Vai latvieši sevi neciena? - Ļoti dīvaini

Bieži internetā lasu cilvēku komentārus pie rakstiem un nezinu, vai tas ir viens cilvēks kas visur komentē, vai kā un es protams nesaku par visiem cilvēkiem - latviešiem, ka tādi ir, bet vismaz daudzi komentāri, kas protams ir adekvāti un pavisam normāli, pie konkrētā raksta, kurš ir negatīvs, atkal ar visādiem mēsliem, tad protams, komentārs būs attiecīgs, bet cilvēki kas raksta latviešu valodā, ka ''Latvijai bērni nav vajadzīgi, vai cilvēki ar izglītību, kas mācās, studē'' . Brīnos, cik cilvēki ir stulbi. Tas ir apmēram tā, ka tie kas dara un mācās, tie ir idioti, nekam nederīgi, bet tie kuri neko nedara, kuriem pat nav izglītības, tātad tie valstij ir vajadzīgi?
Pirmkārt! Nekāda valsts nekad nelems, vai cilvēki ir vajadzīgi, vai nav. Protams, visi bērni ir mūsu cerība, nākotne, svētība. Un mēs cilvēki - esam valsts un šī ir mūsu valsts, mūsu mājas, mūsu zeme - Latvija.
Un daudzi komentāri ir aizvainojoši un muļķīgi. Daudzi raksta, ka latvieši ir skaudīgi, riebīgi. Muļķības, jo tikai muļķis var spriest par cilvēku, par tautu, pēc kaut kādiem komentāriem.
Secinājums: Daudzi cilvēki, (laikam latvieši), ja jau raksta latviski, tie sevi noniciecina un paši pazemo.
Neaizmirstiet, ka cilvēks mūsdienās bez augstākās izglītības, nav nekas un tam ir maz iespēju, maz cerību.
Lūkosimies plaši, nevis uz kādu vienu cilvēku, kā A. Šlesers kuram nav izglītības, bet ir miljonārs.
Iespējams, tādu ir pietiekami, tomēr zaglis paliek zaglis un Dievs zagli soda attiecīgi.
Vēlējos pateikt, ka latviešiem jābūt prātīgākiem un ar lielāku pašcieņu. Ne visiem, jo daudzi latvieši ir gudri, labi, skaisti, strādīgi, kārtīgi, viss kārtībā, bet ir daļa kas noniecina sevi, kaut kādu 100 sūdu priekšā, kas ir mūsu ''Tautas kalpi'', tiesa gan, pēc visa spriežot, pēc situācijas, tad jau mēs kļūstam kā viņu kalpi. Tāpēc ceru, ka cilvēki iegūs drosmi, spēku un ies pret to visu murgu cīnīties, jo sliktāk vairāk jau nav kur.
Cilvēki esam mēs pilnīgi visi šajā pasaulē, visi dzimuši, visi mirstīgi un katrs ar savu uzdevumu un neviens nav no zelta, sudraba. Tikai mēs esam dažādi un iedalamies kā labie, sliktie... skaistie, neglītie... gudrie, stulbie... un tādā garā un katram ir savs dzīves līmenis. Jo vairāk labo cilvēku būs, jo labāka būs pasaule un vairāk vajag mīlestības un cieņu pret pasauli - zemi, kas mūs nes un ir mūsu mājas.
Sliktie cilvēki, kuri ir stulbi, ļauni, kuri dara postu, nav vajadzīgi un uz šīs pasaules ir lieki.
Valdnieks pār visu pasauli un cilvēkiem ir Dievs, kurš visu redz un visiem liks samaksāt pēc nopelniem un labos cilvēkus, kuri dzīvē ir daudz sasnieguši paši ar savu prātu, rokām un kuri bijuši pret citiem labi, tad tie tiks bagātīgi atalgoti, bet sliktie, tie saņems bargu sodu, jo pēc nāves dzīve turpinās, tikai godīgā, tīrā vidē!
Latvieši, esiet stiprāki un vairāk mīlat sevi.
Par krieviem... Domāju, ka katrs jau zinam, kāda ir degradēto krievu attieksme un uzvedība! Zem katras kritikas!
Krievi arī ir cilvēki, tomēr ir tādi, kurus nevar nosaukt par cilvēku un tādi kuri nekādu labumu nedod un absolūti nav vajadzīgi un ir zemāki par zemi. Diemžēl, tādu Latvijā it īpaši ir ļoti daudz, tāpēc jau sen laiks attīrīt Latviju un Latviešus, no krieviem un to negatīvās enerģijas!

I

в Вacя 11.03.2011

Nu kā tad!

ahahahaha 5+
Martins arī tāpēc ir stulbs, ka pat nevar savu vārdu latviski uzrakstīt: Mārtiņš (taisi copy/paste tagad tu zaini, kā rakstās tavs vārds) )))))

в Вacя 11.03.2011

Viss. Ar labu nakti vai jauku tusiņu!

Ar labunakti draugi!

Jaukus sapņus!

S Sesks 11.03.2011

...

A Annuks 11.03.2011

LOL :D Ceri vien ;)
Tevi pasūtīs dirst :P Rīgas satiksmē ir skaidri uzrakstīts ka lai veidotu jaunu autobusu, ir nepieciešami paraksti or something like that un ir vajadzīgs normāls ceļs un galapunkts kur var stāties autobuss un apgriezties :P
Jums kkas tur tāds ir? nea šaubos ;)
Tāpēc esmu pārliecināta ka 99% jums nekas nebūs un jūsu purvs vnk nosprāgs un iedzīvotāji jau var doties prom no tās miskastes ;) es bijusi man liekas 2 reizes tur un tur pat normāla ceļa nav :P kkādi grunts, akmens sūdi salikti un ne apgaismojuma, vsp nekā...kkādi sūda mazdārzi kuri ir piedrazoti un citi mēsli ;) tāpēc kāds autobuss? iztiec kā ir un labākais būtu censties pārdod, lidostai vai kam...ja ir lidostai nolemts, tad nekāds autobuss nebūs, jo rīgas dome speciāli neatļaus autobusu tāpēc lai jūs saprastu ka nekas nebūs un jādomā par pārvākšanos, citādi ja iedotu autobusu tad jūs domātu ka vot viss ir super un var dzīvot...nea...ja vieta ir lidostai nolemta, tad tā visdrīzāk arī būs, jo lielākā daļa cilvēku ir par lidostas attīstību un tie purvi jārok ciet un jāatīsta vieta un kkādas tantes no purva jau nu nebūs šķērslis attīstībai ;)
sorry, bet Maksija tu esi idiote ;)

M martins 11.03.2011

Master, vards nerakstas, tapat ka runa nekur neiet.
apnikusi jau jus man degenerati esiet. viss, ko protiet uzrakstit- stulbenis, debils utt. cista latviskie.
luk par so jusu pagrimumu ari runaju.
un varbut neesi iedomajies, ka mani varetu Martins saukt?
Ir piem. 2 dazadi vardi: arturs un artuurs. uztveri atskiribu?
un par changals pleska- man nav jaiedzilinas kkadu degerenatu notrulinataja un samocinataja psihe. man vienalga- virietis, sieviete.
komentaru raksturs norada uz vienu- cilveks ir morali degradets. ar tadiem man nav pa celam, jo psihiski slimi cilveki kaitina, bet saprotot, ka tie slimi, klust vinu zel :(

č Čoms 11.03.2011

Mārtiņ, plikdirsainais ubag, ieinstalē vispirms datorā latviešu valodu, citādi no tevis nēģeru pimpjsūkātājs Martins vien iznāk.Kā jau visi pastalnieki, tikai pimpis un dvēsele.Kā tādus zirga pipeļu maisus Latvijas zeme nēsā?Laikam tev neviens vēl nav kārtīgi pa tavu murmuli iekrāvis, ka tik lecīgs.

M Master 11.03.2011

viņš jau noteikti tikai šeit ir lēcīgs, bet ja sastaptos reālā dzīvē apmiztos un klusētu. zinu es tāda tipa cilvēkus - lupata

č Čoms 11.03.2011

Viņš ir pakaļlaiža, esmu savā dzīvē redzējis daudz tādus, komunistu laikos tādi stučīja, kuri apmeklē dievkalpojumus, kad sākās atmoda, paši pirmie sāka pielaikot visādas siltas vietas pie jaunajiem saimniekiem.Toties tagad cenšas ielīst amīšu un ES siltajos dupsīšos.Šādi tipi parasti slēpjas aiz savu saimnieku pltajām mugurām.

I Ieva 11.03.2011

Ak Jūs okupanti jobenie! :D
Kā mūsu mīļā prezidente Vaira Viķe Freiberga teica - Okupanti ir kā smilkstoši suņi, kuri kunkstot skrien pakaļ karavānai un savu naidu izliek uz mums! :D
Saņemiet, smirdīgie sūdi! ;D
Latviešu valoda ir un būs vienīgā valsts valoda un punkts!
Kunkstošie kranči! ;D

W www.100datori.tk 11.03.2011

Paklau, cilvēk mīļais, ja nezināji - cilvēka apkārtējās pasaules uztvere un attieksme pret to nav atkarīga no nacionālās piederības, ādas krāsas vai apavu izmēra. Socializācijas procesi veido jebkuru (vājāku vai spēcīgāku) personību, no kuras arī atkarīga cilvēka attieksme.

Vai nu tu esi vecs modelis, ka to nesaproti (dzīvojot kautkādās padomju apspiestības atmiņās) vai arī esi gatavs vainot visus citus, tikai ne sevi.

M martins 11.03.2011

neviena argumenta. tuksi spriedelejumi un apvainojumi. "vot kultura tovarishkji" :DDDD
par tadiem moraliem izdzimumiem ari runaju.
zaudejusi speju spriest, argumentet.
padumju laika metodes- apmelot un tad blaut- vot tas jau tads un sitads. mes zinam. par vinu jau ta runa :DDD
vai nav nozelojami ko? neviena sakariga domugrauda, kuram butu verts piekerties.

I Ieva 11.03.2011

Cilvēka tautībai ir liela nozīme un tā lieliski parāda kāds cilvēks ir :D
Krievs ir un paliks tarakāns, kunkstošs krancis.Runāju par tiem, kas neko nezin, bet dzīvo Latvijā un neciena neko un vēl prasa otro valodu-krievu! :D
Ejiet dirst, ar savu urlu valodu! ;)
Kauns un negods ir Latvijas urlas! Kauns, kauns, kauns!
Vienīgais Latvija krieviem var dod 1x1 metru zemes, kapu zonā! :D

č Čoms 11.03.2011

Ubagi un salašņas jūs esat nevis martins un ieva, Latviešu valodas dienas ir skaitītas.Jūs plikdirsainie mēsli neesat tiesigi man pat atsūkāt, kur nu vēl mācīt. Visus fašistus un viņu pakaļlaizītājus drīz tauta pakārs.Jūs tikai varat žēli gaudot, lai kāds apžēlojas un atmet kādu apgrauztu kaulu.Ārzemnieki arī nav dumji, un pamet visādus sapuvušus sūdus, kādus pat saviem lopiem nedod.Jums viņi mīž uz galvas, bet jūs domādami, ka tā ir dieva rasa blaujat:Krievi nāk! Un tā ir patiesība.Un jūs salašņas drīz pat latviešu valodu pārdosiet, kur nu vēl Latviju, jo tieši ar tādu klaigātāju rokām viss ir izlaupīts līdz kliņķim.Un viss šeit rakstītais ir tīra patiesība, tikai jūs viens otram dirsā galvas iebāzuši to neredzat.

E Eseesesesesesees 11.03.2011

kaadreiz sudzibas.lv bija normaala lapa, kur vareeja pakomenteet un pasmieties par cilveeku stulbiibu, bet tagad taa ir paarveertusies par absoluutaam samazgaam, kompleksaini cilveecinji izciina savas bezjeedziigaas vaardu kaujas un ir paraadiijusies vesela grupa (vai arii viens sizofreens ar daliitu personiibu), kuri tad no dod valjaa pa 9 meemiem ar visu prastiibu, izgliitiibas un kompetences trrukumu, kas vinjiem ir. nozeelojami. ja jums, miljie cilveeki, dziive buutu kaut mazliet pozitiiva, ja juus sevi kaa cilveekus kaut mazliet veerteetu, tad nekad muuzaa saadas naida pilnas glupiibas seit nerakstitu. bet taa vietaa jus esiet kompleksu, aizvainojuma un naida nomaakti, kaut kaadaa veidaa dziivee pazemoti, taapeec gaaziet aaraa savu anoniimo zulti seit un ja speejiet uzvareet vaardu kaujaa, tad laikam uz briidi tas dod atvieglojumu pirms atgriezaties savaa realitaates zankjii. sii weblapa nomirs dabiskaa naavee, jo neviens normaals cilveeks to, kas seit tiek rakstiits, lasiit neveelas. ja lapas iipasnieki tomeer veelas saglabaat so biznesu, tad vinjiem ir jaapienjem darbaa lapas administratori, kuri regulaari redigee lapas saturu nevis uz suudziibu par neadekvaatu komentaaru saturu no konkreetiem lietotaajiem, ir tik vien speejiigi kaa pieprasiit, lai atsuutu neatbilstoso komentu linkus. tas ir juusu darbs nevis maneejais, pasi no taa tikai ieguutu, ja redigjeetu visu so verbaalo caureju ar kuru sasirgusi ir dazi siis lapas komenteetaaji.
kaadreiz sajaa lapaa teemas komenteeju diezgan biezi, tagad vairs ne, jo visi normaalie komenteetaaji ir pazudusi, ir tikai zinaida un cangals pleska, kuri pievieno dumjus, bezjeedziigus un rupjus komentaarus no riita liidz vakaram taadejaadi apliecinot, ka tagad videejais statistiskais siis lapas komenteetaajs ir ar ierobezotaam praata speejaam apveltiits luuzeris, kurs drosi vien seez bez darba un pabalstu naudinju notriec maksaajot par interneta piesleegumu. taa pati sizofreeniskaa ar personiibas daliisanos apveliitaa persona komentee arii no mana nika Eseeseseseseseses, nezinu, kaadu kaifu mees no taa izkjeram.
bet viss sis penteris pamataa ir veltiits suudziibu.lv administraacijai, kurai kvalitaates uztureesanas noluukos vajadzeetu pieveerst lielaaku uzmaniibu publiceeto teemu un komentaaru saturam, jo dotajaa briidii juus ripojiet lejaa no kalna ar neapskauzamu aatrumu; ja taa turpinaasiet, tad gada beigaas sai weblapai nebuus nekaadas veertiibas...

Z Zinaida 11.03.2011

eto prosto staraja prostitutka Ieva tut vodu mutit. I piwet zhalobi ne po teme

S Sonya 11.03.2011

Halo, Ieva, kāpēc tu pati teici, ka nevar spriest pēc viena vai divu par visu tautu! Ko tu tagad muldi. Vai tad krievi spētu uzturēt tik lielu valsti, ja viņi būtu tādi, kādi tu stāsti te. Aizbrauc padzīvo vismaz uz UK un tad tu redzēsi, kas ir īsti tarakāni, kā piemēram pakistānieši - kas pārdod narkotikas un dzīvo uz pabalsta, bet tur tas būtu liels apvainojums izteikt to publiski un izglītoti cilvēki to saprot. Krievi un latvieši pec mentalitātes ir savādāki, bet tas nenozīmē, ka kāds ir labāks vai sliktāks. Vienīgais, kam varu piekrist, ka valodu ir jāzin un tā ir tiešām nekaunība. Bet bez tā krievi ir tādi paši iedzīvotāji, strādā tādus pašus darbus, studē... dzer un kaujās tik pat daudz kā latvieši... Un tikai nevajag stāstīt, ka latvieši ir svētie. Es kad izbraucu no Rīgas uz Kurzemes pusi - tur daudz latviešu - tādi paši dzērāji, lamātāji utt. Kāpēc mūždien tiek pacelts šis jautājums nav skaidrs... Un starpcitu paši latvieši nekādā veidā nepalīdz krieviem mācīties valodu... Pareizi paruna jau iegājusi: Kompānija visi krievi un viens latvietis - visi ar latvieti runās krieviski, visi latvieši un viens krievs - visi ar krievu runās krieviski... Un tikai nevajag gāzt uz krievu nekaunību, gribētu latvieši parādīt cik latviski viņi ir, viņi tā arī darītu un būtu nospļauties, ka tas krievs tevi nesaprot. Es pazīstu vienu meiteni, kas ir latviete un zin krievu valodu, bet ar visiem runā tikai latviski. Tā vajag darīt. Redz, kur pupmpa visiem latviešiem - paši vien nevar sevi ar cieņu parādīt.

č Čoms 12.03.2011

Nu gluži kā Hitlera Main Kampf salasījušies.Āriešu rase.Eseseseseseseses, vispirms irravē rusicismus no savas valodas, tad māci citus dzīvot. Izskatās ka jūs, kuri sevi iuzskata par īstajiem latviešu tautas aizstāvjiem, pat latviešu valodu savos datoros neesat ieinstalējuši.Droši vien labi zināt, ka pie jaunajiem saimniekiem nevajadzēs.Arī lasīt tu neesi iemācījusies, ar tavu niku neviens neraksta, izlasi rūpīgi, vai atkal saskaiti burtus.Zem citiem nikiem gan daudzi brauc, it sevišķi īstenie patrioti, lai sanaidotu tautu.Kā jūs patiesās vēstures skaidrotāji man, vecim izskaidrosiet tādu faktu, ka 20 gadus pēc kara, labklājības līmenis Latvijā dzīvojošajiem cilvēkiem uzlabojās ar katru gadu, toties 20 gadus pēc brīvības atgūšanas lielākā tautas daļa vispār ir uz izdzīvošanas robežas.Starp citu Latvija padomjlaikā bija viena no bagātākajām republikām.Tos laikus es ļoti labi atceros, tādēļ būtu interesanti dzirdet jūsu argumentus.Tiksimies vakarā.