www.sudzibas.lv Vaksacijas pakalpojumi Nekvalitativa,pat briesmiga apkalposana!!!

Vaksacijas pakalpojumi - Nekvalitativa,pat briesmiga apkalposana!!!

Rigaa, Ddzirnavu ielaa 87, 2.stavaa 206kab meitene sniedz vaksacijas pakalpojumus!Reklama un telpas skaistas, bet pakalpojuma veiksana briesmiga!Neiesaku nevienam turp doties!Telefona nr 20230161

N noreply 13.01.2011

Ja esi viena no tām spalvainajām mātītēm, tad samierinies ar to. Vaksācija tikai pastiprinās tavas spalvas augšanu...

V v 13.01.2011

Nopērc epilatoru un pati sevi izvaksē!

I Inga 13.01.2011

Mani gan laipni uzņēma un biju apmierināta!

L Linda 19.02.2011

Nezinu kas tev tur nepatika, man vis bija loti labi.darbu veica akurati un kartigi, pieklajiga un rupiga meitene.

T ToLinda 19.02.2011

Es arī gribu!

L Laima 01.03.2011

Man loti viss patika. Meistarite super, strada atri un kvalitativi.

Z Zane 12.04.2011

Es arii neizprotu Tavu suudzibu, ljoti patika Meisteriite, tagad patstavīgi apmeklēju!
Iesaku !!!;)

M Maris 12.04.2011

Es ari tur stradaju, un piedavaju - sex - pakalpojumi .

E es 05.05.2011

Biju pirmo reizi, laipna uzņemšana, sāpes minimālas un ātri visu izdarīja, esmu ļoti apmierināta ;) tākā pilnībā nepiekrītu :P

A Aiva 06.05.2011

Es arī nepiekrītu! Biju tur vienu reizu un turpmāk iešu vēl! Ļoti labi savu darbu padarīja un rezultāts bija tik labs, kā nekad!
Noteikti iešu vēl - meitene sirsnīga, akurāta, un pats galvenais - profesionāla! Tā lūk!

L Linda 09.05.2011

Cik gan cilveks talu var iet, lai tik kadu aplietu ar dubliem aiz savas skaudibas ...