www.sudzibas.lv Vairāk Saules viesmīles attieksme

Vairāk saules Dominā - viesmīles attieksme

Gribējām šodien paēst pusdienas Vairāk saules, kas atrodas Dominā. Tātad bija pusdienlaiks, viss pilns; pamanījām vienu brīvu galdiņu, kurš vēl nebija novākts. Protams, ka apsēdāmies pie šī galdiņa, jo tas bija vienīgais brīvais uz to brīdi, turkāt kārotāji arīdzan klīda apkārt starp krēslu rindām. Ēdienkartes bija uz galda, ņēmāmies tās pētīt, jo pusdienlaiks nav bezizmēra. Domājām - atnāks viesmīle, pasūtīsim uzreiz, nu ļoti gribējās suši. Pienāca blonda būtne, kura uzreiz sāka "braukt augumā" - viņas izteiktās frāzes - Labdien, vai jūs te pašapkalpojaties? - Es: Kādā ziņā? V: Nu, pašas apsēdāties, ēdienkartes jau pētat. Es: Vai pie jums tas ir aizliegts? Mēs kaut ko nepareizi izdarījām? V: (ar smīnu) Nē, nē, viss kārtībā. Jums vispār viesmīli vajag? Vai pašas tiksiet galā? Es: ???!!!!... Šajā brīdī man apetītes vairs nebija, nedz arī vēlmes uzturēties šajā viesmīlīgajā ēstuvē. Viesmīle atstāja jaunu ēdienkaršu komplektu un aizgāja. Mēs savukārt piecēlāmies un aizgājām ēst citur, jo viesmīles attieksme bija pārsteidzoši nelaipna. Viņai būtu jāņem vērā, kas tas nav Otto Švarcs, bet gan ēstuve lielveikalā darbdienas pusdienlaikā!Nosaukums gan ir restorāns, bet jāņem vērā, ka publika ir lielveikala apmeklētāji, arī šortos un iešļūcenēs kāds var ievelties šajā smalkajā restorānā.Vienmēr atstāju dzeramnaudās 10% no čeka summas un cienu viesmīļa darbu, bet nu piedodiet, tas bija kaut kas nepatverams.Nevaru saprast, vai vienkārši neiet vairs tur ēst vai arī izdancināt to blondīni?Gaidu niknos Vairāk saules ar savu darbu neapmierinātos darbinieku komentārus.

P

Fekal Party 22.08.2014

Pati vainīga, ka nāc uz vairāk saules...aizej līdz maximai un nopērc sev kādu bulciņu!

Latviešu tautas 22.08.2014

Офисный планктон строит пальцы...

G13 22.08.2014

Morāle tāda, ka to viesmīli šodien pameta viņas puisis, viņa papisa daudz naudas spēļu automātos un viņai ir saasinātas mēnešreizes...

K Katrīna Birzaka 19.01.2016

Pasūtīju 3picas , visas bija eļainas, man palika slikti un sāka sāpēt galva. Vairs nekad needisu no śīs ieskrietuves.

R Roberts Štāls 22.01.2017

Piekrītu, pasūtot picas no šīs iestādes to kvalitāte ir zem 30%. Taču uz vietas viņas ir lieliskas. :D

M Madyy 30.04.2017

Varbūt tad iet augstākas klases "Vairāk Saules" ? Piemēram, kas atrodas "Spicē" vai Rīgas centrā? Un nesaprotu ko tur cepties pa blonģinku? Aizej un pasaki priekšniecībai nevis laidies lapās. Tas ko tu izdarīji situāciju neatrisināja.

ž Žigla 22.06.2018

Strādāju citā ēstuvē un arī mani kaitina, ja klienti sēžas pie nenovākta galdiņa. Skrien, cik tu gribi, bet pīķa stundās vienkārši nevar paspēt notīrīt galdiņus tik ātri kā gribas, turklāt diez vai klientam ir patīkami, ja oficiants noskrējies un nosvīdis lokās viņam gar degunu. Vismaz man kā oficiantam tā ir diezgan pretīga sajūta.