www.sudzibas.lv vai nevienam nevar ticet versos pec godigas palidzibas

vai nevienam nevar ticet - versos pec godigas palidzibas

labvakar versos pie jums gan ar sudzibam gan pec palidzibas ir tada lieta kad vaidzigs ir 3000ls lai nosegtu savus paradus ar bankam un komunalos maksajumus es sijas dienas meginu visu bet kas var palidzet godiga cela krediti man ir panemti te ;smscredit vivus.lv .feratum.lv un tad vel tele2 panemts telefons visu laiku centos kauka maksat bet nepietiek jo gimene man ir 3 berni un draudzene un naudinas nepietik visam un nak visas paradsaistibu kompanijas virsu un draud pat ar policiju un ari ka izliks uz ielas pat neiradot citu vietu nezinu ko lai daru vai lai muku prom vai jaiet karties jo kopejas suma ko izreikinaju kas jatmaksa ko man piespiez sie piedzineji ar panemto sumu sastada 3000ls kreditori kas nak virsu ir creditreform lindorf un citi kreditori varbut ir kads kas var ko ieteikt vai palidzet šodien jau gandris iekritu slzdos ar privatiem aizdevejiem no arvalstim bet mani latvijas pasta parliecinaja lai nekada gadijuma nesutu nekada gadijuma nekadu nodevas naudu jo mani vienkasi apkraps un to jau ari dzirdeju no citiem civekiem bet negribejas ticet tam tiekas krapjas ir:ar sadiem e-pastiem un npienemiet neko no viniem un nesutiet neko viniem aiz savas nezinasanas gandriz iekritu :Reliance Trust , berisha Monnet , Mr Sharon Mike , Bank Axa , miguel henrique silva , [slēpt]@ovi.com.ari putilova anita, un citi vel vai ta nav neviens kas palidzetu gruta bridi un godiga cela ka var izmantot kadu cilvekuja var kads palidzet ar sadu suminu tad to darisim godiga cela dzivoju liepaja un ja kds var atbraukt un vai ari kads ir liepaja un gatavs tikties un pieadit ka godigi aizdos tad godigi slegsim darijumu kautvai pie notara un jo bankas man nedo un nevienam neko neparsutisu kauikadu drosibas naudu ja ir kads godigs tad uzrakstiet ja varat lidzet [slēpt]@inbox.lv busu patecigs ja kads var lidzet ar naudinu vai citu info p.s ari galvotaja man nav sikak e- pasta

N

B BIGs 20.12.2011

Tikai nevajag aizmirst, ka visam jābūt AR MĒRU! Varaskāre, ja tā pieņem SLIMīGUS apmērus ir viens no pasaules vislielākajiem ļaunumiem. Varaskāre, agresija, sadisms, slimīga tieksme visur par visiem dominēt, tas viss parasti iet roku rokā ar neatvairamu tieksmi uz visa veida riebeklībām, kroplībām, . it īpasi seksuālajam, tie visi ir raksturīgi simptomi cilvēka vispārejai ģenētiskajai degradācijai, kura diemžēl masveidā ir pārņēmusi jau visu Rietumu sabiedrību.
Tieši šādi deģenerāti tagad propagandē savus "uzskatus", kur tiek noliegta butiskā dzimumu atšķirība. But bezdzimuma personai tagad taču ir ļoti laikmetīgi!

J jons 20.12.2011

Arī šim murgojumam nevar ticēt, tāpēc nepalīdzēšu

G GANKSTERIS. 20.12.2011

LABPRAT PIEADISU. KA ATDOSI??

L lauris 20.12.2011

Aizdodam 3000ls, atdosi 6000ls uz vienu gadu

A Aivis 21.12.2011

Tos ātros kredītus vispār vajadzētu aizliegt, ar saviem šausmīgajiem procentiem iedzen cilvēkus bezizejā.Spekulē uz to, ka cilvēki krīzes dēļ tika melnajos sarakstos un bankas vairs neaizdod.

A Aivim 21.12.2011

Nevis krīzes dēļ tika melnajos sarakstos, bet gan tāpēc, ka labajos laikos dzīvoja pāri saviem līdzekļiem! Nenovelsim savu stulbumu uz aizdevējiem!

A Aivis 21.12.2011

Ja tev pašam nebūtu problēmu, tu nelasīt sūdzības par kredītiem!

G G 22.12.2011

300% gadā apmierina uz tādiem varētu tev aizdot

A agii 22.12.2011

Lai draudzene paliidz nomaksaat, ja jau tur dziivo!!!

P parastais 22.12.2011

...Latvija nav tadu cilveku kurs var aizdot naudu, vienalga kada situacija tu butu ... Latvija ir nabadziga valsts...

K KAKTUS 17.01.2012

Latvijā nav tadu cilveku kurš var vienkarši aizdot naudu.piekritu

M Musy 17.01.2012

Jums vajag pārkreditēties pret ķīlu un maksāt vienu kredītu, tik cik Jūs varat sev atļauties mēnesī. Vai iet uz ziedojuma centru.

K KAKTUS 17.01.2012

Adresiti lūdzu ziedojuma centra

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

E evulis 28.08.2013

man arii ir liidziigs staats, tgd domaaju, kaa dabuut 700 ls un izgroziities, arii beerni ir. mani ne tikai tadi cilveeki piekraapa, bet bija katrei zvinjiem cits vaards un bankas. mans e pasts [slēpt]@inbox.lv. luudzu paliidziet.

E evulis 28.08.2013

Man tieshi ir liidziiga probleema, man ir arii beerni, man ir nepiecieshami 700 ls, nez kaa izkulties, mani arii visaadi aarzemnieki centaas piemaanit, vinjiem katreiz savaadaaks vaards. ja juus man varat paliidzeet, luudzu rakstiet [slēpt]@inbox.lv,

? ??? 28.08.2013

jā, par ģimenes tēvu nav rentable būt, ja jābāž savs kakls kredītu cilpā, lai viss tabors varētu dzīvot zaļi
vai ārzemēs vismaz kādus mēnešus neesi mēģinājis pašancēt?

Par kādu ģimenes tēvu?

K Kristīne... 29.08.2013

ja Latvijā būtu vēl vairāk tie aizdevēji, tad noteikti vēl ņemtu. un tad kad jāsāk atdot, tad nezin no kura gala lai ķeras klāt. man kaimiņos ar bijā tāds cilvēks, kas ņēma visās bankās cik deva. tagad dzīvo zaru būdā, jo atņēma visu, kas bija atņemams. Labi vismaz ka bija ko ņemt, citādi banka būtu pati bankrotējusi :D