Vaide

Eta firma obra6ajetsa so svajimi rabotnikami kak so skotinaj,naprimer ja ja znaju rabotajet nanej stori4ok i6o nepensioner na4alnik platit imu v denj 5 ls on rabotajet vapse lutse vseh i bol6e vsie tak kogda on ustajiot i stajit pothodzit derektor i na4inajet na ivo kri4atj 6to stoi6 rabotaj bezdelnik!Takoje otno6ennije prosto ubivajet,kak mozhno k staromu 4elovieku tak otnasitsa,u firmy su4estvujet dvojnaja bugalterija!Firma neopla4evajet bolni4nije!nedajoit otpusk i rabota tam adskaja!Ljudi nerabotajte tam Eto prosto konclagier!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O olga 07.02.2009

kem stori4ok i6o nepensioner rabotaet na etoj firme? ja rabotala na nej rabota ne adskaja.

P Priecīgā 07.02.2009

Nav vienīgā firma ar dubulto gramatvedību, ar neapmaksātām slimības lapām. Tagad jājautā kur vispār tā nav? Žēl tas darbinieks uz kuru nepelnīti sakliedza nav čigāniete, čigāniete tā NOLĀDĒTU savu pāri darītāju!!! Tādas lietas parasti nāk atpakaļ. Bet direktoram..., daudziem direktoriem tagad " kriša jedzet."

K kiente 27.12.2019

nopirku Vaidē kleitu, divus vakarus uzvilku- audums tā krāsoja, ka sakrāsoja apakšā pavilkto bītlenīti. Saprastu vel ja būtu pirkusi centrāltirgū, bet ka Vaidē no tik briesmīga auduma šuj kleitas...esmu šokā, negaidīju tā kaut ko

K kiente 27.12.2019

papildinot informāciju-kleita kas sakrāsoja apašā uzvilkto bītlenīti izskatās šādi, pirku Vaidē Origo 2018. ada nogalē, bet uzvilku pirmoreuz tikai šī gada nogalē. noteikti ir vel cilvēki kas šo kleitu pirkuši