Valdis Cakuls - Krāpnieks

SIA Intermo, SIA Advanta, SIA Advanta īpašumi, SIA Advanta Baltic īpašnieks VALDIS CAKULS 120480-11437 darbības veids-koka logu izgatavošana un uzstādīšana.Atnāks, uzmērīs, paņems priekšapmaksu 50 % un ticiet man par koka logiem tā nav maza summa - un pazudīs ar galiem!!!neatbildēšana uz telefona zvaniem...
mob.28376913
vēl viens šīs firmas darbinieks Jānis Osis mob.29233591-fotogrāfijā Melnā jakā!!!arī visu pirms naudiņas saņemšanas skaisti izdarīs-nomērīs, paskaidros-samaksāsiet 50 % un viņš tieši tāpat nozudīs, neatbildēs uz telefona zvaniem!!!
no Siguldas biroja, kas atradās TC Raibais Suns-viņi arī ir izvākušies un atstājuši īres maksas parādu.Firmām ir arī lieli nodokļu parādi..CILVĒKI-neuzķerieties!!!

S Skaidrīte 02.11.2010

ak Dievs kāds jēls purns!!!

F FAKTUSSTUDIJā 02.11.2010

?????????

T tānutasir 03.11.2010

Jomajo... es pirms 2 gadiem tur pasūtīju koka logus sev un vecākiem un viss ir "čikiniekā". Cenu ziņā neko labāku Latvijā nevarēju tajā laikā atrast, arī kvalitāte ir ok... laikam pienākuši viņiem grūtie laiki.

R [email protected] 06.02.2012

aga, kadi grutie laiki, - puskai s ljudmi rascitaetsa, nomera kontov est,
puskai perecisljaet, dostal uze, na okna takie ceni i deneg net- nu, da konecno, - ljudei za lapuxov scitajut !!!