www.sudzibas.lv Vadims Krāpniecība

Vadims - Krāpniecība

Informācija visiem tulkotājiem. Neiesaistieties darījumos ar personu, kas uzdodas par Vadimu , jo šis cilvēks palūdz veikt tulkojumu (pārsvarā saistītu ar IT tehnoloģijām), bet par to nesamaksā. Acīmredzot viņam tā ir ierasta prakse - sameklēt internetā kādu tulkotāju no krievu valodas uz latviešu, izmantot viņa pakalpojumus un tad gluži vienkārši "uzmest".

T tratatita 06.12.2013

Menshe etogo Daniela slushajte.on kak uzh na skovorodke.slavit 220 a ostaljnie vse herovie dlja nego!ja ego v glaza ne videla.a on menja polivaet gavnom.vot vam i otvet who is who!podstavnoe lico, spamer!

M marsietis 22.05.2014

Tratatita ir tipisks piemērs tam, kāpēc Latvijā nemīl krievus :) Visi, kas neglauda pa spalvai, ir spameri un nelieši.

O olga8883 22.05.2014

marsietis, iedomajies, bet krievi ari nemil latviesus, jo tie ir meligi, slinki un neaudzinati:)