

Cūkurgailis 19.12.2019

"valdis" nav jāraksta ar lielo burtu? savu mīļo Bobīti taču uzrakstījāt ar "lielo". Neiet runa par saturu, bet elementārai cieņai pret cilvēkiem jābūt.

I Ingrida Makse 12.02.2021

Es ar necienītu cilvēku kas suņus sit🤷‍♀️

G Gunita Gedrovica 04.03.2023

Kāda cieņa, ja šitā izturās pret dzīvniekiem?

I Ingrida Makse 12.02.2021

Arī mans suns ir cietis no šī kinologa.
Suns dabūja ļoti spēcīgu spērienu pa sirdi,dēļ kā sākās nopietnas problēmas un dārga ārstēšana.
Valdis atsakās atzīt savu vainu un vēl vairāk, man pat draudēja lai klusēju.
Vērsos policijā,bet tur ir tikai liecība pret liecību, protams, policijā Valdis meloja.
Nepietika viņam drosmes uzņemties atbildību par nodarīto :(
Vēl mani par meli cenšas pataisīt :(
Tas cilvēks ir ļoti labs aktieris, ļoti labs manipulātors, bet zem harizmātiskās maskas slēpjas diezgan nežēlīgs tirāns un varmāka.