Uzmanību! Bīstami kredīti! - Kreditoru negodīgums

Uz šodienu ir "savairojušās" firmas, kas piedāvā ātros kredītus! protams, tā būtu laba lieta, ja šie kreditori būtu līdz galam godīgi un izstāstītu potenciālajam aizņēmējam visus sīkumus, bet tā diemžēl nenotiek,
Daudzas firmas pirmos kredītus dod bez maksas, tas ir atdod tik cik paņēmi, noklusē, ja pagarināsi, tād jau ir klāt arī procentu maksājums. Ir saprotama šo firmu apetīte, jo vairāk klientu, jo labāk! Šīs firmas izmanto, to ka ir bieži gadījumi, kad cilvēkam vienkārši nepietiek naudas.

Ir firmas, kas piedāvā naudu par to, ja atvedīsiet jaunu klientu. (SMS Credit, Vivus un citas);
Ir firmas, kas piedāvā aizdot 100Ls, bet jāatdod 95Ls, bet atkal noklusē, ka tās ir tikai pirmo reizi, ja pagarināsi, tad jau būs klāt procenti (CreditON).

Mani analītiķi pastrādāja un ir sagrupējuši šos kreditorus divās lielās riska grupās.
I grupa (kur GPL ir 400% un lielāka)= Icredit, ātraiskredīts, minicredit, smscredit, ferratum, crediton, sohocredit un kredit365.
II grupa ( kur GPL ir no 250%-400%)= Credit24.

Pirms ņemt kredītu paskatieties GPL (gada procentu likme), jo tas lielāks, jo lielākas problēmas sagādāsiet sev! Atcerieties, ka šiem aizdevējiem nav nekā cilvēcīga un kad jums būs problēmas, viņi neko dzirdēt negribēs!

Pirms izdomāsiet aizņemties, padomājiet varbūt tomēr nogaidīt līdz algas dienai!

U User130540p 13.10.2012

Tiešām kredīti ir jāapdomā, vai ir to vērts.
Es paņēmu kredītu tādu, lai problēmu gadījumā to varu dzēst salasot tukšās pudeles un nodot.

A anita.logina 13.10.2012

Likumsargs, ko tu te dirs! Ātrajiem kredītiem ir ielogošanās sistēma, kur ir skaidra tabula, cik paņem, cik jāatdod, ar visiem termiņiem, datumiem, nemaz nerunājot par atgādinājuma sms, kad tuvojas atmaksas datums!
Kāpēc lai viņiem interesētu Jūsu problēmas, ja Jūs neinteresē viņu problēmas? Labdarības iestāde tā nav.

I Inga289 13.10.2012

Paldies, Likumssarg, par informāciju, kā vienmēr tā ir noderīga! Aizdevēj, pirms aizdod naudu, lūdzu, pārbaudi cilvēka maksātspēju! Varbūt tas Tev nav izdevīgi, jo uz soda procentiem taču var vairāk nopelnīt?

A anita.logina 13.10.2012

Inga, varbūt ieteikt cilvēkam izvērtēt savas iespējas atdot parādu, nevis lekt augstāk par savu pakaļu? Kā arī lasīt, lasīt, lasīt, uz parakstās.

I Inga289 13.10.2012

Igorssaligin, saprotu, ka Jūs aizstāvat kredītdevējus un ar Jums civilizēti diskutēt nav vērts, jo ir tikai viena taisnība - Jūsējā, bet piekritīsiet, ka augļošana, naudas aizdošana, ir bizness, kura mērķis ir nopelnīt pēc iespējas vairāk un jebkuriem līdzekļiem... Kā Jūs izskaidrosiet faktu, ka aizdod naudu tikko 18 gadu sasniegušam cilvēkam, kas nepelna, bet tikai mācās? Kas atdos, protams, vecāki. Kur paliek kredītdevēju atbildība? Jā, protams, vainīgi vecāki, ka nepareizi audzina, bet piekritīsiet, ka katru soli, jau neizkontrolēsi, vai ne?

A anita.logina 14.10.2012

Inga, atbildība ir abām pusēm un tēmas pieteikums klaji noveļ atbildību uz kredīta ņēmēju! 18 gadi ir pilngadība ar visām no tām izrietošajām sekām. Kādā sakarā cilvēks, kas nestrādā un mācās, lien parādos?

Likumsargs 14.10.2012

Paldies visiem komentētājiem!
Mans mērķis bija likt cilvēkiem aizdomāties pirms ņemt kredītu, nevis strikti pateikt lai neņem!

Jūs taču piekritīsiet, ja cilvēks spontāni ņem kredītu, viņš taču neiedziļinās visā, bet gan domā kā ātrāk tikt pie naudas!
Mans mērķis bija likt aizdomāties un tikai! Nekā personīga un nekādu pretenziju personīgi man nav ne pret vienu aizdevēju, jo man tādu vienkārši nevar būt, jo neesmu klients nevienā ātrā kredīta firmā!

I Inga289 14.10.2012

Arī mans mērķis bija likt aizdomāties, ka varbūt vairrākkārt pārbaudīt to aizņēmēju, pirms viņam aizdot to naudiņu. Ne visi savos astoņpasmit gados ir nobriedušas personības un ir draugos ar veselo saprātu, un apzinās sekas.

I Inga289 14.10.2012

Paldies vēlreiz, Likumsarg, par vērtīgajiem padomiem un ieteikumiem.

Inženieris 06.11.2012

Zagļu kompānijas, kas uzdzīvojas un cilvēku nezināšanas un lētticības.

A Aigarins 26.03.2018

Nekad nesaistieties jebkados darijumos ar kompanijam Latvijas aizdevumi un SIA Bauskas Investicijas,tas ir krapnieku firmas.Profesionali blezi.